» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

hojnikb ::

verjetno cutscene v najbolši možni resoluciji in bitrateu ?
textur pač nemore bit tolk..
#brezpodpisa

Jerry000 ::

hitri žorž je izjavil:

Fantje! Povejte mi, kaj hudiča je v teh datotetah COD Ghosts, da toliko veliko prostora zavzemajo napram BF? Sumim, da je kakšen program spisan s strani vlade ZDA za boljše vohunjenje. Saj s tem lahko beležijo morebitne bodoče teroriste ki se v klanih urijo preko MP.

lp žorž



To je stari "next gen" k ni zoptimiziran, da zgleda kot nou (po velikosti), torej placebo next gen;). Sej nč bat, drugo leto bo tko spet "next gen" za 60€, počaki do takrat;)

dr.Akula ::

Bolf3nk je izjavil:



lej levo roko, od 21.50 naprej. Real next gen :D

TB reče na zač¨etku videa, da uporablja 3rd party orodje za nastavljanje FOV-a. To na videu je posledica tega. Pa ne zagovarjam Coda, samo to je ena izmed redkih stvari, ki ni krivda Infinity warda.

Btw, Activision zgleda viha nos nad fov toolom: "APPARENTLY ACTIVISION SENT A CEASE AND DESIST NOTICE OVER SUPPOSED MISUSE OF FILES. LOVELY" (=iz opisa pod zgornjim videem).


oo7 je izjavil:

Kot kaže Call of duty serija le ne bo propadla tako hitro kot nekateri pričakujete.

Call of Duty: Ghosts sells $1 billion to retail outlets in under 24 hours

http://www.webpronews.com/call-of-duty-...
http://www.examiner.com/article/call-of...

Tisto na prvem linku je napaka avtorja č¨lanka, ki ni prav interpretiral novice. Pravilno je napisano na drugem linku, kjer piše da so prodali za 1 miljardo $ trgovinam (retail outlets). To ne pomeni nič¨, ker ne vemo koliko so te trgovine prodale dejanskim končnim kupcem. Vse kar hoč¨e Activision narediti s tem press releasom je zavesti nepozorne bralce, ker so butthurt da jim je GTA 5 pobral rekorde iz prejšnjih let.
ni podatka

abyssus ::

Jaz sem s pomočjo fixa igra uspel zagnati na 4GB RAM, ampak mi miška ne deluje. Samo scroll, ostalo pa nič, ne klik, ne movement. Verjetno kriv ta crack.

LitralSM ::

hitri žorž je izjavil:

Fantje! Povejte mi, kaj hudiča je v teh datotetah COD Ghosts, da toliko veliko prostora zavzemajo napram BF? Sumim, da je kakšen program spisan s strani vlade ZDA za boljše vohunjenje. Saj s tem lahko beležijo morebitne bodoče teroriste ki se v klanih urijo preko MP.

lp žorž

To maš zapakiran in močno stisnjen sKill, da ga ne rabš (D)laudat, ko greš nabijat online. Pri BF sčasoma loudaš tudi skill, tu pa ti ga kar zapakirajo. LOVELY!

Sssaga ::

Na R7 260X (=HD7790) dela ~30 fps na max nastavitvah in 1080p resoluciji.



Zaenkrat smooth gameplay (=brez zatikanja)

oo7 ::

Danes sem začel igrat Singleplayer in ga čist seka>:D nazadnje mi je bil tako dober singleplayer v Black ops 1.
Multiplayer zaenkrat super edino mape bo treba še preštudirat. Se mi pa zdi, da za to število igralcev so mape malo prevelike.

Machete ::

Včeraj sem igral MW2. Dober špil je bil to, presenetilo me je da se dejansko dobi še gejme. Sicer res samo TDM FF ali SD samo pred kakim letom si lahko sanjal da bi še odigral kak mp.
Po prebranem in videnem pa bom Ghosts preskočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Primoz78 ::

Hmmm meni isto ne dela ker mam samo 4gb rama...pismo sem jezen...

