» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

oo7 ::

Call of duty Black ops in Black ops 2 so imele v Mp načinu tudi zombi mods.
Call of duty Ghosts bo imel pa Ghosts Extinction mods:D


galu ::

Mneh... Treyarchevi Nazi-zombies so bili fejst fajn, potem pa vse skup postalo eno navadno preseravanje.

Tole pa mi zgleda bolj podobno Survival mode-u iz MW3 (logično)... Kateri pa mi sploh ni bil všeč.


No, pustimo se presenetiti.
Tako to gre.

LitralSM ::

Imam dobro in slabo novico.
Dobra: Activision je presaltal iz 640p na 1080p.
Slaba: Samo na PS4. Na XO bo max 720p.

GabrieLeo ::

odlično. kdo bo sploh mel Xbone?

BALAST ::

Jaz ga bom imel, saj ni vse v zmogljivosti. CoD bom kupil tako za PC kot XBOne.

Kar nekaj denarja bo letelo iz denarnice za novo generacijo konzole. Imam samo pomisleke kako se bo obnesel nov gamepad, saj sem bil do sedaj bolj privrženec PS3 kot pa Xbox360.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

MasterTade ::

edino kar si pri men zasluž naziv cod sta cod 1 in cod 2

Zgodovina sprememb…

GabrieLeo ::

cjoo stara šola ljudje. Če pa kaj mrzim so pa neki stari mački izkušeni, ki se pridušajo nad novimi Cod-i češ enka in dvojka sta najboljši. Okej saj to je res po eni strani. Sicer za enko nevem, ker je bila še celo za tisti čas precej lesena, dvojka je bila že lepša ter malo bolj smooth, da ne govorim o mapah. Cod mora iti vzporedno s časom, konkurenca je huda, obdobje ko so se še prepirali ali je boljši HALO ali Cod 4 (seveda je cod 4 pogazil vse) in se ni BF niti postavljalo po robu... Te časi so mimo. Mogoče res malo nategujejo s načinom igranja ter ne ravno revolucionarno grafiko ampak hej, še vedno jim je uspelo obdržati duh cod-a. Ne pa BF, za katerega sploh nevem več kaj je fikcija in kaj ne. Tisti orkani ter svetlo oranžni odsevi od še poslednjih žarkov so res brutalni. Recoil ter tresenje je že skoraj nerealno. Na steroidih čist.

LitralSM ::

Sedaj se bo postavljalo vprašanje ali CoD zmore tekmovati s Titanfallom. Drugih tekmecev CoD itak nima.

miraldi ::

Sam ne mi COD primerjat z BFjem, ker se ta arkadna streljačina z grdo gfrafiko in malimi mapami skrije proti Battlefieldu!!!

COD 2&4 je edino kar je COD.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

MasterTade ::

To pravim zato ker današnje igre vsi po vrsti sodijo po grafiki, če je grafa dobra je pol tud špil dober al kaj? Mene pri igri pritegne 40% story,40%igralnost ostalo pa pač grafika, lej lih tok da je vzporedna s časom v katerim smo...Kar pa danes vsi izdelovalci iger delajo je pa več kot 50% na grafiki, pol pa zgodbe, ki bi popestrila igranje sploh ni (novi need for speed-i naprimer)

oo7 ::

miraldi je izjavil:

Sam ne mi COD primerjat z BFjem, ker se ta arkadna streljačina z grdo gfrafiko in malimi mapami skrije proti Battlefieldu!!!

COD 2&4 je edino kar je COD.


Cod je boljša arkada kot Bf in Arma boljša simulacija kot Bf tako, da to je vse kar je ta tvoj grafični zmazek.

miraldi ::

Po realnosti ARMA_Battlefield_Call Of Duty.

Nisem rekel, da je BF simulacija, ker enostavno ni.

Če bi bila je nebi igral(tako kot ne igram ARME).

Pa dokler se z miško strelja nobena igra ni simulacija ;)


Grafični zmazek?

Raje priznaj, da ta vaš Activision ni sposoben naredit tako velikega projekta kakor je Batllefield.
Vse tiste mape v CODu niso za eno v BFju.

