» »

Nakup v EU brez davka

Nakup v EU brez davka

umetnic ::

Pozdrav,

Zanima me pri katerih online stacunah, ki posiljajo k nam, lahko kupim robo brez davka (na davcnega zavezanca v EU).
Do sedaj sem kupoval na tak nacin pri 4launch.nl in e-tec.at.
V mislih imam predvsem hoh.de, hardwareversand.de ipd...

Zanimajo me vase izkusnje, trenuto kupujem 3GB storage ext disk in pa sandisk 64 micro SD. :)

Much appreciated!
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.
  • spremenilo: umetnic ()

jnovak ::

Cyberport.de - priporočam; dobre izkušnje, velika izbira, solidne cene.

darkolord ::

Zanima me pri katerih online stacunah, ki posiljajo k nam, lahko kupim robo brez davka (na davcnega zavezanca v EU).
Načeloma pri vseh.

theBill ::

Hoh.de, Jacob elektronic

umetnic ::

@Darkolord; načeloma ne bo držalo, ker sem pred kakim letom dobil kar nekaj odklonilnih odgovorov.


@jnovak & @theBIll;

Ima kdo od njih to opcijo ze v procesu nakupa, ali jim posljeta mail pred nakupom. Pri e-tec.at jim namrec posljem mail z zeljenimi artikli in mojim naslovom ter DDV IDjem in mi sporocijo podatke za bančno nakazilo...se pravi ne opravim nakupa preko njihove spletne trgovine.
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

c3p0 ::

Ravnokar nabavljal kar nekaj robe, hardwareversand.de so odgovorili hitro na email, še isti dan dvakrat. Zato nabavil tu.

Hoh.de so se odzvali po enem tednu, ko je roba že bila doma. Se pa da tudi pri njih.

umetnic ::

Tnx Sago, pravkar zaključil nakup pri Hoh.de..je pa trajalo vsaj 14 dni da smo se vse zmenili, ker odgovarjajo, kot bi slo za snail mail...na 2 dni morda enkrat...

So pa Želeli še scan vpisa v AJPES....potem pa so odobrili nakup brez davka...

Skratka cene vsaj za disk in usb key najbolj ugodne, zelo prijazni, a smešno neodzivni.
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389623 (56220) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507275955 (110741) darkolord
»

Nakup računalnika/rač. opreme na podjetje

Oddelek: Loža
113270 (2931) Malajlo
»

tuje trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
376494 (5266) kmetek
»

geizhals.at

Oddelek: Kaj kupiti
133288 (2342) ender

Več podobnih tem