» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

Halfdead987 ::

Meni crasha/freeza igra.. Je možno da zaradi driverjev? Moram updejtat?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

yup, latest driverji so vedno dobrodošli ...
#brezpodpisa

CMpunk ::

ja kaj a sploh ne bo delalo, tud na slabših nastavitvah? sej 64 bitni sistem bi pa naložil

hojnikb ::

nep, kot sem rekel, rabiš dx11 grafo...
#brezpodpisa

Bolf3nk ::

Potrebuješ dx11 grafo, za dx 9 špil. Nice one

hojnikb ::

poglej si zahteve..
#brezpodpisa

oo7 ::

Moral bi imeti dx11 pa tudi mislim, da je 2gb rama malo premalo.

hojnikb ::

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?
#brezpodpisa

CMpunk ::

ja katera igra pa je potem dobra? do zdaj sem bolj ali manj igral samo cod

hojnikb ::

bf4 :)
#brezpodpisa

oo7 ::

CMpunk je izjavil:

ja katera igra pa je potem dobra? do zdaj sem bolj ali manj igral samo cod


Pravilno, da si igral Cod:)
Lahko probaš Counter strike ali pa kako bolj resno Arma ali pa Red Orchestra. Ostalo ni vredno omembe>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

CMpunk ::

kaj pa bioshock infinite je vredu igra?

Bolf3nk ::

oo7 je izjavil:

CMpunk je izjavil:

ja katera igra pa je potem dobra? do zdaj sem bolj ali manj igral samo cod


Pravilno, da si igral Cod:)
Lahko probaš Counter strike ali pa kako bolj resno Arma ali pa Red Orchestra. Ostalo ni vredno omembe>:D



a da pa g33kaš BF4 pa ne boš omenil?



:))

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

oo7 je izjavil:

CMpunk je izjavil:

ja katera igra pa je potem dobra? do zdaj sem bolj ali manj igral samo cod


Pravilno, da si igral Cod:)
Lahko probaš Counter strike ali pa kako bolj resno Arma ali pa Red Orchestra. Ostalo ni vredno omembe>:D



a da pa g33kaš BF4 pa ne boš omenil?



:))


Joj pozabil sem omeniti še Bf3 se opravičujem:))
Bf4 pa nisem igral tako, da ne morem priporočat, ker ne vem kakšna je.

Bolf3nk ::

kako ga nisi... kdo pa je tisti tvoj dvojnik tam na prvem mestu>:D

obvladaš BF 4:))

oo7 ::

Vidim, da imam talentiranega dvojnika8-)

oo7 ::

CMpunk je izjavil:

kaj pa bioshock infinite je vredu igra?


Bioshock Infinite je super igra ampak men sta bila prva 2 dela boljša.

Riff ::

Bolf3nk je izjavil:

Potrebuješ dx11 grafo, za dx 9 špil. Nice one


ja kot smo se že včeraj menili nam bolj deluje kot olepšan dx 9 :D


sm zahteve so pač zahtve :)

oo7 ::

Call of Duty: Ghosts in 1080p - PS4 vs. Xbox One

dxx ::

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D

abyssus ::

dxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D


Lepo povedano. Sploh ne vem, zakaj vas toliko "hejta" ta COD. Itak je 90% takšnih uporabnikov ST ziher kupilo vsaj eno igro COD. :) Pač tipična slovenska nevoščljivost, če komu nekaj uspe, moramo to nujno sovražit.

bluefish ::

Kupili ravno ne, igrali pa. Sicer serija ni ravno nekaj, kar bi si človek na dolgi rok zapomnil, je pa dobra za občasen odklop in mindless pritiskanje na sprožilec.

hojnikb ::

abyssus je izjavil:

dxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D


Lepo povedano. Sploh ne vem, zakaj vas toliko "hejta" ta COD. Itak je 90% takšnih uporabnikov ST ziher kupilo vsaj eno igro COD. :) Pač tipična slovenska nevoščljivost, če komu nekaj uspe, moramo to nujno sovražit.