Razlog je tudi v tem, da dela na čimstarejših PCjih in se posledično več izvodov proda.

Nevem pa kaj sedaj bluzijo nekaj z teami popolnoma nerealnimi napihnjenimi zahtevami za novi COD Ghost.
Bolj niso mogli zlagati, saj ima večje zahteve kot BF.
Bodo nekateri hitro pokupili Nvidia grafične in i7 procesorje :))

Pa kakšna fizika? Vržeš granato pa se komaj malo pokadi iz stene :)) medtem ko se v BF4 rušijo stene, hiše, škarpe cele stolpnice se vreme spreminja, imajo igralci vpliv na samo bojišče se voziš z letali, helikopterji, tanki, ladjami, skuterji, štirikolesniki, jeepi pa nevem s čim še vse ma mapah z 64igralci.

Neveš kako je, ko greš v stavbo, da narediš reload pa se ti cela stavba pdoere na glavo in te ubije..



Saj nerečem prav je, da sta dve vodilni FPS igri tako različni.

COD je še vedno v glavnem za mulce in prav je tako.

Kar se pa Singleplayerja tiče mi pa to že v štartu ni razlog, da kupim igro.

Seveda bom preigral tudi COD Ghost zgodbo, ko se le ta pojavi na travniku.

Takrat bom priznal, če bo le-ta boljša kot b BFju.









Al pa ta smet, kjer maš na tisti mali mapci camperje kateri z RPGjom čakajo nate
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Saj niso neumni Cod razvijalci, da bodo sledili Bf seriji in prodali pol manj:))
Mape so majhne zato je igra hitra in zabavna in vozila so čisto odveč. Tiste velike mape naj imajo kar v Bf seriji Cod serija jih ne potrebuje;)
Cod je zabava vse ostalo ni pomembno;)

LitralSM ::

In obratno. Saj niso neumni BF razvijalci, da bodo sledili CoD seriji in imeli po mesecu dni prazne serverje. Kar sem hotel poudariti je to, da se bo CoD sedaj še moral boriti za svoje mesto pod soncem. Vzel jim ga bo pa Titanfall.

oo7 ::

Prazni serverji:))kje si pa to zdaj zvedel?

Titanfall bo težko komu konkureral glede na to, da ga sploh ne bo za Playstation

GabrieLeo ::

meh.. Titanfall se je na veliko govorilo da bo neki brejktru nova multiplayer izkušnja, je pa zgolj še ena špila nafopana s roboti in akrobacijami v zraku v stilu unreal tournamenta. Sploh nevem kako bo to izgledalo, ko bodo prišli igrat kaki rusi s tistimi svojimi awesome povezavami..

LitralSM ::

oo7 je izjavil:

Prazni serverji:))kje si pa to zdaj zvedel?

Titanfall bo težko komu konkureral glede na to, da ga sploh ne bo za Playstation

Ljol, ker je tjok pjomembno kjej vsjej bjo igra izšla?
Obstoji stran, ki že od releasa obeh iger spremlja število On-line igralcev za vse tri platforme. Toliko o tem, da prodaja pove vse. Morda koliko igralcev je igro igralo namesto kolikor jih igra SEDAJ, TA TRENUTEK.
Glede Titanfalla, nwm no. Obstaja razlog, zakaj se CoD že od štirke naprej kurca. In ti tipi, ki so ustvarili Štirico in ves E-Šport okrog nje sedaj ustvarjajo Titanfall. OBstaja velika verjetnost, da Titanfall ne bo podedoval recimo pol sekundnega laga, ki se pri CoD daruje iz generacijo v generacijo recimo zadnje 3-4 leta. Dovolj dober razlog, da se igra bolje odnese online.
Če mi hoče kdo prbit: Jok brate, gobice žreš! Tle ni laga, tle je pjur skil, mu čestitam. Obstaja razlog za kaj tisti ki prišprinta izza ovinka zmeraj ubije onega, ki za ovinkom pri miru čaka.
Nje, ni skjill.

