» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

oo7 ::

Slotech prosim če zaklenete to temo, ker so samo še Bf trolli tukaj.

Hvala

Jerry000 ::

hojnikb je izjavil:

Sssaga je izjavil:

Another lazy CoD4 expansion pack for FULL PRICE

dokler so ponoreli 12 & 13 letniki, ki imajo starše z $$$, bo stvar uspevala.



sej sam zarad najstnikou uspeva...ker je najstnikom najlažje prodat crapy izdelek...sam napišejo Call of Duty in mal napišejo kok je to use novo in oh in sploh, in dokler bojo tko delal bojo otroci kot so citirani spodaj:

hitri žorž je izjavil:

Lahko še tako lapate, da ma BF boljši engine, toda v BF nism videl nobenih večjih eventov poleg podrtja bajt. V Ghostu se pa potresi dogajajo, to ni kar tko. Potli maš konfiguriranje igralnega lika, tega v BF ni pa konc.

lp žorž


Kupovali igro ker so potresi not...waaaaaw:). No sej, pa dej za ta potres 50€ (khm nateg khm). Še en drag DLC res:)

Bolf3nk ::





:))8-O:O:(:'( Lep pogreb COD...

lej levo roko, od 21.50 naprej. Real next gen :D

Clubraider ::

Bolf3nk@ Tudi BF4 je poln bugov.

Na primer ko te napade vojak, ki je do pasu pogreznjen v betonski plošči, ali pa ko na kovinskem podestu ustreliš vojaka in truplo leži na podestu, roke in noge pa del obraza, pa visijo skozi podest. In še bi lahko našteval.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Clubraider ::

Še na Guru3D so se razpisali o Crackih :D

http://www.guru3d.com/news_story/bypass...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Machete ::

oo7 ::

Igro sem dobil pred 1 uro. Zdaj sem odigral tri Multiplayer team dead match igre.
Kar se tiče grafike bi rekel, da je nekam drugačna kot v Black Ops 2 ampak nič boljša še vedno stara samo drugačna ne znam opisat>:Dtako,da tukaj jaz ne vidim next gen.
Kar se tiče gameplay-a se mi zdi, da je tudi malo drugačen, ko v prejšnih Cod igrah ampak zaenkrat super.
Sprobal sem 3 mape in se mi zdijo večje kot v Black ops 2.
Igra je delala zaenkrat normalno tako,da grafika je še vedno stara gameplay je super kaj rečem kot dobri stari Call of Duty:)) pa bo šlo spet par 100 ur po gobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

RejZoR ::

Men ni jasno kako imajo jajca nabit nek gnil FOV in še skenslat orodja, s katerim ga lahko povečaš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mijav7 ::

Pezdicek ::

Spremenijo ime in kasirajo na novo. Saj so že nekatere misije iz Cod 4 imeli potem v black ops če se ne motim. Pa enake stavbe...

kekeci jedni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

DarwiN ::

Tist, ki tole kupi, podpira tehnološko stagnacijo in nategovanje potrošnikov.. Tko da res ne razumem..Ok, otroci ajde, ker je igra pač namenjena za under 15 let, in potem starši tako ali tako vržejo denar proč, ne glede na to, katero muho enodnevnico si otrok zaželi... Ampak kdor je star rečmo 17+ in zna razmišljat s svojo glavo, zakaj kupiti in podpirati ta scam?

We will never know
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

Tist, ki tole kupi, podpira tehnološko stagnacijo in nategovanje potrošnikov.. Tko da res ne razumem..Ok, otroci ajde, ker je igra pač namenjena za under 15 let, in potem starši tako ali tako vržejo denar proč, ne glede na to, katero muho enodnevnico si otrok zaželi... Ampak kdor je star rečmo 17+ in zna razmišljat s svojo glavo, zakaj kupiti in podpirati ta scam?

We will never know


to js govorim že od MW2...in noben ne posluša;). Kr podpirite, upam da vam je žou teh 50€ za takle scam

mitkos ::

Da mi ven meče pri 8GB rama in mi jamra da ga je premalo.... Uninstall & goodbye!!!

Pezdicek ::

epic

Clubraider ::

mijav7@ zelo zanimivi posnetek. In res ni fer, da to delajo in na tak način služijo.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Bolf3nk ::

oo7 je izjavil:

Slotech prosim če zaklenete to temo, ker so samo še Bf trolli tukaj.

