» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

LitralSM ::

lal, vidim da od tebe tečejo izkušnje in znanje, lal
Mar sploh veš kdo stoji za Titanfallom? Ti dam hint: Zakaj misliš, da so zadnjih par CoDov razvijali po par ekip skupaj? lal

Pa tvoje iskalne sposobnosti so tudi nekje na nivoju, khm, se bom zadržal haha :)):))

Ena


Dve


Tri


Štiri


Pet


Šest


Sedem




Obstoja še test, kjer je bil lag izmerjen tudi časovno. Ne boš verjel, zamika je bilo tudi po 500ms. Če prišteješ še k temu čas, ki ga porabi zaslon, da sliko prikaže pa miškin input lag, .. prideš dokaj blizu neigralnosti.
Zanimivo je tudi, kako so se pri Activisionovih ekipah odločili za popravek te nesnage. >Hitrejši/počasnejši firerate pušk itd. Ampak cepcu kot si ti teh informacij ne bom iskal, ker je preveč bolečine v riti, če me razumeš.
Lahko pa najdeš na Kotaku.com več podatkov.

Seveda pa ne pričakujem od tako zelenega neizkušenega igričarja, da sploh razume v čem je težava. Uživaj v svojem največjem veselju, CoDu. :))

Jerry000 ::

CoD1 oz. UO igrejte pa ne bo problemu, pa še serverji bodo ponovno zaživeli ob tej pravi CoD igri :)

GabrieLeo ::

MW2 je imel kar se tiče connection stability najbolje pošlihtano.

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Ghosts Live-Action Trailer :))



krispe ::

EPIC! :D :))
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Master Chief ::

Zanima me, ali bojo mel polnočno prodajo pr nas v Big Bangu, tako je bio to za MW3 in BO II? Nikjer nisem namreč zasledil nobene reklame??

Machete ::

eu je 15.11. release, če slučajno misliš da je 5.

oo7 ::

Machete je izjavil:

eu je 15.11. release, če slučajno misliš da je 5.


A ni 5.11 release za vse? Edino za xbox one 15.11 za Eu?

Machete ::

pardon imaš prav. površno sem pogledal.

Release date(s)

Microsoft Windows, PlayStation 3, Wii U, PlayStation 4 & Xbox 360
November 5, 2013

Xbox One
NA November 5, 2013
EU November 15, 2013

Jerry000 ::

kaj res hodte na to polnočno prodajo pa čakate?

Sriple Tix ::

Ravno v BigBangu sem pred tedni naročil 2 kosa (fanta sta stara ravno toliko, da je špil zanju zakon) in prejle sem dobil sms, da je zadeva odposlana ter jo prejmem jutri, pač ko pride poštar. Ne vidim razloga, zakaj bi jo kdor koli hodil čakat opolnoči pred štacuno ... razen, če hoče nekaj klikov več, ko bo med prvimi uploadal CoD filmček na YT.

Jerry000 ::

Sriple Tix je izjavil:

Ravno v BigBangu sem pred tedni naročil 2 kosa (fanta sta stara ravno toliko, da je špil zanju zakon) in prejle sem dobil sms, da je zadeva odposlana ter jo prejmem jutri, pač ko pride poštar. Ne vidim razloga, zakaj bi jo kdor koli hodil čakat opolnoči pred štacuno ... razen, če hoče nekaj klikov več, ko bo med prvimi uploadal CoD filmček na YT.


Točn to ja, sej ti na dom lepo prfura do vrat, pa tut če 1 dan zamudi jbg. Res ne razumem teh k grejo ob polnoči pred trgovino. Amerikanizacija jih je zadela vidim. (isto velja za apple ovce k grejo isto čakat pred trgovino)

Machete ::

Greš danes v vrsto, pa kupiš BF4 :)

fireX88 ::

Machete je izjavil:

Greš danes v vrsto, pa kupiš BF4 :)


challenge accepted!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

no F way, njihova ovca pa že ne bom

oo7 ::

People Play 1900 Years of Call of Duty Multiplayer Every Day



http://www.ign.com/articles/2013/11/04/...