Sj igra kot taka je ok, ampak če upoštevaš 59€ price tag in outdated engine, je pa junk. Sj ne da prodajajo enak špil over and over again že od leta ~2007
#brezpodpisa

Riff ::

men je kot igra všeč :D

abyssus ::

Tudi meni je igra všeč, že od nekdaj. Moti me edino to, da so uničili dedicated strežnike ter mode, ampak nič zato, je pač COD4 zaradi tega toliko dlje preživel. Čeprav je SLO scena "u kur*u", ampak to je tak v vsaki igri, ker pač ne znamo druga kot iger dol vlačit ter goljufat.

Priznam pa, COD:Ghosts je brca v temo, ampak poglejte s strani developerjev: igra se je spet prodala v rekordnih številkah, zakaj bi karkoli spreminjali, če je pa ljudem všeč igra takšna kot je. Don't fix it if it aint broken, tudi v primeru, da je zadnjih 7 let enako. :)

Sriple Tix ::

Meni se zdi smešno, če nekdo (pa to ne leti na post od hojnikb - ja) obremenjuje s ceno in videzom igre, ki je sam sploh ni kupil. OK, če to mori nekoga, ki se zaradi vsega skupaj počuti po suhem ..., potem v redu, sicer pa to nima nekega smisla. Pa da ne bom čisto off. Tamala sta navdušena nad špilom in ga nabijata dan in noč ... oziroma, kolikor jima dovolim. Pač, napol dojenca, ampak važno, da se jima dogaja :).

LitralSM ::

Pritožbe imajo za sabo dovolj tehtne razloge.

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

dxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D


Lepo povedano. Sploh ne vem, zakaj vas toliko "hejta" ta COD. Itak je 90% takšnih uporabnikov ST ziher kupilo vsaj eno igro COD. :) Pač tipična slovenska nevoščljivost, če komu nekaj uspe, moramo to nujno sovražit.


Khm, tu ni nevoščljivost, tu je predvsem podpiranje faila. Namreč igro CoD kurcajo od 4-dela dalje. Zakaj? Isti pogon, nič novega, molzenje. In pol ti na glavni konferenci reče razvijalec da majo super fini fajn engine, če greš v morje, se ti ribice odmaknejo. Če vam to ni troll in nategovanje pol ste pa res slepi. In ja sem podpiral CoD na veliko, bil veliki fan CoD, ker smo dejansko po cele dneve igral + clan wars. Kupljeno imam vse do 4-ke. Pa pol sm še MW2 nabavil ampak sm videl da so že začel nategovat folk in molzit denar od najstnikov. In žal ne gre se za foušijo da bi nekomu uspelo...dejansko jim ni uspelo haha:D. So rekl da bojo z prodajo presegl GTA5...na koncu še svojega rekorda prodaj od prejšnjih CoD niso dosegl haha:D. Tle ni nevoščljivost fantje, tle je razum da nategujejo in izdelujejo crap;)

Jst ::

Jaz sem preigral Modern Warfare. Prvi del mi je bil fenomenalen. Rollercoaster ride iz enega bojišča na svetu v drugega, iz perspektive enega vojaka v drugega,... Tudi ne tako slabo zgodbo, a so bili karakterji dovolj všečni, da mi je bila igra nasplošno dobra. Potem je prišla dvojka. Komaj sem čakal, da igram nadaljevanje in me isti engine brez karkoli novega v SP niti ni motil. Motila me je pa zgodba, ker je postala preveč cenena. Trojko sem obrnil samo zato, ker sem končal prva dva dela. Od nje nisem pričakoval veliko, samo še zaključeno zgodbo.

Potem je bil najavljen Ghosts. Upal sem, da bodo začeli malo bolj širokopotezno, saj so imeli na voljo novo generacijo konzol. Tudi za zgodbo sem upal, da ne bo TAKO klišejska in predvidljiva, kot se je izkazala.

V bistvu sem največ stavil ravno na obširno zgodbo, katero sem upal, da bodo vzeli iz kakšne knjige. In kakšno razočaranje me je čakalo. Škoda, res škoda. Nikakor se nisem mogel vživeti v karakterje, niso likable, kot so bili Soap, Price.