@kmetek mas kaj rama na zalogi :)

lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Včeraj sem igral MW2. Dober špil je bil to, presenetilo me je da se dejansko dobi še gejme. Sicer res samo TDM FF ali SD samo pred kakim letom si lahko sanjal da bi še odigral kak mp.
Po prebranem in videnem pa bom Ghosts preskočil.


MW2? Kaj se jo da igrat, ti najde še serverje? Sem mislil da folk ne igra več tega

Machete ::

Nevem kako najdeš ali konektaš serverje. Jaz sem šel preko ingame sistema. Tako kot je bilo narejeno, torej da sam poišče soigralce, ki bi igrali isto kot ti. Ravno zato sem bil še bolj presenečen da je najdlo folk oz matche.

hunter01 ::

To s tem 6 giga rama minimum je totalen bulshit.

Našel sem fix na netu in igro (SP) obrnu s tekočo grafiko na med/high nastavitvah malo uporabite google za "cod ghosts ram fix".

Machete ::

Jap, če nimaš za burek proti DICE-u, pofejkaš zahteve, da špil izpade bolj nextgen.
Uporablja pa 2GB rama. :)

kmetek ::

Primoz78 je izjavil:

Hmmm meni isto ne dela ker mam samo 4gb rama...pismo sem jezen...

@kmetek mas kaj rama na zalogi :)

lp


poglej na splet :)

Bolf3nk ::



next gen :D

Seba22 ::

To je pa tak polom od špila!Ma kaj si ti nor kaj so naredli iz COD multiplayera.Mi je žal vsakega evra ki sem ga dal za to sranje od špila,ta špil je še slabši kot mw3 ki je bil do sedaj najslabši v cod seriji za mene,ampak to...eh škoda besed.Edino single player je ok.Sem raje sedaj naročo battlefield 4,jebiga bomo pač to igrali,ki sploh ni slaba igra v grafiki pa itak top špil,ne kupim več špila od infinity warda nikoli,treyarch še ima dobre,sploh black ops 2 je dost bolši špil od tega sranja,ki ima vso podporo glede grafike in grafičnih opcij v igri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

kmetek ::

važna je 1 miliarda $ poslanih retailerjem, vrnjeno bo itaq 1/2 :)

oo7 ::

New Call of Duty for 2014 confirmed :)
http://www.gamespot.com/articles/new-ca...

Jaz pravim, da bo Black ops 3 med 2 svetovno vojno>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

Seba22 je izjavil:

To je pa tak polom od špila!Ma kaj si ti nor kaj so naredli iz COD multiplayera.Mi je žal vsakega evra ki sem ga dal za to sranje od špila,ta špil je še slabši kot mw3 ki je bil do sedaj najslabši v cod seriji za mene,ampak to...eh škoda besed.Edino single player je ok.Sem raje sedaj naročo battlefield 4,jebiga bomo pač to igrali,ki sploh ni slaba igra v grafiki pa itak top špil,ne kupim več špila od infinity warda nikoli,treyarch še ima dobre,sploh black ops 2 je dost bolši špil od tega sranja,ki ima vso podporo glede grafike in grafičnih opcij v igri


Js se lhk takim komentarjem sam smejim:D. Sej bo drugo leto pršu nou CoD ne skrbi...osu gre sam 1x na led, vi pa verjetno usak let xD

GabrieLeo ::

MW2 ljudstvo še vedno nabija in to ne samo FFA ter SD in TDM. tudi ground war je poln ter team tactical, domination pa sploh. Samo pogledat je treba če je bil kdaj dokupljen kak DLC (dva sta bila) in prosit Steam support da ti ga odstrani, ker ima zelo malo sploh kak DLC in tako najde tudi zelo malo igralcev.