Potem pa nekateri rečejo,da ima Call of duty po enem mesecu prazne serverje:)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kmetek ::

Call of Duty Single Player Campaign Is Just 4 Hours Long

Sriple Tix je izjavil:

Ravno v BigBangu sem pred tedni naročil 2 kosa (fanta sta stara ravno toliko, da je špil zanju zakon) in prejle sem dobil sms, da je zadeva odposlana ter jo prejmem jutri, pač ko pride poštar. Ne vidim razloga, zakaj bi jo kdor koli hodil čakat opolnoči pred štacuno ... razen, če hoče nekaj klikov več, ko bo med prvimi uploadal CoD filmček na YT.


bog ne daj v comshopu naročit a ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Jerry000 ::

kmetek je izjavil:

Call of Duty Single Player Campaign Is Just 4 Hours Long

Sriple Tix je izjavil:

Ravno v BigBangu sem pred tedni naročil 2 kosa (fanta sta stara ravno toliko, da je špil zanju zakon) in prejle sem dobil sms, da je zadeva odposlana ter jo prejmem jutri, pač ko pride poštar. Ne vidim razloga, zakaj bi jo kdor koli hodil čakat opolnoči pred štacuno ... razen, če hoče nekaj klikov več, ko bo med prvimi uploadal CoD filmček na YT.


bog ne daj v comshopu naročit a ne?


kmetek sej ne da kaj grajam ali karkoli...men se comshop ni nikoli zdel za igre. Nimaste takega imiđa. Nvem...od vas večino vidim tehniko samo (računalnike, itd.) nimate pa toliko povdatka kot ma to big bang...velikokrat vidm reklamo za igre v big bang...comshop nima prave reklame za igre. In pomojem nisem edin k tko vid comshop...ali pač.

Halfdead987 ::

Lol,sej je samo 38€ v comshopu..

Jerry000 ::

ja...je, nisi razumel mojega bistva. Beri še 1x

rdecaluc ::

Silno je kratka. Dosti bolj kot dosedaj.. ampak bo gotovo velik DLCjev in nadaljevanj.
Est modus in rebus. ,typos

miraldi ::

Da vidim to 4ure dolgo čudo iz travnikov ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

RejZoR ::

Modern Warfare 3 mi je bila kar solidna. Tko da bom verjetno naročil tud Ghosts.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pezdicek ::

Torej špil še je večji lag in bug fest kot BF... lepo so uspeli zajebat.

Aramis ::

Sriple Tix ::

Jerry000, kmetek je to napisal, ker se poznava. In ima prav, kajti povsem spregledal sem tudi njihovo (ugodnejšo) ponudbo ... me bad, se bom oddolžil z naslednjim nakupom :).

mitkos ::

Igram omenjeno igro na prenosniku N76 (i7 proc, 8GB Rama, GF 650M 2GB) in mi po določenem času igranja windowsi ven vržejo okno, da je premalo rama. V task menagerju, ko me vrže iz igre, toda še vedno teče v ozadju, vidim da mi igra pobere 2GB rama. Kje je hec, ali je res 8GB premalo???

RejZoR ::

Kakšen ogaben memory leak. Če špil ne dela na 8GB so povsem zgrešili ciljno publiko in CoD cilja na mase. Tko da bodi siguren, da je 8GB RAMa dovolj. Sam imam 6GB, pa še nisem naletel na igro, ki bi zaradi tega imela probleme. Pa vse špilam vedno na max.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

LitralSM ::

GabrieLeo ::

Prvi hackerji so se že pojavili na PSN networku, zaenkrat v Evropi še ne. Sicer pa je precej pohvaljena internetna povezava ter precej raznolik nabor Perksov, ki dejansko precej vplivajo na samo igranje.

Sriple Tix ::

Z zahtevami za ta špil so fejst počili mimo, kajti polovici mulcev se zadeva ne bo zagnala in tudi na računalniku najmlajšega sina, ki ima Q9665, 2x4850 in 4Gb rama, noče niti zalaufati (tuli, da ni dovolj rama). Ok, ostala dva domača PC-ja imata 8 in 16Gb rama, tako da ni blema, le mali bo zdaj stalno visel na mojem računalu, jaz pa ... ne bom omenjal, ker tudi otroci spremljajo to temo :).