Kar se pa tiče grafike: ja, malo so povečali ločljivost tekstur, dodali kakšen efekt tu pa tam, ampak načeloma je to isti engine od MW1 naprej.

Ter seveda MP. Pri MW1 mi je bil MP dokaj všeč, čeprav mi je bil nekako poneumljen. MP2, kjer so uvedli peer to peer MP, mi je bil pa kaplja čez rob.

Tako, da sem tudi sam mnenja, da je Activision skoraj ubil Call Of Duty franšizo. Verjamem, da bomo videli še nekaj delov izpod njihovih rok, ampak z tako slabim izhodiščem, kot je bil Ghosts, ne vem, kaj naj bi sploh naredili.

Black Ops 1 in 2 pa nisem igral. Mogoče bodo treyarch (ali kdo je delal na parna leta) izdali kaj boljšega.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

abyssus je izjavil:

dxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D


Lepo povedano. Sploh ne vem, zakaj vas toliko "hejta" ta COD. Itak je 90% takšnih uporabnikov ST ziher kupilo vsaj eno igro COD. :) Pač tipična slovenska nevoščljivost, če komu nekaj uspe, moramo to nujno sovražit.


Khm, tu ni nevoščljivost, tu je predvsem podpiranje faila. Namreč igro CoD kurcajo od 4-dela dalje. Zakaj? Isti pogon, nič novega, molzenje. In pol ti na glavni konferenci reče razvijalec da majo super fini fajn engine, če greš v morje, se ti ribice odmaknejo. Če vam to ni troll in nategovanje pol ste pa res slepi. In ja sem podpiral CoD na veliko, bil veliki fan CoD, ker smo dejansko po cele dneve igral + clan wars. Kupljeno imam vse do 4-ke. Pa pol sm še MW2 nabavil ampak sm videl da so že začel nategovat folk in molzit denar od najstnikov. In žal ne gre se za foušijo da bi nekomu uspelo...dejansko jim ni uspelo haha:D. So rekl da bojo z prodajo presegl GTA5...na koncu še svojega rekorda prodaj od prejšnjih CoD niso dosegl haha:D. Tle ni nevoščljivost fantje, tle je razum da nategujejo in izdelujejo crap;)


Normalno, da niso prodali prvi dan več kopij kot so jih za Black ops 2. To so že sami razvijalci rekli 2 ali 3 mesece nazaj. Hec je v tem, da Ps4 in xbox one sploh še ni zunaj in zato so manj prodali prvi dan. Je pa že v Angliji in Ameriki za xbox one in Ps4 najbolj prednaročena igra. Ne bodo prehiteli Gta 5 bo pa definitivno najbolj prodajana Fps igra leta 2013.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

abyssus je izjavil:

dxx je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zakaj bi sploh hotu igrat ta junk od igre ?

hojnik adijo...nekonstruktiven komentar...

jaz take igre vzemam tako kot npr Serious sam serija in so mi prav zabavne-ko sem pravega razpoloženja. Ni kar vse za v smeti če tebi ni všeč. Tudi sam sem ljubitelj BF3 itd. ampak mi je važno to da igram igre za zabavo...

Lp. :D


Lepo povedano. Sploh ne vem, zakaj vas toliko "hejta" ta COD. Itak je 90% takšnih uporabnikov ST ziher kupilo vsaj eno igro COD. :) Pač tipična slovenska nevoščljivost, če komu nekaj uspe, moramo to nujno sovražit.


Khm, tu ni nevoščljivost, tu je predvsem podpiranje faila. Namreč igro CoD kurcajo od 4-dela dalje. Zakaj? Isti pogon, nič novega, molzenje. In pol ti na glavni konferenci reče razvijalec da majo super fini fajn engine, če greš v morje, se ti ribice odmaknejo. Če vam to ni troll in nategovanje pol ste pa res slepi. In ja sem podpiral CoD na veliko, bil veliki fan CoD, ker smo dejansko po cele dneve igral + clan wars. Kupljeno imam vse do 4-ke. Pa pol sm še MW2 nabavil ampak sm videl da so že začel nategovat folk in molzit denar od najstnikov. In žal ne gre se za foušijo da bi nekomu uspelo...dejansko jim ni uspelo haha:D. So rekl da bojo z prodajo presegl GTA5...na koncu še svojega rekorda prodaj od prejšnjih CoD niso dosegl haha:D. Tle ni nevoščljivost fantje, tle je razum da nategujejo in izdelujejo crap;)


