» »

Okrogli kabli

Okrogli kabli

St@jler ::

če nardim okrogle kable iz flat ( kao okrogle ) kako je poj kej s presluhi pa temi stvarmi.
A se mi sploh splača delat okrogle kabl al je bolš to kupt... k so že bl pocen??

Matek ::

Jaz sem naredil iz 40 in 80 žilnih okrogle, pa obojni delajo normalno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

the_unborn ::

kot je ze dolgo znano, ni nobenih presloh in vse deluje perfektno

BaRtMaN ::

Bodi pazljiv, saj sem tukaj na forumu zasledil nekoga, ki je mel zarad made-in-domaspacan okroglih kablov težave.:\

sash ::

če rabiš okrogle kable se ti jih skor bolj splača kupit, ker niso nevem kolk dražji, od kar sem jih sam nazadnje kupuval je minilo že kr neke časa je bla razlika med okroglim in ploščatim kablom cca 200-300 sit za dolžino 90 com, medtem ko je bojda razlika pri krajših dolžinah nekoliko večja, vendar še vedno ne strašanska. Pa še to kabli ki sem jih jaz kupo so tud bistveno mehkeši in zato bolj prijazni za motažo :D

ps.
kupo v PowerPlusu v MB, imeli pa so samo bele :|
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash ()

xpozed ::

Sam še vedno je večji užitek, če zadevo izpelješ sam kot pa da jih kupiš :D

Jakka ::

Mi lahko nekdo pove kako se 80 žilne kable najlažje naredi okrogle. Pri 40 žilnih ni problema, sam pr 80 je pa vse zelo majhno.
Kako najenostavneje "razrezat" kabel, ga dati na dele?

HeiJack ::

Sploh ni terba rezat!Kup cev, ki se rab za stensko vzidavo kablov (so oranžni ali črni) in vezice.IDE kabel zvij in ga stlači v cev (ki jo prej seveda posred prerežeš) in zvež skupi z vezicam (na zaćetku in koncu najprej) pa še kakšno dej na sredin!Stvar zgleda kul, pa še rezat ni treba ke 80 žiln kabel rezat je mal smešn (razn če maš potrplejne!)

Matek ::

Jes sem rezal oba z žiletko, sej sam prešteješ 5 (pri 40 žilnem) al pa 10 (pri 80 žilnem)žic in pol med 10 in enajsto porineš žiletko, tak da je sam luknca, pol pa primeš tam pa potegneš narazn. Tale rešitev od ouagadougoua tut ni slaba, sam pridejo z rezanjem dosti tanjši, če jih zvijaš, izpadejo 2x bolj debeli.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

3L33T ::

Neki glede vseh teh kablov. Mam SCSI pekača in DVD pa Chiefteca, tko da se kabel vleče od IDE reže - kontorlerja, vse do vrha, zrak pa je blazno oviran. A lohk te kable zrežem? al raj kupm narjene, zarad prisluhov... ?
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

St@jler ::

Jah kukr so men povedalm ni problemov s presluhi pa stem...tko da lohk sam nardis. Pa probi delat rajš z ravnilom k z nožičem:D , mas manj šans da zrežeš kabl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATA 133 okrogli

Oddelek: Kaj kupiti
251816 (1501) Caligula
»

IDE kabli? kako to Vi naredite

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111077 (667) BlazP
»

Ide kabli

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141175 (856) McHusch
»

naredi si sam OKROGLE KABLE

Oddelek: Strojna oprema
6974 (726) Kriko
»

Okrogli IDE kabli

Oddelek: Pomoč in nasveti
181349 (1076) bloo screen

Več podobnih tem