Seba22 ::

Jerry000 je izjavil:

Js se lhk takim komentarjem sam smejim:D. Sej bo drugo leto pršu nou CoD ne skrbi...osu gre sam 1x na led, vi pa verjetno usak let xD


Ja kaj je pa v mojem komentarju tako smešnega pubec?Jas sem podal moje osebno mnenje,in ja imaš prav ,da osel gre samo enkrat na led in v mojem primeru je bilo to pri COD Ghosts in me v prihodnje nebojo več okoli prinašali s takim klumpom,nisem jas nek 15 froc,ki se lahko norca delajo,naj se dalajo iz 15 letnikov in bo prodaja še uspešnejša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Jerry000 ::

Seba22 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Js se lhk takim komentarjem sam smejim:D. Sej bo drugo leto pršu nou CoD ne skrbi...osu gre sam 1x na led, vi pa verjetno usak let xD


Ja kaj je pa v mojem komentarju tako smešnega pubec?Jas sem podal moje osebno mnenje,in ja imaš prav ,da osel gre samo enkrat na led in v mojem primeru je bilo to pri COD Ghosts in me v prihodnje nebojo več okoli prinašali s takim klumpom,nisem jas nek 15 froc,ki se lahko norca delajo,naj se dalajo iz 15 letnikov in bo prodaja še uspešnejša :)


No ne mislim nate osebno smešno, ampak splošno ker folk naseda tkole in pol jamra kok je igra slaba. Sploh k folk takoj kupi in sploh ne počaka. Če si dojel da te sam molzejo in te majo za norca svaka čast:), ker nekater še vedno niso dojel da so jih nategnal...al pa jim je težko priznat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Jst ::

Vidim 30GB, kar sem se kar ustrašil, kaj so sedaj - letos - naredili. :)

Po Singleplayer začetku kampanje je skoraj ves ram na grafični zaseden (2800MB po MSI Afterburner). Ampak grafična podoba te igre mi sploh ni neki presežek - vse maximizirano. Mogoče je to že tako zlajnano, ampak Crysis 1 še vedno niso dosegli. (S C2 in C3 so šli samo navzdol.) Verjamem pa, da igra na X1 in PS4 v primerjavi z current-gen konzolami, izgleda odlično. Na PCju pa ni kakšen presežek... No, v bistvu je - v velikosti inštalacije. Ampak, fak! 30GB, I can't wrap my mind around this...

OK, kupil ga ne bom, treba pa pohvaliti razvijalce, da so zagotovili tako stabilen framerate.

PS: zakaj mi OSD Afterburnerja ne kaže?

Še nekaj: imam 16GB rama, porablja ga 6GB, Pagefile usage pa kaže 10GB?! Zakaj to?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Ha, Ko sem pisal zgornji post sem imel igro minimizirano in kmalu, ko sem prišel nazaj v igro, se mi je zgodil crash igre. Sedaj kadim cigaret. :)

Da še dopolnim tole:

>OK, kupil ga ne bom, treba pa pohvaliti razvijalce, da so zagotovili tako stabilen framerate.

Ne bom se pa lagal, da med SP kampanjo, verjetno ne bom užival. SP kampanja bo/je thrill ride, ki mi bo prehitro minila, replay value pa igra itak nima. Moram pogledati kakšen je MP, ker nazadnje, ko sem igral COD pred nekaj leti, je bil katastrofa. Če je MP dober, potem bom igro seveda kupil, ampak samo za SP kampanjo pa ne bom plačeval.

Hehe, kakšen conscious pirate sem, vse se da racionalizirati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Sssaga ::

PS: zakaj mi OSD Afterburnerja ne kaže?


CODGhosts.exe -> 64-bit app. Afterburner pravtako ne dela v BF4.exe (64-bit). Preverjeno.

Mene pa nekaj zanima. Pojavljati so se začeli artefakti na R7 260X, na sumu mam defekten VRAM ali pa beta gonilnike (sprobal 13.11 v7, v8, v9.2). Tako v BF4 kot COD Ghosts se mi povaljajo na določen cajt flickerji kot prikazano na sliki.
Enako v benchmarku Sleeping Dogs, Batman...



Največkrat mi takole črn pravokotnik ''flicker-a''. Ne glede na preset grafike in AA. Očitno VRAM ne more hendlat vsega. Glede temperatur VRAMA nisem prepričan, a GPU je venomer pod 69°C.

