» »

Philips 42PFL6007

Philips 42PFL6007

StajercSSS ::

Pravkar sem prišel od stranke,kjer sem nastavljal kanale na novo.
Imajo Teleing,ki ima od 370 MHZ do 666 MHZ, 6875 bit,64QAM.

Vse sem nastavil kot ponavadi, iskanje po 8MHZ preskoka (tako ma teleing) itd. in dal iskanje kanalov. Od 17:00 do 20:20 ure je šlo skozi 40 korakov iskanja, pa je bil napredek še vedno na 0. Kanalov pa tudi po 40 korakih še ni našel,tako da sem odšel domov in pustil iskanje,da se nadaljuje.

Kaj je s temi kurčevimi Philipsi?? Z vsako novejšo serijo se iskanje podaljša x2.

Zanima me,koliko korakov ma Philips 6 serije pri iskanju kanalov?? 200?? Ka bo do konca tedna iskanja konec??8-O
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

fokz8 ::

Nevem kaj šimfaš philips. Philips je trenutno absolutna top firma proizvajanja televizij in ji sony/LG ne sežeta do kolen. Seveda pa je odvisno od modela od modela in od cenovnega razreda do cenovnega razreda. Mi imamo nov philipsov televizor, iskanje je blo končano v maksimalno 5-10 minutah, enako pri stricu in punci. Sicer pa je to iskanje kanalov že davno zastarelo in je dosti bolše če nimaš kabelske televizije, temveč amis/siol/t2 ali telemach...

StajercSSS ::

Top shit dobesedno. Kabelska pa še je vedno top tam,kjer ni optike (95% Slovenije) in kjer so več kot 3 TV-ji pri hiši. Na primer, pri nas doma jih je cca. 9. 7 jih je blo neuporabnih,ko smo imeli Siol trojček,ker smo lahko imeli max. 2 televiziji priklopljeni. Na kabelski imamo zdaj vse,plus da imamo zdaj dosti HD kanalov, katerih na Siolu nismo mogli gledat, če nismo drugega reciverja dol izklopil, pa še tedaj je dostikrat štekalo (baker pač).

PS: Resno me zanima,koliko korakov ma Philips pri iskanju? Nikjer na internetu ne najdem. 3 ure mi je resno preveč,če sem Toshibo in Sony prejšni teden v 5 min nastavil.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

TOP ::

fokz8 je izjavil:

Nevem kaj šimfaš philips. Philips je trenutno absolutna top firma proizvajanja televizij in ji sony/LG ne sežeta do kolen. Seveda pa je odvisno od modela od modela in od cenovnega razreda do cenovnega razreda. Mi imamo nov philipsov televizor, iskanje je blo končano v maksimalno 5-10 minutah, enako pri stricu in punci. Sicer pa je to iskanje kanalov že davno zastarelo in je dosti bolše če nimaš kabelske televizije, temveč amis/siol/t2 ali telemach...

LG ne seže do kolen a Lg je isti TV kot Philips samo elektronika je druga.

huek111 ::

Meni po dvajsetih korakih ni našlo nobenega programa na Philipsu, zato sem iskanje prekinil in začel ponovno, TV je nato našel vse programe kar takoj, vendar pazi na nastavitve regije (Finska ali Nemčija )
Korakov po moje ne bo nikoli konec! Prekini iskanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

king67 ::

huek111 je izjavil:

Meni po dvajsetih korakih ni našlo nobenega programa na Philipsu, zato sem iskanje prekinil in začel ponovno, TV je nato našel vse programe kar takoj, vendar pazi na nastavitve regije (Finska ali Nemčija )
Korakov po moje ne bo nikoli konec! Prekini iskanje.


+1 za Finsko.

lp,
king67

Zoro3 ::

Prejšni teden sem nabavil 46PFL5537K/12 imam tudi teleing...kanale mi je poiskalo v cca 10-15min vse.

SloSlayer ::

Tudi mi imamo Teleing in Philipsov TV in ni nobenih problemov pri iskanju kanalov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve kanalov na CRT TV

Oddelek: Zvok in slika
9939 (787) tuned
»

DVB-C sprejemnik Conax

Oddelek: Zvok in slika
102659 (2521) Martin Krpan
»

DVB-C na LG42lf2500

Oddelek: Zvok in slika
6974 (920) mare2006
»

LG TV in DVB -C tuner

Oddelek: Pomoč in nasveti
249763 (8899) Alexius Heristalski
»

Philips 37PFL5604H/12 in DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
2815442 (13812) hodu63

Več podobnih tem