Normalno, da niso prodali prvi dan več kopij kot so jih za Black ops 2. To so že sami razvijalci rekli 2 ali 3 mesece nazaj. Hec je v tem, da Ps4 in xbox one sploh še ni zunaj in zato so manj prodali prvi dan. Je pa že v Angliji in Ameriki za xbox one in Ps4 najbolj prednaročena igra. Ne bodo prehiteli Gta 5 bo pa definitivno najbolj prodajana Fps igra leta 2013.


Seveda bo na veliko prodana. Vsak najstnik to nabavi ker ne razmišlja z svojo glavo ampak ko zombi strmi v developerje ki pljuvajo bullshit sam da pridobijo najstnike. Kot sem rekel, če bi Activition oziroma Infinity Ward naredil fliper z imenom Call of Duty, bi presegla prodajo CoD. Zakaj? Call of Duty ime se prodaja, ne igra. Žalostno je da Je activition začel z zelo dobro igro, nakar so sledili 3 odlični deli in tekmovalni, res ful dober FPN, a kaj ko jih je denar uničil in so hotl sam cuzat dinarčke. S tem ko so sam na keš gledal je pa ratal to kar je...CoD Ghost. Nobenga napredka, nič...sam ime prodal. Uničl so res dobro franšizo.

Bolf3nk ::

petrus ::

Ni vam jasno da ima call of duty serija še vedno najbolj tekoče gibanje, konkurenti kot far cry in battlefield so leseni v primerjavi. Več istega je feature ne bug, recikliranje pogona prav tako, letna izdaja na vseh platformah ima tud svoj čar. Meni je prav fino da imajo isti 3D model katodnega IIyama monitorja že v treh igrah. Spremembe katere eni zahtevate bi končale kot nova kokakola:

New Coke was the reformulation of Coca-Cola introduced in 1985 by The Coca-Cola Company to replace the original formula of its flagship soft drink, Coca-Cola. The American public's reaction to the change was negative and the new cola was a major marketing failure. The subsequent reintroduction of Coke's original formula, re-branded as "Coca-Cola Classic", resulted in a significant gain in sales.

vir Wikipedia
stati inu obstati

LitralSM ::

Tekoče gibanje, ne tako zelo tekoči hitboxi, tudi ne tako tekoča kamera. Še kaj hočeš pudariti?
Edit: Imaš prav. Activision vsako leto na novo izumlja Call of Duty in pri tem mu gre zelo slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

bluefish ::

Hura torej še za vsaj naslednji dve desetletji povsem enake grafike. V prihodnje si tako obetajmo še več recikliranih scen, morda kar celotnih kampanj.

hojnikb ::

abyssus je izjavil:

Tudi meni je igra všeč, že od nekdaj. Moti me edino to, da so uničili dedicated strežnike ter mode, ampak nič zato, je pač COD4 zaradi tega toliko dlje preživel. Čeprav je SLO scena "u kur*u", ampak to je tak v vsaki igri, ker pač ne znamo druga kot iger dol vlačit ter goljufat.

Priznam pa, COD:Ghosts je brca v temo, ampak poglejte s strani developerjev: igra se je spet prodala v rekordnih številkah, zakaj bi karkoli spreminjali, če je pa ljudem všeč igra takšna kot je. Don't fix it if it aint broken, tudi v primeru, da je zadnjih 7 let enako. :)

Sj dedicated serverje si mel lahko v obliki modov.. four delta one je bil recimo en tak. Čeprav afaik so jih skenclal..
#brezpodpisa

abyssus ::

hojnikb je izjavil:


Sj dedicated serverje si mel lahko v obliki modov.. four delta one je bil recimo en tak. Čeprav afaik so jih skenclal..


Hm, zato nisem nikoli slišal.