Hvala

oo7 je izjavil:

Igro sem dobil pred 1 uro. Zdaj sem odigral tri Multiplayer team dead match igre.
Kar se tiče grafike bi rekel, da je nekam drugačna kot v Black Ops 2 ampak nič boljša še vedno stara samo drugačna ne znam opisat>:Dtako,da tukaj jaz ne vidim next gen.
Kar se tiče gameplay-a se mi zdi, da je tudi malo drugačen, ko v prejšnih Cod igrah ampak zaenkrat super.
Sprobal sem 3 mape in se mi zdijo večje kot v Black ops 2.
Igra je delala zaenkrat normalno tako,da grafika je še vedno stara gameplay je super kaj rečem kot dobri stari Call of Duty:)) pa bo šlo spet par 100 ur po gobe.



Trolli? COD je bil svoj čas dober špil. Postal pa je kup šrota, zaradi takšnih ovc kot si ti. Samo da je napis na škatli call of duty, pa že nakazujejo denar.

Seveda pa razvijalci niso glupi, ko vidijo da se gnoj od špila prodaja v miljonih. Niti se ne potrudijo, da bi na novo videje naredili. Grafika je iz leta 2003( za njih NEXTGEN), a imaš 8 gb RAMa premalo za igraje. Epic fail. Glavno, da se rexi in morski rexi realno gibljejo.

Rockstar tudi služi denarje in je naredil masterpiece iz GTA5. Lahko pa bi naredili copy/paste san adreas. Ovce bi že nabavli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Če sem zaradi tega ker v igri uživam ovca tudi prav. Priznam, da igra zgleda zelo stara sploh v teh časih ampak če uživam v igri in se ne obremenjujem z njeno podobo a je to tako zelo narobe?
Ne vem kaj se tako obremenjujete z to igro in ljudmi koliko so stari in kdo jo kupi in v kakšnih količinah se proda zgleda je ljudjem všeč zato jo kupijo. Vsaj pri meni je tako kako je pri drugih ne vem. Sem igral Bf3 je 100x lepša igra kot Cod ampak v njej preprosto nisem užival ravno tako mi ni všeč Counter strike zakaj bi se sili nekaj igrat kar mi ni všeč.
Igro kupim vsako leto zato, ker so druge mape in je vseeno nekaj novega ne bi imel pa vsekakor nič proti če bi naredili novo grafiko za Cod.

mijav7 je izjavil:



To je primer čiste lenobe;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

abyssus ::

Meni je COD všeč prav zaradi tega, ker igra ni zahtevna in ne rabim vsako leto neke epic mašine kupovat ampak je moj prenosnik čisto dovolj. In sem tudi jaz poskusil Battlefielde, in mi je bil všeč samo 2ka (ne Bad Company). Pač ni igralnost za mene, z grafiko pa se ne obremenjujem ker itak vedno igram na neko zmerno resolucijo in čimveč stvari na low da je čim večji FPS. Ghosts pač ne bom igral, ker imam 4GB RAM-a, zato pa ostajam na COD4 in BO2, ki sta super za igranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

s1m0n ::

Čakaj všeč ti je ker igra ni zahtevna za strojno opremo (COD serije) pol pa praviš obratno, da je ne boš igral ker rabi 8GB rama :)

No drugače kar jim uspeva je zgodba singleplaya tu zaenkrat BF, ki večinoma cilja na MP nima za en k*. Pri ostalem (grafika, igralnost, napredek, razvoj, multiplayer) pa BF pač nima konkurence.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

abyssus ::

s1m0n je izjavil:

Čakaj všeč ti je ker igra ni zahtevna za strojno opremo (COD serije) pol pa praviš obratno, da je ne boš igral ker rabi 8GB rama :)

No drugače kar jim uspeva je zgodba singleplaya tu zaenkrat BF, ki večinoma cilja na MP nima za en k*. Pri ostalem (grafika, igralnost, napredek, razvoj, multiplayer) pa BF pač nima konkurence.


Kolikor je meni znano, igra porabi 2GB RAM-a in zakaj je to lockano na 6GB pač nihče ne ve.

hojnikb ::

abyssus je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Čakaj všeč ti je ker igra ni zahtevna za strojno opremo (COD serije) pol pa praviš obratno, da je ne boš igral ker rabi 8GB rama :)

No drugače kar jim uspeva je zgodba singleplaya tu zaenkrat BF, ki večinoma cilja na MP nima za en k*. Pri ostalem (grafika, igralnost, napredek, razvoj, multiplayer) pa BF pač nima konkurence.


Kolikor je meni znano, igra porabi 2GB RAM-a in zakaj je to lockano na 6GB pač nihče ne ve.

seveda se ve. Če ma minimalc zahteve 6g+, zgleda igra bolj "next-gen", čeprav ma pogon iz 90'.. :))
pa še proizvajalci rama bojo zaslužl.
#brezpodpisa

subby ::

Čestitke Infinity Wardu, ki za razvoj svojih iger uporabi 80% recikliranega materiala.

