» »

Za koliko prodat uteži?

Za koliko prodat uteži?

Velki ::

Imam litoželezne uteži, ki jih doma ne več rabim in sem jih dal na bolho. Zanje imam 40% popust od originalne cene. Dobil sem kupca, ki mi je rekel da bi kupil za 1€ na kg(litoželezne uteži), pa me zanima a se mi splača prodat ali ne(a bom težko dobil boljšega kupca)?

kixs ::

...pa me zanima a se mi splača prodat ali ne...


Na to vprasanje si bos moral pa kar sam odgovorit ;)

Sicer pa velja tako, ce se ti mudi, prodas pod "svojo" ceno. Sicer pa cakas na boljsega kupca.

PS:
Kaksne utezi pa imas to?

lp

Velki ::

Litoželezne
1,25kg -> 1,68EUR št. uteži: 4
10kg -> 13,2EUR št. uteži: 2
20kg -> 27EUR št. uteži: 4

Energetics(litoželezne):
0,5kg -> 1EUR št. uteži: 4
1,25kg -> 1,5EUR št. uteži: 4
2kg -> 2,5EUR št. uteži: 4

A mislite da je to predrago?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Velki ()

XeonAdvanced ::

meni se ne zdi predrago, kakor opažam po trgovinah... Sicer pa uteži niti ne izgubljajo vrednosti, saj se skoraj nič ne obrabijo... :P
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz 16MB L2 Cache|Sapphire HD6850
4GB FB-DIMM|HP 575W

Unknown_001 ::

Pa tudi zastaret ne morejo, ker ni to tako kot pri telefonih pa računalnikih. Edino rust tukaj zbija ceno.

Me kar malo srbi, da bi nabavil, sm kaj, ko bo pa spet isto kot s sobnim kolesom, ki ga imamo doma: pol leta smo ga gonil ko ne vem kaj, od takrat dalje se pa samo še prah nabira.

Zgodovina sprememb…

Velki ::

Ja raptor, ne kupovat če ne misliš it na 100%(precej ciljam na prehrano).
Pa prosim še kako mnenje od tistih, ki so mal bolj v temu(so že prodajali ali kupovali rabljene uteži).

Unknown_001 ::

Kaj to misliš s prehrano???

Ne razumem, kaj si mi hotel povedat.

Xserces ::

veliki um mogoče te kontakteram :) kot vidim imaš 10 in 20 kilske ?

Unknown_001 je izjavil:

Kaj to misliš s prehrano???

Ne razumem, kaj si mi hotel povedat.


2 inkecije pa je stvar rešena ... kakšna prehrana haha :)):))

veliki um sodeč po toliko utežeh predvidevam da si bil kr v tem (fitnes).
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Velki ::

Hmmm, ja pač športna prehrana ne(pravilen jedilnik -> veliko beljakovin, pravilen vnos OH glede na čas dneva, maščobe, zelenjava).
Xserces kje živiš, jz sm na krasu tako da bo prevoz verjetno problem.
Oglas na bolhi:
Oglas
10kg uteži imajo res 10kg sem jih zvagal, razlika je 0,3kg med njima. Drugači ja ena tanjša od druge(čeprav sem jih skupaj naročil). Če te zanima nakup in si pripravljen jih na kras pridt iskt ni problema lahko tud samo 20kg ti prodam kukr želiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Velki ()

Xserces ::

bom še videl in če bom kupil te kontakteram. Vem kakšen je jedilnik :) tisto z iglam sem se malo pošalil :P
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Velki ::

Ja za mrtvi dvig pa squat sm jih rabu te 20-ke pa sm pol opustu fitnes, uglavnem ker smi ni dalo več, pa je šlo celo bogastvo za hrano, ter veliko časa mi je tud pobralo za hrano delat. Lahko da bom spet po fakulteti začel, vendar če bom bom raje hodil v fitness, več naprav, bolj socialno okolje,...

Jaja jedilnik sm tow raptorju povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Velki ()

kixs ::

Utezi v trgovinah so kar drage - sem jih pred nekaj leti kupoval in me je kar minilo - se dobro, da sem potreboval samo dodatne utezi za rocke (4x 2,5kg) in s kombinacijami sem imel potem na rocko cca 20kg - kar je bilo vec kot dovolj za moj trening.

O ceni sami je pa tako, ce imas kupca za cel komplet, potem se ti splaca dati dodaten popust. Sicer pa bos _verjetno_ imel kar problem prodati vse. Ce ti ni problem prodajat dlje casa in po kosih - lazjih od 1kg navadno noben ne potrebuje.

Ce sem prav preracunal, imas svojo ceno za 107,12€ in ponudbo za 1kg=1€, kar znese 80€. Js bi verjetno kar sel v to. Pac odvisno kako si zelis cel komplet prodat. Ali pa oba naredita kompromis za ceno 90€.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup utežnih kolutov

Oddelek: Šport
121603 (1053) kitajc
»

uteži ali fitness

Oddelek: Loža
244539 (3770) martincek1
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014331 (12738) Bananovec
»

Kako pridobiti maso? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23926102 (15279) CleanPower
»

Uteži 10kg

Oddelek: Loža
183626 (3308) Keyser Soze

Več podobnih tem