» »

Internet problem

Internet problem

integral15 ::

Zdravo imam problem ze dlje casa in sicer problem se je zacel pojavljati z sumenjem v hisnem telefonu nato pa je nastopu se z internetom da mi je zacelo vse stekat pocasna povezava hitrost mi je padla za polovico ali celo vec (stalno skace) prekinja mi internet ko se je dvignila telefonska slusalka se je prekinil internet. Sem amisov uporabnik in poslali so mi nov spliter da je pac on kriv za to ampak je resu samo 1 problem da mi ne prekine interneta ko dvignes slusalko od telefona drugo pa ostaja poiskusu tudi priklop direktno brez spliterja in je enako. Imam staro telefonsko vticnico 3 pinsko tko zgleda nekak sam ima samo en priklop za telefon http://www.bigbang.si/telefonske-vticni... a je mozno da je kriva vticnica ? prosim pomoc hvala.

Frenckie ::

Če imaš možnost, zamenjaj telefonsko pletenico od priključne omarice do modema z UTP kablom - tako, da bo povezava brez stenske vtičnice.
To ti naj naredi kak instalater, da bo pravilno opravil spoj v zunanji omarici (spojke) in namestil konektor za priklop na modem.

...:TOMI:... ::

Drži se tega:

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=7&t...


Zamenjaj kabel in direktno na kabel stisni RJ-11 konektor ter ga vtakni v modem. Najbolje, da še telefonijo preneseš na amis, pa ne boš potreboval splitterja. Telefonija bo nato iz modema ven.
Tomi

integral15 ::

Nebom komplicirov z takimi stvarmi v 1-2 mesecih dobim optiko. Dobil sem enga majstra ki mi bo prisel zrihtat zasilno. Hvala za odgovore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 xDSL (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Omrežja in internet
1293159613 (11480) kixs
»

Podaljševanje UTP kabla (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5826890 (12619) denisbegood
»

ADSL Splitter

Oddelek: Omrežja in internet
192108 (1980) Malajlo
»

SIOL ali AMIS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721911 (15682) Tydek
»

Težave z Amis internetom

Oddelek: Omrežja in internet
386782 (5072) ...:TOMI:...

Več podobnih tem