Šalo na stran, nisem prišel trollat. Monster Energy ima trenutno neko cod ghosts promocijo, igre ne bom kupil, monsterja popijem veliko. Tako da če kdo hoče, lahko zrihtam nekaj kod za te njihove fore. Kakor sem gledal, se jih lahko claima samo za konzolah, kjer je itak neumno igrat streljačine...

RC14 ::

Temu bi js reku, da namenoma naredijo določene igre hardwersko zahtevne,predvsem grafično ( pa čeprav bi glede na star pogon in "staromoden" izgled igre lahko igral igro z 4 leta staro mašino), da pač folk kupuje nove komponente, ram, proc , grafe.
Proizvajalci določenih najbolje prodajanih iger in proizvajalci grafik poslovno sodelujejo v tem smislu, "ti naredi zahtevno igro, da bomo prodali čim več novih kartic in dobiš nek delež od nas". žal je tako. A u bistvu če bi igro lepo optimizirali in če ne bi umetno ustvarjali "požrešne" igre, bi lahko vsako igro igrali na par let starih mašinah.

Ker po izgledu, še kakšen 3dmark05, (ja prav st prebrali) zgleda lepše od večina današnjih iger, zanimivo oz bolje rečeno čudno ane?;)

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

hojnikb ::

subby je izjavil:

Čestitke Infinity Wardu, ki za razvoj svojih iger uporabi 80% recikliranega materiala.

Šalo na stran, nisem prišel trollat. Monster Energy ima trenutno neko cod ghosts promocijo, igre ne bom kupil, monsterja popijem veliko. Tako da če kdo hoče, lahko zrihtam nekaj kod za te njihove fore. Kakor sem gledal, se jih lahko claima samo za konzolah, kjer je itak neumno igrat streljačine...

a to talajo celo igro, al sam kake DLCje..
#brezpodpisa

subby ::

Zdi se mi da sam kamuflaže pa mogoče kakšen double exp... take fore pač.

LitralSM ::

oo7 je izjavil:

Če sem zaradi tega ker v igri uživam ovca tudi prav. Priznam, da igra zgleda zelo stara sploh v teh časih ampak če uživam v igri in se ne obremenjujem z njeno podobo a je to tako zelo narobe?
Ne vem kaj se tako obremenjujete z to igro in ljudmi koliko so stari in kdo jo kupi in v kakšnih količinah se proda zgleda je ljudjem všeč zato jo kupijo. Vsaj pri meni je tako kako je pri drugih ne vem. Sem igral Bf3 je 100x lepša igra kot Cod ampak v njej preprosto nisem užival ravno tako mi ni všeč Counter strike zakaj bi se sili nekaj igrat kar mi ni všeč.
Igro kupim vsako leto zato, ker so druge mape in je vseeno nekaj novega ne bi imel pa vsekakor nič proti če bi naredili novo grafiko za Cod.

mijav7 je izjavil:



To je primer čiste lenobe;(

Igre ti niso všeč, ker od tebe pričakujejo očitno preveč oziroma ravno obratno. Ti od njih pričakuješ manjšo zahtevnost.
Also poglej si posnetek Bolf3nka od 21. minute dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

kislinko ::

Danes obrnil najbolsa igra kar jih je, call of duty neverjetno kako dobre in izpopolnjene so te igre. Delat bom sel, da zasluzim pol pa gremo kupit original, treba podperat tako naprednost, igral sem witcher 2, mass effect, dead space, bioshock, minecraft, wow pa se vse ostale (kao) top spile ... to vse sranje proti call of duty. Kupite priporocam nepozabno :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zelnick ()

hojnikb ::

kislinko je izjavil:

Danes obrnil najbolsa igra kar jih je, call of duty neverjetno kako dobre in izpopolnjene so te igre. Delat bom sel, da zasluzim pol pa gremo kupit original, treba podperat tako naprednost, igral sem witcher 2, mass effect, dead space, bioshock, minecraft, wow pa se vse ostale (kao) top spile ... to vse sranje proti call of duty. Kupite priporocam nepozabno :D

:)):)):))
another cod troll...
#brezpodpisa

kislinko ::

??? ti si troll

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

hojnikb ::

ti si @hitri žorž mali bratec ane :))

Uporabniško ime
kislinko
Čas prve prijave
05.11.2013 23:38:26

to vse pove
#brezpodpisa

kislinko ::

neeee js sm kislinko. Kak brat moj od kje?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

D3m ::

Ni važno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kislinko ::

A bo kdo s mano igral cod?