Kako bo špil izgledal? Si igral kdaj Warsow? Niti približno ni isto, a deluje po podobnem principu. Rabiš malo več SKILLA, da sploh prideš malo dlje od nooba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

deadzone ::

Preizkusil Ghosts. Moram reči, da je grafični pogon identičen tistemu iz BO2, MW3, MW2, MW. Še sound effecti so identični. Novi "zombiji" extinction so mi še kar všeč, malo spremembe bo dolgem času (CoD 5). Se vidi, da je njihova ciljna publika konzole (Xbox 360, PS3). Osebno raje igram igro z slabšo grafiko in 60fps, kot malo boljšo grafiko in še ne 30fps. Imam tudi BF 3 Premium in verjetno bom kupil tudi BF 4, vendar se mi zdijo da Codi bolj pasajo na konzole ter BF na komp, nevem zakaj :) Lahko se bo z next gen kaj spremenilo.
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

Sssaga ::

Ker je COD arkada od arkade? Instant akcija? Rambo style? No-brainer?... :-P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

deadzone ::

Tako, BF nemore konkurirat 4 zombie splitscreen na enem TV-ju :) Igri sta neprimerljivi.
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prazni serverji:))kje si pa to zdaj zvedel?

Titanfall bo težko komu konkureral glede na to, da ga sploh ne bo za Playstation

Ljol, ker je tjok pjomembno kjej vsjej bjo igra izšla?
Obstoji stran, ki že od releasa obeh iger spremlja število On-line igralcev za vse tri platforme. Toliko o tem, da prodaja pove vse. Morda koliko igralcev je igro igralo namesto kolikor jih igra SEDAJ, TA TRENUTEK.
Glede Titanfalla, nwm no. Obstaja razlog, zakaj se CoD že od štirke naprej kurca. In ti tipi, ki so ustvarili Štirico in ves E-Šport okrog nje sedaj ustvarjajo Titanfall. OBstaja velika verjetnost, da Titanfall ne bo podedoval recimo pol sekundnega laga, ki se pri CoD daruje iz generacijo v generacijo recimo zadnje 3-4 leta. Dovolj dober razlog, da se igra bolje odnese online.
Če mi hoče kdo prbit: Jok brate, gobice žreš! Tle ni laga, tle je pjur skil, mu čestitam. Obstaja razlog za kaj tisti ki prišprinta izza ovinka zmeraj ubije onega, ki za ovinkom pri miru čaka.
Nje, ni skjill.

Kako bo špil izgledal? Si igral kdaj Warsow? Niti približno ni isto, a deluje po podobnem principu. Rabiš malo več SKILLA, da sploh prideš malo dlje od nooba.



Ah sej res ni pomembno na katerih platformah bo igra izšla tistih par miljonov Playstation kopij, ki bi jih prodali sploh ni pomembnih:))

Prosim prilimaj link od tiste strani kjer ti kaže za vse 3 platforme koliko igralcev je on line.
------------------------------------------------------------------------
Sem našel eno stran za xbox platformo. September 2013
http://majornelson.com/2013/10/02/live-...

Call of duty Black ops 2 na 2 mestu, ki je stara igra že skoraj 1 leto pred njo samo Gta 5 Batllefield 3 na 9 mesetu s tem, da je COD Mw3 na 6 mestu in COD black ops na 10 mestu. In ti praviš, da so prazni serverji???:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hitri žorž ::

Cod je čisto prava zaresna vojaška sim. igra, napram ostalim, saj jo igra največ igralcev. Da izdajo vsako leto nov del se morajo potruditi in vpeljevati nove in nove stvari in ne kakor BF in ARMA, ki sta kar nekaj.

Sssaga ::

:))
Pol pa že more bit kej na tem, če jo igra največ igralcev.

kozmy ::

hitri žorž je izjavil:

Cod je čisto prava zaresna vojaška sim. igra, napram ostalim, saj jo igra največ igralcev. Da izdajo vsako leto nov del se morajo potruditi in vpeljevati nove in nove stvari in ne kakor BF in ARMA, ki sta kar nekaj.



Uporabniško ime
hitri žorž
Čas prve prijave
31.10.2013 23:19:22
Spol
Vesoljec
:))

hitri žorž ::

Kvaliteto igre pokažejo igralci in ne speci..