Hudič je, ker se to povalja tudi pri uporabi custom fan speed profila, saj imam sam raje večji pretok zraka skozi reže zaradi preventive ko testiram, da se ne pregreva. Grafa dela pod 65°C v LOAD in nič ne pomaga. COD lahko špilam dve uri BP, ko pa začne štekat pa ne gre stran. Včasih se pojavi takoj po restartu sistema. Opažam tudi flicker sivkaste horizontalne črte čez ekran v namizju (browsing...)

OCCT in FurMark ne pokažeta napak - smatram, da je torej GPU funkcionalen in je napaka z video ramom, katerega ne testirata najbolje, ali pač? Sem dobil tudi BSOD 0xA000001

No, za posladek sm danes dobil končno lep zmazek za potrditev sumov. Grafa na stock frekvencah. Voltage locked.



Če ima kdo podobne probleme z AMD grafikuljo in beta driverji naj prosim sporoči, drugače leti tole v garancijo.
Sprašujem, ker še nisem imel problemov z AMD in bi se rad prepričal.

Špil teče 60 fps locked na high in AA=0, 1080p in kuri 2300MB sistemskega RAMa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Seljak ::

Zakaj pa uporabljaš Beta gonilnike? Jaz jih nimam in deluje brez problema na moji AMD grafikulji.

Seljak ::

No zgleda,da sem prehitro pisal. Sedaj se je enako zgodilo meni,ko sem danes probal igrati.Nekaj mora biti narobe z igro,ker tudi meni se pojavlja enako.Pojavi se kot sivo-črn trikotnik,kvadrat motnja. Bom probal z znižanimi vrednostmi nastavitev grafike in javim kako in kaj.

Jst ::

Meni se včasih pojavljajo v igri horizontalne sive črte desno zgoraj. Sem mislil, da je del igre, ker se pojavijo samo takrat, kadar kaj napiše na zaslon, recimo "Press something..."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Sssaga ::

Seljak je izjavil:

Zakaj pa uporabljaš Beta gonilnike? Jaz jih nimam in deluje brez problema na moji AMD grafikulji.


Grafična je nova in kot taka še nima podpore uradnih gonilnikov.

bluefish ::

Hm, gledam walkthrough videe (s trenutno prastaro konfuguracijo niti ne pomislim na nalaganje špila, čeprav je predhodnji COD deloval ravno dovolj tekoče za SP) na spodobnih nstavitvah in mi ni jasno, čemu take jake strojne zahteve.

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

Hm, gledam walkthrough videe (s trenutno prastaro konfuguracijo niti ne pomislim na nalaganje špila, čeprav je predhodnji COD deloval ravno dovolj tekoče za SP) na spodobnih nstavitvah in mi ni jasno, čemu take jake strojne zahteve.

da deluje bolj nextgen. Itk so te zahteve artifical.
#brezpodpisa

oo7 ::

Mape v Cod ghosts
http://www.codghosts.net/multiplayer-ma...

Whiteout in Stonehaven sta res ogromne mape za Call of Duty igro8-O

LitralSM ::

hojnikb je izjavil:

bluefish je izjavil:

Hm, gledam walkthrough videe (s trenutno prastaro konfuguracijo niti ne pomislim na nalaganje špila, čeprav je predhodnji COD deloval ravno dovolj tekoče za SP) na spodobnih nstavitvah in mi ni jasno, čemu take jake strojne zahteve.

da deluje bolj nextgen. Itk so te zahteve artifical.

Ma ne, to je močno stisnjen skill in lag, če ne bi potreboval 12 jedrnika, 3 grafe in 24GB rama, da bi lahko lagalo na normalnem framerateju = 1500 fpm -frames per minute-

hojnikb ::

In pogon še vedno iz 90' :)):)):))
#brezpodpisa

LitralSM ::

Res mi ni jasno, kaj delajo s pogonom. Valve ga je sicer delal naredil po podobnem kopitu (Quake 1 pogon) in ga s časoma dopoljneval, a Valve se vsaj ne dela, da pogon ni zastarel. Nasprotno so pri Acitivisonu naredili 2 forka, če lahko temu tako rečem, istega pogona in celo ves čas tudi uporabljali. Seveda oglaševanega kot next-gen.