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če sem zaradi tega ker v igri uživam ovca tudi prav. Priznam, da igra zgleda zelo stara sploh v teh časih ampak če uživam v igri in se ne obremenjujem z njeno podobo a je to tako zelo narobe?
Ne vem kaj se tako obremenjujete z to igro in ljudmi koliko so stari in kdo jo kupi in v kakšnih količinah se proda zgleda je ljudjem všeč zato jo kupijo. Vsaj pri meni je tako kako je pri drugih ne vem. Sem igral Bf3 je 100x lepša igra kot Cod ampak v njej preprosto nisem užival ravno tako mi ni všeč Counter strike zakaj bi se sili nekaj igrat kar mi ni všeč.
Igro kupim vsako leto zato, ker so druge mape in je vseeno nekaj novega ne bi imel pa vsekakor nič proti če bi naredili novo grafiko za Cod.

mijav7 je izjavil:



To je primer čiste lenobe;(

Igre ti niso všeč, ker od tebe pričakujejo očitno preveč oziroma ravno obratno. Ti od njih pričakuješ manjšo zahtevnost.
Also poglej si posnetek Bolf3nka od 21. minute dalje.


Zate je nabrž že preveč, da prebereš post kaj, da bi ga šele razumel;)

Se pravi če ti igra ni všeč je preveč zahtevna. Se pravi je Cod preveč zahteven zate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

GabrieLeo ::

A lahko še nižje padeš, kakor tako, da dragocen čas uporabiš za ustvarjanje fejk profilov ter pišeš neke troll objave na podlagi mnenj youtube kanalov, ki objavljajo kar se da slabe gameplaye ter komentarji pod Metacritic ter IGN, ki so, logično, usmerjeni proti Ghostu. Žal tako je, Activisonu je pošla sapa, težko je zadovoljiti mase z nečem novim, ter obdržati duh, ki je star že 6 let, odkar je butnil ven MW1. Saj jim ne moreš zameriti, trudijo se povleči čimveč denarja ter pri tem dajo vse od sebe, ampak to, da pa so uspeli zlorabiti Eminema za svojo franšizo.. Tukaj pa so pri meni prišli zelo nizko na črno listo. Že ko sem gledal njegov videospot kjer so dobesedno gameplay vrteli na steni v odzadju, medtem ko se je M&M trudil ter poskušal čimbolj kriliti z rokami... Vidi se da denar je res vladar.

kislinko ::

Ni res motis, zakaj so pa potem se tok uspesni tok ti pa povem o tvojmu mnenju lej

hitri žorž ::

Potrjujem, da jaz nisem kislinko.

lp žorž

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

hojnikb ::

nene, ti si njegov big bro :))
#brezpodpisa

hitri žorž ::

Moje mnenje je tako. Ne moreš vsako leto nekaj izdati kar bo prestavljalo meje že videnega, to je nemogoče. Kje so tisti časi, ko se je delalo na kvaliteti in ne masovno molzenje denarja od kupcev vsako leto. Koji kurac mi bo igra, ko pa drugo leto pride novi del, to pomeni da vsako leto fuknm stran po 60€ za brezveze.
SMRT FRANŠIZAM SVOBODA IGRALCEM

lp žorž

hojnikb ::

dj reč tastarim, da ti mal omejijo vnos sladkorja :))
#brezpodpisa

oo7 ::

Kot kaže Call of duty serija še ne bo propadla tako hitro kot nekateri pričakujete.

Call of Duty: Ghosts sells $1 billion to retail outlets in under 24 hours

http://www.webpronews.com/call-of-duty-...
http://www.examiner.com/article/call-of...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LitralSM ::

Mah ja. M-Power se že slini nad tistim trailerjem z Megan Fox. Seveda Titanfall - kjer so vsi glavni razvijalci najboljših CoDov . po njegovem nima možnosti proti CoDu. Sploh sedaj, ko je igra tudi uradno za nič. Da ne omenim e-sports. Ghost bo pometel s konkurenco!
:))

kislinko je izjavil:

Ni res motis, zakaj so pa potem se tok uspesni tok ti pa povem o tvojmu mnenju lej


Pozor! Za 100% uspešnost je potreben položaj na levem boku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Bolf3nk ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže Call of duty serija še ne bo propadla tako hitro kot nekateri pričakujete.