Zgodovina sprememb…

LitralSM ::

Pa to, da po izidu pol igralcev odloži začasno igro na polico. Khm, za večno*. O tem govorim. Ne govorim, da CoD nima baze igralcev. Pravim, da se takoj po izidu ta baza razpolovi, ker je igra 4AAAA + A naslov. Realno je pač nekje med indie stvarco in 3/4 profi zadevco. Tako AA naslov za rajo.

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

Pa to, da po izidu pol igralcev odloži začasno igro na polico. Khm, za večno*. O tem govorim. Ne govorim, da CoD nima baze igralcev. Pravim, da se takoj po izidu ta baza razpolovi, ker je igra 4AAAA + A naslov. Realno je pač nekje med indie stvarco in 3/4 profi zadevco. Tako AA naslov za rajo.



Ti samo govoriš dokazat pa nimaš kje. Lapaj ti komu drugemu te prazne;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

Cod je Sims game in fps svetu. Vemo kdo to igra

Seba22 ::

Nevem kaj igabiba zavlačuje letos pri prednaročanju,nimajo niti približne cene napisane pa nič,porazno res,a mislijo na dan izida dat ceno al kaj,bom kar drugje naročo rajši.Vidim da se tukaj pišejo različna mnenja glede battlefield in cod serije.Jas bom tak reko,battlefield je dobra igerca glede grafike pa nasplošno vsega kar ponuja,vendar multiplayer gameplay je pa zelo tog in lesen in tu pa cod zmaga po celi črti,ker je bol eksploziven,hiter,akcjiski.Za tiste ko mate rejši grafiko je battlefield 4 top izbira za mene ko sem malo starejši in mi grafika ne pomeni veliko je cod definitivno bolši.Raje igram na slabši grafiki in imam dober občutek v gameplayu,kot pa da se nekaj silim z battlefield ko mi ne leže gameplay,saj ne rečem na ni dober saj sem igral bf3 nekaj in pa bf4 beto in je kr vredu,ampak ni za moje roke hehe,ampak či relano gledam je battlefield 4 pravzaprav battlefield 3,5 po tem kar sem igral,nevem no premalo časa si vzamejo za tak špil.Evo to je moje mnenje,pa ne se kregat več,vsak naj špila kar mu paše in v mojem primeru je to COD.

Pa lep pozdrav vsem in veselo igranje vam želim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Isotropic ::

deadzone je izjavil:

Preizkusil Ghosts.

a za pc? kaksen je pa single player?

LitralSM ::

oo7 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

Pa to, da po izidu pol igralcev odloži začasno igro na polico. Khm, za večno*. O tem govorim. Ne govorim, da CoD nima baze igralcev. Pravim, da se takoj po izidu ta baza razpolovi, ker je igra 4AAAA + A naslov. Realno je pač nekje med indie stvarco in 3/4 profi zadevco. Tako AA naslov za rajo.



Ti samo govoriš dokazat pa nimaš kje. Lapaj ti komu drugemu te prazne;)

Uuu, though guy! Upaš stavit?

deadzone ::

@Isotropic Me je takoj potegnil. Zgodba vsečna. Campaign opening pa je awesome kot v vsakem do zdaj :)
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

Jerry000 ::

hitri žorž je izjavil:

Cod je čisto prava zaresna vojaška sim. igra, napram ostalim, saj jo igra največ igralcev. Da izdajo vsako leto nov del se morajo potruditi in vpeljevati nove in nove stvari in ne kakor BF in ARMA, ki sta kar nekaj.

Aaaaahahahahahahahahahahah si me pa nasmeju...COD vojaška sim? Aaaaahahahahahahaa, kaj ti si COD ovčka da vrjameš takim bučam in jim vsako leto pod noge mečeš denar:D?

LitralSM ::

Sarkazem detektor fuč?

*Left4Dead2 se na Steamu prodaja bolje - po vsej verjetnosti - kot pa novi CoD.. Kdor ne verjame, naj pogleda na lestvico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Jerry000 ::

LitralSM je izjavil:

Sarkazem detektor fuč?

*Left4Dead2 se na Steamu prodaja bolje - po vsej verjetnosti - kot pa novi CoD.. Kdor ne verjame, naj pogleda na lestvico.