Tr0n ::

Ravno kar odigral nekaj multiplayer iger. Ghost je IMHO najslabsi CoD dosedaj. Grde mape in teksture (tudi na Extra nastavitvah), cudno gibanje lika, FOV je prenizek in se ga ne da spreminjat (uporabit je potrebno externi tool Fovely @ http://fourdeltaone.net/forum/viewtopic..., ni dedicated serverjev, samo dedicated matchmaking itd.

Na kratko, prisparajte si denar in raje nabavite BF4. SP je pa 4-5 ur, genericna klasika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

D3m ::

Ghost je IMHO najslabsi CoD dosedaj.


Ironija. Torej bo, kot ghost šel v pozabo. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bolf3nk ::

Druga kot FAIL itak ni bilo pričakovat. Ko 3/4 novega stuffa kažejo te rexe pol veš koliko je ura

Jerry000 ::

Hahaha itq d je fail lol, sej COD ni več igra...je aplikacija za molzenje denarja:). Sm že zdauni reku da MW2 je bil mogoče zadnji dober CoD, serija CoD se je z štirico končala, od tam naprej je šlo sam še dol ker so začel delat igro zaradi molzenja in ne zaradi fun.

galu ::

Uhm... Wow. Metacritic ocene. Sicer so že ostali novi COD-i slabi po user ocenah, ampak tole je pa res dosežek. :D
Tako to gre.

Aramis ::

Ocena 1.8 od 10? :O

Špil je realno 4.5/10.... .....

Tole ni nič drugo, kot BEDNI konzolni port. FOV je lockan na 65 kot so že omenili. Če pa ga spremeniš pa razkiraš ban.

Igral špil na Pcju. Bože mili, kaj so naredili iz cod....
CODG pa je nazadoval za raven MOA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Pezdicek ::

Tole? Tole ni niti N od NextGen:)) Prej je LastGen


špil ni vreden, da ga dol potegneš iz partisa, kaj šele da bi igral tole lol

hitri žorž ::

Ta COD je najboljši do sedaj HELL YEAH. SP sm obrnil v enmu šusu! Sploh te ne spusti iz primeža to kar igraš in igraš, saj je akcija neprestana in ambientalna glasba kar tolče iz 5.1 sistema . Pohvaliti je treba optimiziranost, saj napram BF4 deluje boljše pri danih spec. pc-ja. Še dobro, da sem kupil originalni špil, zaradi MP.Sedaj me zunanji svet ne bo videl nekaj mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Aramis ()

hojnikb ::

I really hope you're trolling.
#brezpodpisa

Jerry000 ::

No končno vam bo kliknilo, me veseli:). In s tem bo tut razvijalcem dalo mislit da delajo samo še milking crap. Naslednič al se res zlo potrudjo al pa še bolš pustijo franšizo (še najbolš)

Halfdead987 ::

>Naslednič al se res zlo potrudjo al pa še bolš pustijo franšizo (še najbolš)

Dokler se bo tako dobro prodajalo,ni šans da to naredijo :)

hitri žorž ::

Lahko še tako lapate, da ma BF boljši engine, toda v BF nism videl nobenih večjih eventov poleg podrtja bajt. V Ghostu se pa potresi dogajajo, to ni kar tko. Potli maš konfiguriranje igralnega lika, tega v BF ni pa konc.

lp žorž

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

hitri žorž ::

Vsi neki drkate na grafiko. Kar šteje je igra in ne samo grafika. Poglejte koliko igralcev še vedno igra counter strike, veliko ane.

lp žorž

kislinko ::

Bilo bi lepo, če bi vsi prisluhnili zorzu, ker je edini tukaj, ki ve kaj pravi!!! COD 4 EVER.

hitri žorž ::

:D kislinko BROTHERS IN ARMS

hojnikb ::

Ja, maš prav. Cod Ghosts je super DLC
#brezpodpisa

Sssaga ::

Another lazy CoD4 expansion pack for FULL PRICE

oo7 ::

hojnikb ::

Sssaga je izjavil:

Another lazy CoD4 expansion pack for FULL PRICE

dokler so ponoreli 12 & 13 letniki, ki imajo starše z $$$, bo stvar uspevala.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653644 (18283) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613273 (7834) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768386 (36151) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937309 (22951) oo7

Več podobnih tem