» »

Pocasen download

Pocasen download

Seb4 ::

Pozdravljeni. Torej s staro maticno nisem imel problemov s downloadanjem pri novi AsRock pro4 mi je pa download grozno pocasen (nekaj bajtov na sekundo).
Nalozen mam driver na lan.

  • spremenil: Seb4 ()

kloko ::

Hvala, da si delil z nami novico o menjavi matične plošče. Če imaš pa kakšno vprašanje, pa kar brez strahu, saj nihče ne grize...

L.p., Kloko

Seb4 ::

A se ni vidi kaj je narobe? Download speed mam v k... Zanima me kak se da to odpravit.

bluefish ::

Sodeč po testu imaš povezavo 5,62/0,86Mbps > cca. 0,7/0,1MBps.

V čem je torej problem oz. kako povezavo naj bi imel?

Seb4 ::

Vceraj sem se mel download 1Mbps. Danes na novem pcju mi pa se utorrenta dol pobira pol ure. Povezava bi pa naj bla 8 ali 10MBps.

toxius ::

Seb4 je izjavil:

Pozdravljeni. Torej s staro maticno nisem imel problemov s downloadanjem pri novi AsRock pro4 mi je pa download grozno pocasen (nekaj bajtov na sekundo).
Nalozen mam driver na lan.



Bistven podatek si izpustil, kakšno internetno povezavo imaš? Pa test delaj raje na ndt.arnes.si, ki je še najboljši indikator za test povezave...

toxius ::

Seb4 je izjavil:

Vceraj sem se mel download 1Mbps. Danes na novem pcju mi pa se utorrenta dol pobira pol ure. Povezava bi pa naj bla 8 ali 10MBps.

Kater paket imaš pri Telekomu?
http://www.siol.net/internet/tabela_hit...

Seb4 ::

do 10 Mb/768 kbit/s

Hayabusa ::

In kaj je problem ?
5,62/0,86Mbps je mejah do 10 Mbps

Seb4 ::

To vse razumem. Ampak zakaj mi pa pol dol pobira pol ure utorrent? Ko je 946 KB? Da o kaj vecjem sploh ne govorim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seb4 ()

kloko ::

Iz povedanega sodeč ni težave v hitrosti tvojega internetnega priključka. Lahko je problem na drugi strani, tam kjer je tvoj vir za download. Si poskusil prenašati iz različnih mest ali kakšno drugo stvar? Druga stvar je tvoj stroj z novo ploščo. Čisto možno, da nisi namestil vseh potrebnih gonilnikov in sedaj stroj deluje počasneje, kot bi lahko. Si testiral hitrost diska v novi konfiguraciji?

L.p., Kloko

krispe ::

Če mate paket do 10Mb kaže pa ti 5Mb potem nekaj res ni vredu, jaz mam 30Mb in toliko mi tudi vedno kaže (+/- 0,5Mb)

Pri prenašanju datotek z interneta pa ne moreš vedno pričakovati, da ti bo dol vleklo s polno hitrostjo. Če ni sejalcev se lahko po domače povedano greš solit, pa tudi če imaš 100Mb povezavo :D
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Seb4 ::

Zanimivo, sedaj pa vse deluje kot mora. No se opravicujem da sem tako paniko zganjal. Sem se prestrasil da maticna ni dobra.

hojnikb ::

itk teh do 10mbit pomen sam v najbolšem primeru. Če maš to dinamično varjanto, ti za vsak pržgan TV zbije hitrost za par Mbit..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375830 (51441) Tero
»

AKOS speedtest - nepotrebno zapravljanje državnega denarja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5015025 (11995) MaterVola
»

ip camera ter hitrost uploada?

Oddelek: Omrežja in internet
61449 (1155) čuhalev
»

UTorrent upočasni uporabo surfanje po internetu

Oddelek: Omrežja in internet
193416 (3259) hojnikb
»

Hitrost siol interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
165528 (4817) kradljivci

Več podobnih tem