Itq d se, L4D2 ma vsaj dušo, COD pa samo nek brezčutni molzilni stroj za najstnike kjer samo palijo na besedo Call of Duty. Pa če bi fliper naredili z imenom COD pa bi blo miljon prodaje

hitri žorž ::

L4D2 je fajn igra, toda ,ker so notri zombiji-neresnični stvori je to fantazijska arkada. V COD so razn prejšnega dela vedno vnašali neke za takrat pomembne geopolitične spore, ki jih je reševala zda. Če si pogledate bolj podrobno se boste marsikaj naučili iz zgodovine in kako se stvarem streže po svetu.

lp žorž

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

Pa to, da po izidu pol igralcev odloži začasno igro na polico. Khm, za večno*. O tem govorim. Ne govorim, da CoD nima baze igralcev. Pravim, da se takoj po izidu ta baza razpolovi, ker je igra 4AAAA + A naslov. Realno je pač nekje med indie stvarco in 3/4 profi zadevco. Tako AA naslov za rajo.



Ti samo govoriš dokazat pa nimaš kje. Lapaj ti komu drugemu te prazne;)

Uuu, though guy! Upaš stavit?


Dokaži že enkrat ne samo nekej brez veze govorit jaz čakam že cel dan, da boš kaj pokazal:P

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

Sarkazem detektor fuč?

*Left4Dead2 se na Steamu prodaja bolje - po vsej verjetnosti - kot pa novi CoD.. Kdor ne verjame, naj pogleda na lestvico.



Samo preprosto reči sovražim Cod ne pa non stop pisat traparij. Novega Cod-a pa še zunaj ni:))

Cod na Pc ju se ni nikoli tako dobro prodajal kot konzole. Cod Black ops 2 za Pc so prodali malo manj kot 800.000 kopij za konzole xbox in Ps3 pa skupaj več kot 23 miljonov.
Ampak vseeno če pogledaš na steam več ljudi igra Cod Bo2 kot Left4dead 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LitralSM ::

Zakaj bi sovražil kar koli? To je znak, ki ga oddajajo inferiorni ljudje. :))

CoD Ghosts še res ni izšel, vendar prodaja se pa že. Glede na to, da se pol leta prodaja po isti ceni, lahko vzamemo to že kot začetek prodaje.

Pa poglejmo:
http://store.steampowered.com/
Top sellers:
1. FM2014
2. CoD Ghosts
3. L4D2

Ojej, CoD je namreč pred L4D2, kar je nasprotno od mojega zatrjevanja - bi rekel neznalec.
Pa predvidevajmo, da se vsako mesto slabše proda za polovico keša prejšnjega.
Če predvidevamo, da je recimo CoD:Dog v tem tednu naredil 120k denarcev, je potem L4D2 ustvaril 60k denarcev. Ampak vse ne gre tako gladko. Valve beleži prodajo v denarcih zaslužka in ne v številu prodanih izvodov.
Pa mal simpl matke, če je še znaš kaj.
240k:50= 4.800 izvodov.
120k:60= 2.000 izvodov.
60k:6= 10.000 izvodov.
Menda ti bo jasno, kaj to pomeni.

Pravtako pozabljaš, da imaš v tisti svoji statistiki za XboxLive navedene UU, kar ti pove samo, koliko igralcev je bilo na mesec, ne pa koliko jih je največ igralo(player peak) oz. koliko jih igra povprečno na dan/mesec.
Glede laga googlaj: "Black Ops 2 lag"
Upam, da nisi tako nesposoben, da ti bom moral še to na pladnju prinašati.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

Sarkazem detektor fuč?

*Left4Dead2 se na Steamu prodaja bolje - po vsej verjetnosti - kot pa novi CoD.. Kdor ne verjame, naj pogleda na lestvico.