Jst ::

>Ma ne, to je močno stisnjen skill in lag,

LitralSM, lahko razložiš, kaj naj bi pomenilo "stisnjen skill in lag"?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

Mouse lag fix za Windows 8.1, ki vkljucuje tudi Ghost.

http://support.microsoft.com/kb/2908279

oo7 ::

Jst je izjavil:

>Ma ne, to je močno stisnjen skill in lag,

LitralSM, lahko razložiš, kaj naj bi pomenilo "stisnjen skill in lag"?



LitralSM ::

Seveda, poneumljanje gameplaya (filozofija it's not bug it's a feature), velika časovna zakasnitev (client< >server), narobe postavljena kamera, zakasnitev le te, wnb prelepe teksture ki tehtajo ne vem koliko že kilogramov GB na disku pa prvi pride prvi zakolje filozofija v igranju zaradi prej naštetih "funkcij". Še namig: opisom, ki ne znajo omeniti zgornjega, ni ravno za zaupati. Recimo
http://www.xonotic.org/
in
http://www.warsow.net/
dajata na čase podobne grafične dosežke, pa nimata niti slučajno napihnjenih zahtev pa še hitboxi so boljši. Recimo, da se s tem ukvarjajo ljudje v prostem času in jim uspe spacati skupaj zelo napredne funkcije.

Jst ::

Oprosti, nočem te je*ati v glavo, ampak jaz res ne razumem, kaj pomeni "stisnjen Skill in Lag" in kaj ima to z povezavo velikosti inštalacije...

Daš lahko kakšen link, kjer je to opisano?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LitralSM ::

Poglej prejšnjo stran.
Nasplošno sama igra ne opravičuje njeno velikost. Tako je edino logično, da je v datoteki nameščen velik fajl skilla, ker ga v igri ni zaznati in ogromno laga, ki ga je v CoD ogromno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Jerry000 ::

to je predstavitev? really? Če majo za druge igre takšne predstavitve lahko kr nehajo pisat

Sssaga ::

Jih pa kr pokajo!
Aja, pa sam campaign je boln. Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley! Go get Riley!

Bolf3nk ::

oo7 ::

Škoda, ker ni več Claymore in Bouncing Betty bomb;( bi prišle zelo prav v tavelikih mapah.

Riff ::

če komu ne dela ker ima 4 giga rame naj si potegne: Call of Duty ram fix Reloaded :)

drgač pa poleg crysis 3 spet špil kjer so dvignili minimum za grafično na DX 11 že to je mal huda ker ni ne vem kake hude razlike med DX10 in 11

tole na 6 giga ram kot minimum je pa kar mal prehudo , sam ima še vedno 4x giga ddr1 rama pa nforce4 :D

drgač pa zdej ko mi dela se mi pa kar dopade

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Aramis ::

drgač pa poleg crysis 3 spet špil kjer so dvignili minimum za grafično na DX 11...


a to imajo zaradi tega, da na papirju zgleda Next gen? 8-O

špil zgleda like dx9

hojnikb ::

sj engine je še vedno dx9, sam je tale dx11 zadeva bolj artificial tako kot ram. Mogoče uporablja celo kake feaureje od dx11
#brezpodpisa

CMpunk ::

Pozdravljeni!
Zanima me če mi bo igra delovala na pc-ju:
2gb rama 800mhz
procesor e5xxx core2duo 3.6ghz
grafa hd4850 navita
disk samsung 1tb
windows 7 (32 bit)

hojnikb ::

Ne ker rabiš dx11 grafo + 2GB bo težka in rabiš 64bit sistem.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123989 (6881) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653651 (18290) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613274 (7835) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7

Več podobnih tem