» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

««
«
1 / 9
»»

oo7 ::




Activision has confirmed a new Call Of Duty8-)
It’s news that will come as no surprise to anyone, but Activision has confirmed that a new Call Of Duty, probably Modern Warfare 4, will be out before the end of the year.


http://metro.co.uk/2013/02/08/call-of-d...
  • spremenil: ahac ()

miraldi ::

Itk vsako leto nov cod+zastarela grafika.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

bdoxx ::

miraldi je izjavil:

Itk vsako leto nov cod+zastarela grafika.

itak pametnjakovič.
špil je narjen za rajo, zakaj bi šli totalno spreminjat paradnega konja, kateremu se prodaja z vsako izdajo veča?, ter leto za letom podira rekorde.

Who says the first-person shooter genre is getting stale? Activision (ATVI) announced on Wednesday another milestone for its recently released Call of Duty: Black Ops II game. Having made over $500 million in its first 24 hours, Black Ops II has now reached $1 billion in worldwide sales since it launched 15 days ago. By comparison, last year’s Call of Duty: Modern Warfare 3 took one more day to reach the same amount of worldwide sales. Activision says Black Ops II even managed to beat James Cameron’s 2009 movie Avatar, which grossed $1 billion in 17 days. Equally impressive is that 150 million hours of Black Ops II have been logged on Xbox LIVE and the PlayStation Network.


“Life-to-date sales for the Call of Duty franchise have exceeded worldwide theatrical box office receipts for ‘Harry Potter’ and ‘Star Wars,’ the two most successful movie franchises of all time.”

Machete ::

Se da kje kupit že seasonpass dlcjev?
.. zeh..

hunter01 ::

Tudi če bo samo "expansion" varianta - ista grafika, nove misije se že veselim :)

Zame "zastarela grafika" ne igra nobene vloge, dokler je na nekem nivoju (da ne bi kak stari Duke Nukem grafiko potegnu ven za primerjavo) in je igra zanimiva - igralna, kar zame cod vsekakor je. COD2 se še kr nažiga, če je grafika MW4 zastarela, kaj je potem grafika COD2 ? =)

Bolf3nk ::

Call of Duty 10
ko pride BF 4, bo že COD 15?

:):)) kot fifa, nhl, nba 10,11,12,13? ... bravo

sicer pa... tudi cod ne gre v preteklost oz prihodnost. Lahko bi naredili naslednika Cod 1&2... ampak ne. Hudič, ko pa imamo premalo modern warfare iger..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

hunter01 ::

To se pa strinjam, res bi lahko naredili naslednika prvotnih cod 1&2 :)

miraldi ::

Bolf3nk je izjavil:

Call of Duty 10
ko pride BF 4, bo že COD 15?

:):)) kot fifa, nhl, nba 10,11,12,13? ... bravo

sicer pa... tudi cod ne gre v preteklost oz prihodnost. Lahko bi naredili naslednika Cod 1&2... ampak ne. Hudič, ko pa imamo premalo modern warfare iger..


Realno :) Iak vsak cod isti sam druga paknga ;)
Cod fany napadte.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

kmetek ::

bolan folk je treba pač pilit, če imajo preveč denarja njihovi starši.

Dua'L ::

Pameten si jo bo s travnika povleku tistemu, ko mu je škoda keša oz. ma preveč bo pač kupo.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

D3m ::

Dua'L je izjavil:

Pameten si jo bo s travnika povleku tistemu, ko mu je škoda keša oz. ma preveč bo pač kupo.


Hvala za kompliment. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Dua'L je izjavil:

Pameten si jo bo s travnika povleku tistemu, ko mu je škoda keša oz. ma preveč bo pač kupo.



Pameten si jo bo kupil in igral online;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dua'L ::

oo7 je izjavil:

Dua'L je izjavil:

Pameten si jo bo s travnika povleku tistemu, ko mu je škoda keša oz. ma preveč bo pač kupo.



