» »

spletna stran

spletna stran

deltacqb ::

Pozdravljeni,

zanimajo me vaše izkušnje s storitvami, ki jih ponuja hitrost.com. V Slo imam siol naročnino, ki ponuja neke spletne storitve svojim naročnikom, vendar sem v tujini in nimam časa pogledati podrobno.

Počasi bom postavil spletno stran in me zanima kaj sploh siol ponuja (kakšna storitev je spletnik).

Ne izključujem pa tudi možnosti, da komu plačam za "ogrodje" potem pa bom sam naprej.

Pa prosim za vaše potrpljenje, vem, da obstaja milijon tem, vendar mi čas ne dopušča iskanje oz. branje le teh.

Spletna stran bo namenjena moji predstavitvi, ter nekaterim člankom in vsebinam EU. Gledal sem izdelavo z wordpressom pa je namestitev bila neuspešna.

Hvala.

Vice ::

Ponudnik, ki ponuja neko gostovanje v MB je neresen.

4kik4 ::

Spletnik je bolj tako tako, mislim sicer, da se lahko gor namesti lastna koda, samo je pa vprašanje, v kakšni meri je to podprto (ali sploh podpira PHP, itd). Za kakšno malo resnejšo stran pomoje ni najbolj primeren, boljše, da se pri nekem podjetju najame gostovanje

duimstra ::

Pri SIOLU si zlo hitr omejen in kakšne stvari ne moreš naredit, tko da js ne bi hodu tja.
Poleg tega ne vem ce za te storitve sploh nudijo kaksno podporo, tako da ko bo nekaj nehalo delat oz. ne bos znal, bos ostal sam...

Bolje da odkartas nekje 30-40€ za enega normalnega ponudnika gostovanja in je to to.
Za Hitrost slisim dost drugac kritik predvsem glede tega da vsaka dodatna stvar stane in si hitro na vec kot 100€ / leto, ceprav na zacetku ne izgleda tako...

Mi smo zamenjal par ponudnikov in smo zdej ze drugo leto pri neo-serv.net in smo noro zadovoljni... vse se da zmenit, vse pomagajo, na telefonu so...

ce imam kaksno pi**rijo mi odgovorimo tudi ob 2h zjutri na email, tega pri drugih ponudnikih ni blo...

deltacqb ::

Ja, saj spletnik sem enkrat za 5 min na hitro pogledal, pa mi ni bilo preveč všeč. Glede hekanja: če ima kdo željo shekat stran na kateri je moja predstavitev naj jo sheka :D. Resnično verjamem, da ni neke koristi od tega :D

Prav gotovo bom "investiral" denar pa zakupil prostor in domeno, ker ne želim v naslovu imeti goo...site... ali podobno.

neoserv ::

duimstra je izjavil:

Pri SIOLU si zlo hitr omejen in kakšne stvari ne moreš naredit, tko da js ne bi hodu tja.
Poleg tega ne vem ce za te storitve sploh nudijo kaksno podporo, tako da ko bo nekaj nehalo delat oz. ne bos znal, bos ostal sam...

Bolje da odkartas nekje 30-40€ za enega normalnega ponudnika gostovanja in je to to.
Za Hitrost slisim dost drugac kritik predvsem glede tega da vsaka dodatna stvar stane in si hitro na vec kot 100€ / leto, ceprav na zacetku ne izgleda tako...

Mi smo zamenjal par ponudnikov in smo zdej ze drugo leto pri neo-serv.net in smo noro zadovoljni... vse se da zmenit, vse pomagajo, na telefonu so...

ce imam kaksno pi**rijo mi odgovorimo tudi ob 2h zjutri na email, tega pri drugih ponudnikih ni blo...

Hvala za pohvale, se trudimo :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

mojca ::

deltacqb je izjavil:

Prav gotovo bom "investiral" denar pa zakupil prostor in domeno, ker ne želim v naslovu imeti goo...site... ali podobno.


Ne, ne. Imaš lahko svojo domeno. Samo v nogi strani ti na majhno piše "Powered by google sites". Enako kot ti na večini CMS-jev piše "Powered by Joomla/Django/whatever", če ne popraviš izvorne kode. Oziroma enako kot ti večina programerjev na dno strani postavi link na svojo spletno stran.

Matek ::

Hitrost daje (vsaj po mojih izkušnjah) take mešane signale. Cene so ugodne, dost odzivni so in stvari načeloma delajo dokaj stabilno, po drugi strani pa imajo par popolnoma WTF malenkosti, ki se mi zdijo totalno neprofesionalne. Recimo ne moreš uporabiti nobenega varnega protokola za upload na njihove strežnike, samo navaden unsecured FTP.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

neoserv ::

To je zato, ker bi morali za SFTP dejansko omogočiti SSH, kar pa večina ponudnikov shared gostovanja ne ponuja.
Problem je v tem, da je tudi to ene vrste varnostni riziko, saj vsaka svoboščina, ki jo uporabniku daš, odpre vrata N potencialnim težavam.

Mi sicer SFTP oz. SSH dostop brez težav nudimo, vendar samo uporabnikom, ki dejansko povedo, da bi radi imeli SSH dostop.
Slednji potem lahko preko ukazne vrstice uredijo vse kar potrebujejo, obenem pa imamo na vseh strežnikih nameščena še SVN/GIT orodja za lažje upravljanje s kodo :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014482 (8298) Netrunner
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516517 (7437) next3steps
»

Poceni gostovanje in registracija domene

Oddelek: Izdelava spletišč
71177 (1047) Apple
»

Zabasanost pri WP, Joomli

Oddelek: Izdelava spletišč
252562 (2178) AklAm
»

web hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
61103 (1011) zinko

Več podobnih tem