Samo preprosto reči sovražim Cod ne pa non stop pisat traparij. Novega Cod-a pa še zunaj ni:))

Cod na Pc ju se ni nikoli tako dobro prodajal kot konzole. Cod Black ops 2 za Pc so prodali malo manj kot 800.000 kopij za konzole xbox in Ps3 pa skupaj več kot 23 miljonov.
Ampak vseeno če pogledaš na steam več ljudi igra Cod Bo2 kot Left4dead 2


CoD1, CoD2 se je bolje prodajal na PC kot na konzolah.

krispe ::

Pa dajte že enkrat nehat primerjat COD in BF, ker je kot bi primerjal miš in slona!
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Halfdead987 ::

Lol. Zakaj potem vsi ravno te 2 igri primerjajo? Pa vedno ob istem času ven prideta lol.
Can't wait da pride CoD Ghosts za PC. Se moram za eno odločit :)

Jerry000 ::

Ker so retardi? Sicer pa se BF serija tut kvari...enako kot CoD. Molzenje denarja samo in prodaja imena in ne igre

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

Zakaj bi sovražil kar koli? To je znak, ki ga oddajajo inferiorni ljudje. :))

CoD Ghosts še res ni izšel, vendar prodaja se pa že. Glede na to, da se pol leta prodaja po isti ceni, lahko vzamemo to že kot začetek prodaje.

Pa poglejmo:
http://store.steampowered.com/
Top sellers:
1. FM2014
2. CoD Ghosts
3. L4D2

Ojej, CoD je namreč pred L4D2, kar je nasprotno od mojega zatrjevanja - bi rekel neznalec.
Pa predvidevajmo, da se vsako mesto slabše proda za polovico keša prejšnjega.
Če predvidevamo, da je recimo CoD:Dog v tem tednu naredil 120k denarcev, je potem L4D2 ustvaril 60k denarcev. Ampak vse ne gre tako gladko. Valve beleži prodajo v denarcih zaslužka in ne v številu prodanih izvodov.
Pa mal simpl matke, če je še znaš kaj.
240k:50= 4.800 izvodov.
120k:60= 2.000 izvodov.
60k:6= 10.000 izvodov.
Menda ti bo jasno, kaj to pomeni.

Pravtako pozabljaš, da imaš v tisti svoji statistiki za XboxLive navedene UU, kar ti pove samo, koliko igralcev je bilo na mesec, ne pa koliko jih je največ igralo(player peak) oz. koliko jih igra povprečno na dan/mesec.
Glede laga googlaj: "Black Ops 2 lag"
Upam, da nisi tako nesposoben, da ti bom moral še to na pladnju prinašati.


Kje je tista tvoja slavna stran, ki kaže za vse 3 platforme? Mislim, da je samo v tvoji glavi:)) In potem reče COd serverji so prazni:)):))
Kot sem že rekel Cod za pc se prodaja v malih količinah. Cod se na veliko prodaja za konzole tako, da prilimaj kaj za konzole ne pa samo trolat brez veze.

hunter01 ::

Še dobro, da se na tem forumu, da od tem odjavit, ker ste jo čist zasrali! Namesto, da se tukaj piše kaj bo v codu, se morete nadr***** med sabo. BF ima svojo temo, COD naj ima svojo temo. Potem si pa še eno odprite za nadrkav****, pa si tam dejte duška po mili volji.

LitralSM ::

oo7 je izjavil:



Kje je tista tvoja slavna stran, ki kaže za vse 3 platforme? Mislim, da je samo v tvoji glavi:)) In potem reče COd serverji so prazni:)):))
Kot sem že rekel Cod za pc se prodaja v malih količinah. Cod se na veliko prodaja za konzole tako, da prilimaj kaj za konzole ne pa samo trolat brez veze.

Od treh argumentov sem ti moral 2 dobesedno pred nos poriniti, da si ji dva upošteval. Your point? Da si jaz predstavljam nepredstavljivo. Sorry, če hočeš kaj pokazati, boš to tudi moral POKAZATI.
Sem ti predstavil slabšo prodajo CoDa, predstavil sem ti tudi, da ga en "dodatek" nabije v prodaji, napotil sem te k dokazom k pol sekundnemu lagu, ki BTW obstaja tudi v splitscreenu, kjer obstoj njegov sploh ne biti, ... Nisem pa ti še predstavil tiste web stranice, ki dokazuje tretjo stran. Kaj si pa ti meni na pladnju prinesel. Tole: "Look, im fan of Call of duty and I never player original Call of Duty before. I am ultimate God ljolz zoki ftw"
Sorry, sem igral vse Call of Dutyje pa še njihovega predhodnika, za naslednjika pa engine ne dopušča več ničesar. Morda edino Titanfall.

