» »

Prihodnost in omrežje 5G

Prihodnost in omrežje 5G

dzinks63 ::

A je prihodnost res tako blizu, omrežje 5G bo kmalu med nami in le to bo temeljito spremenilo naša življenja. Znanstvena fantastika iz filmov pred nekaj leti bo postala resničnost, nova tehnologija bo prisotna povsod , vse skupaj pa izgleda že kar malo kičasto, čeprav vse skupaj zelo elegantno.

!

koyotee ::

pri nas ne, smo še na 3,5g lol
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Rias Gremory ::

No ja, tale video zaostaja glede na trenutno stanje.
Ženska je mogla napisat sms :|. Zdaj ga poveš Siri in maš, pa še dokaj točna je.
Zaradi Googla je v Nevadi že sprejet zakon, ki omogoča uporabo avtomobilov brez voznika. V videu ga vozi ona.

V videu sem dobil občutek, da ima režiser videa fetiš na steklo in to je to.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ramon dekers ::

Še več smeti, še večja kontrola nad ljudmi, krasni novi svet, here we come.
Narod pa butast in to dopušča.

imagodei ::

3/4 stvari iz videa nima (nujne) veze s 5G omrežji.

Slabo je pojasneno, ali bodo imeli kuhinjski pulti vgrajene kamere, tako da bomo lahko preko njega govorili z babico.

Uporaba tehnologije na delovnem mestu je jako omejeno in nedomiselno prikazana, čeprav bo gonilo razvoja verjetno zniževanje stroškov v proizvodnih/storitvenih dejavnostih.

Zakaj bi potreboval interaktivno šipo v vsakem prostoru stanovanja mi tudi ni jasno - v kopalnici, na sekretu... Pustimo zasebnost pri miru: če zadeva ne bo ekstremno poceni, si bo večina ljudi itak omislila kvečjemu eno tako šipo. Valjda - nekoč to bo ekstremno poceni, ampak verjetno bo takrat prisotno že kakšno 8G ali 10G omrežje. Res je, tehnologija je vse bolj poceni, ampak tako hitro pa vseeno ne gre: e-papir v aplikaciji, da ga boš lahko prepognil/zvil in nosil s sabo v srajčnem žepu, napovedujejo že 10 let.
- Hoc est qui sumus -

jest10 ::

No sej ta posnetek je že 2 leti star. Najmanj

Siddh ::

zadeva je reklama za CORNING, ne za 5G :))


hojnikb ::

kaj ti koristi 5G, če maš pa par GB data cap. :))
#brezpodpisa

flipflop ::

Zakaj bi tega vraga sploh hotel met. Že takoj ko iz postelje vstane, gleda prometne zastoje, ženska si še zob ne more v miru umit ker mora na neka sporočila odgovarjat, tip pa tud politiko med pripravo zajtrka mora gledat. Mi bi ves apetit pobralo da že navsezgodaj zjutraj gledam JJ&ZJ&Co.

Ramon dekers ::

Zakaj bi tega vraga sploh hotel met. Že takoj ko iz postelje vstane, gleda prometne zastoje, ženska si še zob ne more v miru umit ker mora na neka sporočila odgovarjat, tip pa tud politiko med pripravo zajtrka mora gledat. Mi bi ves apetit pobralo da že navsezgodaj zjutraj gledam JJ&ZJ&Co.


Ne boš verjel, enako sem razmišljal sam. Hudiča, še ko boš sral ne boš imel miru. Čim več te šare ven, dovolje je že samo en laptop in en telefon, čeprav še to pogosto odveč. Televizija ni potrebna.
Sicer pa tale digitalna mašinerija je en k. vredna saj se verjetno ne bo ničasar dalo popraviti manualno in boš verjetno moral menjati cel komplet, še posebno če bodo servisi takšni kot RAM2.
Bo potrebno povedati da ko je dovolj je pač dovolj te šare.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo sistemski čipi z vgrajenim modemom 5G (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5315296 (13358) dronyx
»

Slovenski zajtrk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11118890 (15643) fosil
»

Prvo javno omrežje 4G bo na Švedskem

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
416056 (3795) PrimozR
»

Glasbena zobna ščetka

Oddelek: Novice / Ostale najave
203682 (3108) Stepni Volk
»

Budilka - GLASNA

Oddelek: Kaj kupiti
162839 (2595) Mr_Globus

Več podobnih tem