Vem pa, da je za BO1 bil na voljo promod, ki je zelo priljubljen mod pri COD4, vendar očitno ni nikoli zaživel.

jasa12343 ::

Sem glih prešpilal in saj ni tako slaba sicer sem boljše že tudi preigral ampak je v redu.

kaj to na koncu pomeni da bo drugo leto ghost 2 ?????

DarwiN ::

Ne, naslednje leto obljubljajo Modern Warfare 1.1.... Torej vse identično MW1, ampak na novem, highly advanced, grafičnem pogonu. Torej na tem pogonu iz Ghosta..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

miraldi ::

DarwiN je izjavil:

Ne, naslednje leto obljubljajo Modern Warfare 1.1.... Torej vse identično MW1, ampak na novem, highly advanced, grafičnem pogonu. Torej na tem pogonu iz Ghosta..



Hahahahahahahaha :)) :)) :)) high advance grafičmi pogon v CODu ;((
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

Ne, naslednje leto obljubljajo Modern Warfare 1.1.... Torej vse identično MW1, ampak na novem, highly advanced, grafičnem pogonu. Torej na tem pogonu iz Ghosta..


Torej na istem pogonu z isto grafiko? No ok le zahteve bodo povecal navidezno kot zdaj. Matr, zdaj bodo se MW1 zjebal

oo7 ::

jasa12343 je izjavil:

Sem glih prešpilal in saj ni tako slaba sicer sem boljše že tudi preigral ampak je v redu.

kaj to na koncu pomeni da bo drugo leto ghost 2 ?????


Naslednje leto še pravi 2014 bo najbrž Black ops 3 ali pa kaj drugega.
Leta 2015 pa po vsej verjetnosti Ghost 2 ali pa spet kaj drugega:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Sssaga ::

In vse to v brand nov... khmmm starem pogonu. Jipi.

hojnikb ::

... iz leta 98'... You know, takrat ko smo voodooje gnal :))
#brezpodpisa

Sssaga ::

Nebivedu.

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

... iz leta 98'... You know, takrat ko smo voodooje gnal :))



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hojnikb ::

Sori zajebal sem.
Quake III pogon je iz leta 1999..
#brezpodpisa

oo7 ::

http://callofduty.wikia.com/wiki/IW_eng...

The IW engine is a game engine developed by Infinity Ward and is used in the Call of Duty series. The engine is based on id Tech 3, which was used in Call of Duty. The IW engine has been modified with graphical and technical additions since Call of Duty 4: Modern Warfare.


Call of Duty 2 (2005) IW 2.0
Call of Duty 4: Modern Warfare (2007) IW 3.0
Call of Duty: World at War (2008) Updated IW 3.0
Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) IW 4.0
Call of Duty: Black Ops (2010) Updated IW 3.0
Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) "MW3 Engine" (Updated IW 4.0)
Call of Duty: Black Ops II (2012) "Black Ops II Engine" (Updated IW 3.0 version of Black Ops)
Call of Duty: Ghosts (2013) A yet-unnamed next-generation engine (Updated IW 4.0)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hojnikb ::

oo7 je izjavil:

http://callofduty.wikia.com/wiki/IW_eng...

The IW engine is a game engine developed by Infinity Ward and is used in the Call of Duty series. The engine is based on id Tech 3, which was used in Call of Duty. The IW engine has been modified with graphical and technical additions since Call of Duty 4: Modern Warfare.


Call of Duty 2 (2005) IW 2.0
Call of Duty 4: Modern Warfare (2007) IW 3.0
Call of Duty: World at War (2008) Updated IW 3.0
Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) IW 4.0
Call of Duty: Black Ops (2010) Updated IW 3.0
Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) "MW3 Engine" (Updated IW 4.0)
Call of Duty: Black Ops II (2012) "Black Ops II Engine" (Updated IW 3.0 version of Black Ops)
Call of Duty: Ghosts (2013) A yet-unnamed next-generation engine (Updated IW 4.0)

Deep down gre še vedno za idtech 3 pogon, ki so mu pač prlimal bonbončke, ki jih ponujajo današnje grafe.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

oo7 ::

Ne bi imel pa nič proti če bi naredili Cod z Cry Engine 4>:D



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123987 (6879) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653645 (18284) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937309 (22951) oo7

Več podobnih tem