» »

Redarstvo - stroški postopka

Redarstvo - stroški postopka

lepix001 ::

Kaj mi lahko prosim kdo razloži kako se lahko na globo mestnega redarstva plačano v višini 20eur zaračunajo stroški postopka 40eur?
kako so lahko stroški sodnega postopka enkrat višji od kazni?
zakaj se sploh plača stroške sodnega postopka,kakšno sojenje,kaj je to,kdo si je to izmislil,dobil sem kazen in sem jo plačal in konec,zdej pa so si kar dodali neke sodne stroške?

lp

T0RN4D0 ::

Verjetno je Zoki poštudiru kakšno novo marketinško taktiko. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

darkolord ::

Kje pa si te stroške dobil obračunane?

solatko ::

Verjetno gre za nov prekršek.
Delo krepa človeka

kloko ::

Brez natančnejših podatkov o okoliščinah prekrška in izrečene kazni lahko samo ugibamo, zakaj tako. Obstaja več različnih scenarijev, ki lahko pripeljejo do opisane situacije. Večinoma se izkaže, da gre za nepoznavanje postopkov izrekanja in plačevanja kazni s strani kršitelja.

L.p., Kloko

St235 ::

Naredi sken odločbe/obvestila o prekršku, zbriši osebne podatke in zadevo objavi. Do takrat je to samo še ena troll tema.

fosil ::

A gre za lisice?
Tako je!

mailer ::

Če si kazen že plačal in je za isti prekršek prišla nova položnica jo lahko mirno ignoriraš. Ti si svoj del plačal, če je napako naredil delavec na redarski službi naj ostanek poravna sam.

solatko ::

Po obvestilu o prekršku na šipi, dobiš domov še priporočeno pošto. Če si plačal na podlagi listka na šipi, potem to obvestilo ignoriraš (za vsak slučaj pa pokliči vodjo redarstva in se pozanimaj).
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazen iz tujine (Italija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8113537 (782) PINki
»

Mestno redarstvo (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59397461 (15327) UganiKdo
»

Redarska zalega (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14522417 (17133) Mehmed
»

Plačilo kazni za prometni prekršek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6725528 (12843) Aston_11

Več podobnih tem