Call of Duty: Ghosts sells $1 billion to retail outlets in under 24 hours

http://www.webpronews.com/call-of-duty-...
http://www.examiner.com/article/call-of...



seveda nebo.... zaradi tebe in ostalih ovc, ki dajejo 50€ za 23gb velik fail, ki je prekopirano sranje. Drugo leto pride call of duty: lassie come home in se bo špil prodajal v 5 milijardah.... 2015 pa prideta združena cod in pa sims. Epic win win za vse.
.
.
.
.
.
poglej si animacijo rok, ko lik leti... kot da je topli dudek

Jerry000 ::

Uspešna je samo z enim razlogom. Oni na veliko govorijo o next gen, kako je vse novo, kako so spremenili, in vi k ste naivni in jim že 5 leto zapored vrjamete bučam, kupte igro za 50€ k je 50% precenjena (oni se itq smejijo pa si rečejo dejmo ceno nabit, itq bojo ovce pokupile in nasedale, mi bomo pa keš cuzal od njih), in majo miljonsko prodajo. Drug let bojo dal grafiko iz CoD1 in bojo rekl nou still, nova zgodba, next gen...kaj bo? Miljonska prodaja. Ovce bojo pokuple. Še mal pa bote fliper z imenom call of duty začel kupovat za 50€. Žal, dokler bote vi nasedal pa nič zahteval bojo oni crap prodajal...zakaj bi se matral če ste pa zadovolni s crapom?
Pravi CoD igralci so se zaustavili na CoD4, js še vedno igram CoD UO in še vedno rečem da je 100x boljša kokr pa te novejš crapi. Da malo razmislite, poglejte evolucijo CoD od 1 pa do 4 dela....usak del je DEJANSKO nekaj novega prinesel. Na primer, 1-2, izbolšana grafika, igra je tekmovalna in uveljavljena za tekmovanja, ok 3 del je za konzole bil, 2-4, spet očitno izbolšana grafika, uvedba perkov in air supporta, nov stil namesto ww2, je modern combat. Kaj pa pol naprej? NIČ, dobesedno molzenje. Nekaj map so dodali, orožja, to pa je to...ker so vidl da lahko z copy&paste služijo še leta zaradi ovac kot ste vi. In tko si bodo še dolga leta kopal v kešu ker kupujete stari gen...bravo, res

Andrej15 ::

hey
imam en poblem... imam windovs 7 32-bit... ali lahko spremenim kak v 64-bit... tako da nebi na novo windovsa na novo nalaga?
če mi kdo lahko pove?

fireX88 ::

Andrej15 je izjavil:

hey
imam en poblem... imam windovs 7 32-bit... ali lahko spremenim kak v 64-bit... tako da nebi na novo windovsa na novo nalaga?
če mi kdo lahko pove?


http://www.sevenforums.com/software/204...

preberi post!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Andrej15 je izjavil:

hey
imam en poblem... imam windovs 7 32-bit... ali lahko spremenim kak v 64-bit... tako da nebi na novo windovsa na novo nalaga?
če mi kdo lahko pove?


Če greš z miško na ikono igre in pritisneš desno klik in daš properties nato compatibility potem imaš pa tam Run this program in compatibility mode for in imaš tam več windovsov. Samo ne vem če je to to kar rabiš. To sem jaz nazadnje rabil, ko sem igral Bioshock v Win7 in ni delal zvok in sem tako Windovse dal na xp in potem je delal zvok.

hitri žorž ::

Fantje! Povejte mi, kaj hudiča je v teh datotetah COD Ghosts, da toliko veliko prostora zavzemajo napram BF? Sumim, da je kakšen program spisan s strani vlade ZDA za boljše vohunjenje. Saj s tem lahko beležijo morebitne bodoče teroriste ki se v klanih urijo preko MP.

lp žorž

fireX88 ::

hitri žorž je izjavil:

Fantje! Povejte mi, kaj hudiča je v teh datotetah COD Ghosts, da toliko veliko prostora zavzemajo napram BF? Sumim, da je kakšen program spisan s strani vlade ZDA za boljše vohunjenje. Saj s tem lahko beležijo morebitne bodoče teroriste ki se v klanih urijo preko MP.

lp žorž


next gen? ;((
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

hitri žorž je izjavil:

Fantje! Povejte mi, kaj hudiča je v teh datotetah COD Ghosts, da toliko veliko prostora zavzemajo napram BF? Sumim, da je kakšen program spisan s strani vlade ZDA za boljše vohunjenje. Saj s tem lahko beležijo morebitne bodoče teroriste ki se v klanih urijo preko MP.

lp žorž



Dobro vprašanje>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123985 (6877) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653644 (18283) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613273 (7834) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768387 (36152) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937309 (22951) oo7

Več podobnih tem