Pameten si jo bo kupil in igral online;)

Raj počakam na bf4 mam več od tega, ko pa skoz eno in isto ''sranje'' tok dnarja, ko so že dobli od coda bi se lohk mal bolj potrudli pa tud kaj izboljšali.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

oo7 ::

Dua'L je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dua'L je izjavil:

Pameten si jo bo s travnika povleku tistemu, ko mu je škoda keša oz. ma preveč bo pač kupo.



Pameten si jo bo kupil in igral online;)

Raj počakam na bf4 mam več od tega, ko pa skoz eno in isto ''sranje'' tok dnarja, ko so že dobli od coda bi se lohk mal bolj potrudli pa tud kaj izboljšali.


Pravilno kar ti paše;)
Men naprimer je pa žal,da sem dal vsak euro za BF3 razen grafike mi je totaln poden igra.
Mi pa ni teško dat 60 eur enkrat na leto za en Call of Duty.

Bolf3nk ::

teško

Men naprimer je pa žal,da sem dal vsak euro za BF3 razen grafike mi je totaln poden igra.
Mi pa ni teško dat 60 eur enkrat na leto za en Call of


ja.. je jeba, ko te v bf spravijo iz vsake luknje... v cod, pa si še vedno skrit za prometni znak in si imba

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

teško

Men naprimer je pa žal,da sem dal vsak euro za BF3 razen grafike mi je totaln poden igra.
Mi pa ni teško dat 60 eur enkrat na leto za en Call of


ja.. je jeba, ko te v bf spravijo iz vsake luknje... v cod, pa si še vedno skrit za prometni znak in si imba


Ah to ni noben problem,ker nisem camper.Rad imam hitro igro in to je to.Pa tudi ne,da se mi hodit z enega konca na drugega 10 minut.

Kdo sem? ::

CoD1:UO CoD2 CoD4 drugo je tema...tisti ki so aktivno igrali cod2 vedo da je tisto prava poezija od igre :D vsak ma svoj okus tko da noben nobenmu ne more preprečit da igra tanove igre...

mjolnir ::

M-Power, a moramo resno v čisto vsaki temi od novega cod-a poslušat tebe, kako razlagaš, da ti ni problem denarja stran metat za vsak nov cod, ki ga skup spacajo. Sej te razumem, no vsaj poskušam te razumet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Guzzy ::

Če kupim MW 2 bom mel identičen feeling kot bi ga imel pri black ops 2. Isto klanje, skoraj(ista) orožja, pač par upgradov not vrženih in to je to :))
Upam, da pa tega ne začnejo delat z Battlefieldi.

galu ::

Meh, tale del pa bom verjetno preskočil.

COD2, MW1 in BO1 so IMO še najbolj originalni izmed vseh delov. Zdaj že postaja brezveze vse skup...
Tako to gre.

Bananovec ::

Igra za igralce brez skila, meh.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

bdoxx ::

mjolnir je izjavil:

M-Power, a moramo resno v čisto vsaki temi od novega cod-a poslušat tebe, kako razlagaš, da ti ni problem denarja stran metat za vsak nov cod, ki ga skup spacajo. Sej te razumem, no vsaj poskušam te razumet.


a mormo mi v vsaki temi o cod poslušat kako je isto sranje kot prejšni del in kako je BF superioren proti codu?

mjolnir ::

Pa kaj me ti citiraš, če zgoraj omenjenega nisem nikjer napisal. Drugače je pa res, da inovacija pač ni vrlina cod serije. Tisto glede Bf-ja je pa čisto subjektivno mnenje. Aja, igram pa ne enega ne drugega. Zlate dobe multy fps iger (quake, unreal), je zame žal konec.

Da ne boš narobe razumel, tisto v citatu sem napisal. Nikjer pa nisem pisal o tem, kako je cod generičen fps ali kako je bf superioren.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

bdoxx ::

ja citiral sem te pač ker se obešaš na Mpoverja, ki je rekel da bo kupil COD.
post, ki pa sem ga napisal pa ne velja zate, ampak za 3/4 postov v temah o codu.