*Povem še to, da sem igral igral za štirimestno cifro iger, preigral komajda za dvomestno. Povem še to, da zadnje čase v On-Line špilih na veliko izgubljam skoraj vsak match - tok na oko 5/7 matchov.
Tako, da lahko povem slednje: Igram online igre. V njih izgubljam redno. Tudi v izgubljanju uživam. V CoD si podvržen izgubljanju v katerem se NE DA uživati.
Če boš kdaj na Youtube naletel na kakega profi igralca FPSjev, poglej na njegov kanal - morebiti igra CoD. Če igra, bo med posnetki imel tudi svoj komentar awesome epic cod lagz for t3h lulz EXPLAINED

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

oo7 ::

Ti si rekel, da ima Cod PRAZNE serverje že po enem mesecu sem ti rekel dokaži si že ta petič omenil stran a pokažeš jo ne. Sem jaz nekaj našel eno za xbox katera kaže, da med top 10 igram so še vedno 3 Call of duty igre najbolj igrane. Prosim prilimaj tisto tvojo, da vidim, da se motim tvoje besede mi ne pomenijo čisto nič.

Kar se tiče pre order Call of Duty Ghost vem samo za podatek v Usa, da so prednaročili za konzole okoli 1,5 miljona in za Pc okoli 50.000 kopij. A ti gledaš samo Steam se pravi Pc kjer Cod proda daleč najman tudi manj kot Bf.

Kar se pa tiče lag-ov pa nič ne vem to se zgleda pa pogovarjaš sam z sabo, ker jaz nisem spregovoril besede o lagu.

LitralSM ::

Offtopic:
butthurt too much?


Ontopic:
Napovedujem: Tudi tokrat bo SP poceni zmazek, nevreden svojega obstoja.
MP: Bo razen novih skinov večinoma enak. Napovedujem tri mappacke, od katerih bo vsaj eden vseboval stare mape. Vsak bo stal od 10 do 15EUR.
Activision se bo spet hvalil, kako noro dobro izkušnjo bodo prejeli osebki, ki jih bo tudi letos zastopala ogromna "3l1337a".
E-šport bo kar se igre tiče neobstoječ. Tresla se bo gora, rodila se bo miš, lag bo pa ostal.
Titanfall bo prevzel e-šport sceno oziroma kar je od nje še ostalo iz časa CoD IV.

Dodatek: Sicer pa lahko pokažeš to stran, kjer so trije CoD špili top. Doh ... -.-"
O lagu nisi spregovoril, ker nočeš. Si pač zatiskaš oči, da igra ima pluse in IMA TUDI MINUSE.

Sicer pa nekateri poznamo še kaj več kot X360, Ampak si zgleda preveč omejen nanj. Ti dam en pro hint: Kje ima X360 največji procent trga? -US of A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

oo7 ::

:)):)):)) a to je ta stran, ki dokazuje, da ima Cod prazne serverje? Druzga nisi sposoben nalimat kot enega debilnega filmčka z You tube??:))

Če ti Singleplayer pri Cod-u ni všeč ti pač ni sej ne bo konec sveta ne igaj te igre noben te ne sili. Titanfall ne bo prehitel Batllefielda kaj šele Call of Duty.

Vseeno bolj verjamem tej strani kot pa tebi trollček:))
http://majornelson.com/2013/10/02/live-...

Praviš,da sem omejen na xbox sploh ga nimam imam Ps3. xbox sem omenil zato, ker je edina stran, ki sem jo našel katere igre so najbolj igrane online ampak še vedno čakam tisto tvojo čudežno stran vseh treh platform ampak drugega ne bom videl kot še en trapast film iz you tube.

Kar se tiče laga imaš spet samogovor je tako hudo, da se moraš že sam s sabo pogovarjat?

Uglavnem midva sva zaključila s to temo, ker ne bom zvedel nič pametnega kaj šele resničnega poleg samogovorov in namišljenih stvari.

Adijo;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124260 (7152) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653940 (18579) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613381 (7942) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768789 (36554) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937560 (23202) oo7

Več podobnih tem