» »

Nastavitve kanalov na CRT TV

Nastavitve kanalov na CRT TV

tuned ::

dobili smo "novo" televizijo Philips 32PW8609/12S. Televizija je priključena preko kabelske. Sedaj pa ko grem v meni in dam da avtomatsko najde programe, mi najde samo 4, ene tuje. Išče pa po Mhz. Pri prejšni tv se je iskalo preko enih K in S al neki kanalih. Kdo pozna ta tv, in če kdo ve kako se najde kanale za kabelsko tv? Je možno da je tv nastavljen na anteno(ker so Mhz), zato ker prejšni uporabnik je ta tv uporabljal z anteno? Sem šel čez vse opcije v meniju in ne najdem ničesar...

Hvala za pomoč.

Alec999 ::

Probaj zamenjati državo pod Country oz. pod ročnimi nastavitvami.

System: select Europe (automatic detection*)
or Western Europe (BG standard), Eastern
Europe (DK standard), United Kingdom
(I standard) or France (LL' standard).
* Except for France (LL' standard), you must select



System:Television pictures are not broadcast in the same way in all countries.There are different
standards: BG, DK, I, and L L

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

tuned ::

sm že dau na Europe, če dam pa na vse drugo pa enako najde 4 programe in pa zvok še zravn šumi ali pa ne kaže slike.

Alec999 ::

A pa maš direktno antenski kabel v televizijo ali gre preko kakšne druge naprave? Kateri kabelski operater.

Lahko se probaš poigrati še z -> Dynamic NR: Min, Med (optimum position),
Max or Off: attenuates picture noise (snow) in
difficult reception conditions.

Kaj če bi probal TV resetirati in še enkrat nastaviti od začetka, ko te avtomatsko sprašuje.

Kakšno TV si pa imel prej priklopljeno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

Alec999 ::

Ok a pa ziher pustiš avtomatsko iskanje do konca, brez da bi prej prekinil.

Izgleda, kot da ti najde samo digitalne kanale, analognih pa ne. Pri nekaterih televizijah se na daljincu preklaplja med analognimi in digitalnimi.

Pri nekaterih SLO kabelskih operaterjih je potrebno nastaviti državo - Finska!

tuned ::

tv je priklopljen direktno na kabelsko tv KKS KOMOK. prej sem mel na enako kabelsko priključen Panasonic crt.

bom probal Dynamic NR.
kako se pa resetira tv?

avtomatsko iskanje pustim do konca, pride do nekje 800Mhz potem gre pa spet od začetka.
to je čist možn da mi samo digitalne išče. bom probal spremenit državo, zdej je nastavljeno na Slovenija.

tuned ::

probal dynamic nr na vseh nastavitvah, povsod je enako, brez uspeha, se mi pa po končanem iskanju kanalov dynamic nr zmeraj spremeni nazaj na med vrednost.

spremenil državo na finsko, nič drugače.

tuned ::

je prišel serviser in je ugotovu da je pokvarjen kanalnik. zgleda je pri prejšnem lastniku strela udarla v tv in lastnik sploh ni opazil ker je imel tv priključen na tisto škatlico za kanale.

Alec999 ::

Zanimivo. Sporoči če boš rabil imeti nastavljeno državo na Finska.

tuned ::

bomo vrnili to philips tv lastniku(preveliki stroški popravila), in popravili našo bivšo panasonic crt, tam so pa že kanali nastavljeni. je pa še zmeraj boljša panasonicova crt, pa čeprav je manjša od philipsove :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV - problem z analognim kabelskim sprejemom

Oddelek: Zvok in slika
91084 (793) konspirator
»

LG LCD TV in Digitalna kabelska

Oddelek: Zvok in slika
3219600 (11778) triker
»

50" 127 cm plazma tv slaba slika

Oddelek: Zvok in slika
362617 (2371) KoMar-
»

Philips 37PFL5604H/12 in DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
2815300 (13670) hodu63
»

LCD TV digitalno

Oddelek: Zvok in slika
7947 (832) biokill

Več podobnih tem