» »

ISDN

ISDN

zero22 ::

Rabim malo pomoči=)..Zdaj gremo na digitalni trojček prek kablske.Dolgo časa smo imeli telefon prek
telekoma natančneje 2 številki( 2 isdn telefon), ker ISDN aparat ne dela na kablski varjanti zato bom ta dva telefona prodal..


zraven bom prodau še tale iskrate.



Zdej me pa sam zanima kak nej opišem zadevo na bolhi, ko sm že pozabu točn čemu služi tale iskratel, kot nekakšen vmesnik je to ne(mi kdo mal razlož=)?. imel sem tut pol se še spomnem 128kb hitrost neta ker je bla linija prek obeh telefonov ampak to je res preteklost od tkrat ko smo to imel.=). Gledal sem cene in še prodajajo po 60, 70 €, tako da študiram če bi dau za podobno ceno. Prosim za kakšno informacijo=)

MadMax ::

"tale iskratel" je še vedno last Telekoma, razen če si ga sam kupil na črnem trgu.
Poleg tega ima zanemarljivo tržno vrednost.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

mailer ::

Tale Iskratel škatlo Telekom noče vzet. Smo šli pred tremi leti na Telemach in so rekli, da naj jo kar imamo. Imamo tudi identične telefone, kot jih imaš na sliki in brez težav delujejo na trojčku.

zero22 ::

ja nam so rekl da isdn telefon ni šans da bi delu pa še ena varjanta ne dela tak da smo nov analogn brezžičn telefon nabavl..zdj še itak ni pršu nrdit inštalacije ga bom pa uprašu kako se s tem dvem telefonim..če se slučajno da nrdit povezavo jih bom poslau nekam z usem trem telefonim.

BorutK-73 ::

Meni tudi delajo na telemachu ti stari telefoni, tako da počakaj ko dobiš priklop in sprobaj

gregor_m ::

ISDN telefonija deluje edino pri T-2 in pa pri telekomu, če imaš dejansko naročen ISDN. Zanimivo, če pri telekomu naročiš paket trio boš moral še vedno kupiti analogen telefon, ker ISDN preko voip ne deluje.

mailer ::

ja nam so rekl da isdn telefon ni šans da bi delu
Tudi nam je bilo tako povedano. Pa je prišel mojster in uredil v 2h minutah. Tako imamo zdaj enega starega(Siemensa od Telekoma) in enega novega, ki smo ga dobili zraven pri Telemachu. Delata oba bp, celo imenik se je dalo prenest iz enega na drugega brezžično. Telemachov kabelski modem ima dva priklopa tudi za telefonsko linijo. VOIP je pa druga zadeva.

zero22 ::

uglavnem v roku enega oz dveh tednov pride naredit montažo in bomo vidli.

Hayabusa ::

ja nam so rekl da isdn telefon ni šans da bi delu

Če ima "dect" podporo, potem bo našel novo bazno postajo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovo od Siola in Telemacha - kaj sedaj?

Oddelek: Omrežja in internet
253871 (2956) Slovencelj
»

Obdržati isdn? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
637253 (6181) shock
»

IP telefon! da ali ne?

Oddelek: Omrežja in internet
152503 (1910) Palo
»

ADSL brez ISDN

Oddelek: Omrežja in internet
261676 (932) d-mon
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816527 (4920) wind

Več podobnih tem