Skyman ::

Activision's next Call of Duty title is reportedly called Call of Duty: Ghosts.

oo7 ::

To je samo teaser,da se neboste preveč zgražali >:D






According to Activision, Ghosts "delivers a riveting all-new gameplay experience built on an entirely new story, setting and cast of characters, all powered by a new, next generation Call of Duty engine that redefines the series for the next generation.

Več bo znano 21 Maja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bluefish ::

Glede na pretekle dele si od zgodbe ne obetam preveč, je pa posledično nedvomno čas za menjavo grafičnega pogona.

galu ::

Igra pride ven novembra, konzole pa dober mesec kasneje. A bo na škatlah v štacuni pisalo PS4/Xbox Infinity(?) ready? :))
Tako to gre.

Halfdead987 ::

Meh, za MP je še vedno CS stil glavni.
Quick & simple.

Ne pričakujem preveč. 1 in 2 z WW sta bila zakon. Prav tako MW1. Potem je pa vse slabše...

Dua'L ::

Bolje da se bi vrnili na ww2.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Halfdead987 ::

Ja,ampak nimajo več zgodb...So praktično vse izvlekli..

oo7 ::

Nevem zakaj noben ne naredi ww1?Ni tako zanimiva?

bluefish ::

Ni - ždenje v jarkih z občasnimi izpadi, zaplinjanje z iperitom in premiki obrambnih črt za par metrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ahac ::

bluefish je izjavil:

Ni - ždenje v jarkih z občasnimi izpadi, zaplinjanje z iperitom in premiki obrambnih črt za par metrov.


Kdaj je bil to problem za igre? Lahko naredijo tvoj lik za nekega specialca v posebni enoti in ga pošljejo na nevarne (izmišljene) misije.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bluefish ::

Res je, vendar sta okolje in zgodovinsko ozadje WW1 v tem primeru potem praktično irelevantna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

oo7 ::

Official Call of Duty: Ghosts Reveal Trailer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Official Call of Duty: Ghosts Behind the Scenes Preview Video

galu ::

Nov engine... Heh... Heheh...

P.S. Dive-to-prone slide? My god... Ni že običajen dive-to-prone dovolj podn?

Fail.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

oo7 ::

Zame osebno zgleda čudovito>:D
V single player sploh ne dvomim tako kot v multiplayer ne.Kar se tiče grafike sigurno zgleda lepše pa tudi,če bi bila ista kupim:P

DarwiN ::

Saj next gen engine bo na koncu v sami igri, zdaj tale trailer so bojda naredili še s pogonom od MW1, kar je tudi lepo razvidno, ker tale next gen še ni fertik... Tudi vsi bodoči trailerji bodo v 8 let stari grafični preobleki, ampak verjemite, na koncu boste zato toliko bolj pozitivno presenečeni ob izzidu.. Preorder NOW, ne čakat!!! >:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bolf3nk ::

šrot... čakam samo še na Armo 3.

Guzzy ::

DarwiN je izjavil:

Saj next gen engine bo na koncu v sami igri, zdaj tale trailer so bojda naredili še s pogonom od MW1, kar je tudi lepo razvidno, ker tale next gen še ni fertik... Tudi vsi bodoči trailerji bodo v 8 let stari grafični preobleki, ampak verjemite, na koncu boste zato toliko bolj pozitivno presenečeni ob izzidu.. Preorder NOW, ne čakat!!! >:D


al pa da je glih obratno?

Berserker ::

Lol zmanipulirane glave že hitijo prednaročat, potem pa se bodo znova opekli, kot vsako leto. Zaradi takih kot je Mpower ni čudno da se je kvaliteta tako znižala, če folk tripa na tako zadevo.
Sicer nisem še slišal bolj neumne predstavitve. Recimo AI rib je dovolj intelegenten, da se ti umakne, isto zadeva z psom ki bazira na motion capture, se pravi sak gib je vnaprej posnet.

oo7 ::

Berserker je izjavil:

Lol zmanipulirane glave že hitijo prednaročat, potem pa se bodo znova opekli, kot vsako leto. Zaradi takih kot je Mpower ni čudno da se je kvaliteta tako znižala, če folk tripa na tako zadevo.
Sicer nisem še slišal bolj neumne predstavitve. Recimo AI rib je dovolj intelegenten, da se ti umakne, isto zadeva z psom ki bazira na motion capture, se pravi sak gib je vnaprej posnet.


Če si se ti opekel ne pomeni,da so se tudi drugi.Pač ne boš kupil.Jaz jo bom kupil,ker,do zdaj me ni razočaral še noben COD tako,da tega bom tudi definitivno kupil;)

mjolnir ::

Če si se ti opekel ne pomeni,da so se tudi drugi.Pač ne boš kupil.Jaz jo bom kupil,ker,do zdaj me ni razočaral še noben COD tako,da tega bom tudi definitivno kupil

Za vejico in piko se ponavadi doda presledke. Oprosti, ker težim, samo je zelo moteče brati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mjolnir ()

Jst ::

>Official Call of Duty: Ghosts Reveal Trailer

Jeeej, kakšen melodramatičen trailer. Kako Američani skrbijo za podobo, kako so njihovi vojaki heroji, največji državljanski ponos. PR Ameriške vojske dobro dela. :)

---
V Spec Ops The Line je TAKO dobra zgodba, ki pokaže, kako z dobrimi nameni in nerazumevanjem situacije lahko situacijo, v kateri si se znašel, zjebeš VRHUNSKO. To mi je bil res dober špil, za katerega mi ni žal niti centa.
---

Zadnjega ali celo zadnja dva CODa pa nisem igral. Mogoče je čas, da bi pa tega kupil, da vidim, če je kaj novega...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Ja to je pa vedno Američani so najboljši ljudje povsod čeprav zame so največji teroristi ravno oni.
Kar se tiče igre bo pa več znano Junija na E3,ko bodo pokazali gameplay.

Machete ::

Jaz mam vse kupljene razen mw3 (sicer po veliko ugodnejših cenah, ker za polno ceno temu ne bi bilo tako) in lahko mirno rečem da je zadeva od mw2 naprej praktično popolnoma isti šmoren, le mape se menjajo. Mini dopolnila perkov, orožij itd, pa bi jaz bolj imenoval dlc kot pa full price AA naslove..
Seveda pa vsakemu svoje. Ne rečem da z nakupom ne dobiš kvalitetnega produkta, a zadeva vseeno smrdi zaradi nenovosti in vsakoletnega (dvokratnega!) cuzanja.
Igra, ki nima časa da se okrog nje skupnost razvije čez obdobje nekaj let in vsede v srce nekega življenskega obdobja, je pač slabo pripravljen čizburger, četudi ga masovno prodajajo, kot da je najboljši kaviar. Nasitiš se za pol ure, a kmalu postaneš debel in vedno lačen ;)

OptimuZ ::

vsako leto so bolj smešni s codom. v_cod je bil zakon, dvojka ok, vse ostalo pa pure crap. :)

opeter ::

OptimuZ je izjavil:

vsako leto so bolj smešni s codom. v_cod je bil zakon, dvojka ok, vse ostalo pa pure crap. :)


Podpis. Nekateri pravijo, da je bil zadnji dobri COD tisti drugosvetovni, World at War. Zdi se mi, da skoraj isto velja za serijo Medal of Honor kot za COD. Čeprav moram priznati da ta zadnja dva dela nisem igral, zato ju ne bom kritiziral in niti ne smem.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19124245 (7137) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653929 (18568) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613375 (7936) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768729 (36494) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937547 (23189) oo7

Več podobnih tem