» »

Android upravljanje računalnika

Android upravljanje računalnika

juntrex ::

Dobro jutro.

Zanima me kako bi lahko malo pohecal svojega cimra. In sicer me zanima, če obstaja program, s katerim bi lahko upravljal njegov računalnik, brez da bi on to posumil, torej, če se mora na njegov računalnik namestiti kakšen program, da bi bil le ta dobro skrit oz. s tem mislim, da ga nebi mogel najdit oz. videt neko nepoznano ikono spodaj desno v opravilni vrstici.

dottor ::

Da se preko TeamViewerja ampak se opazi ko se povežeš gor...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

be12ni ::

Z Google Playa si dol potegn Phone my pc z njim lahka vidiš njegovo namizje na telefonu pa se ti telefon spremeni v njegov računalnik če hočeš več informacij zs (na zs zato da me ne bo odkrila da sm jst kriu)
z unified remote control pa lahka malo morje funkcij upravlaš še ekran ugašaš če hočeš več informacij zs
Z njim zajebavam sestrično da je že mela laptop 3x u enem mescu na servisu pr enem njenem prjatlu
ti dve aplikaciji se da odkrit sam u Programi in funkcije al pa če usak dan start pregleduje
Če si pa s celja ti pa lahk osebno pokažem

Zanima me pa če kir ve če obstaja program da bi na androidu vido live sliko z laptopove vgrajene web kamere nucam za Nanny cam (varuška kamera nadzor spečega otroka)
obratno znam (na laptopu gledat live android sliko)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: be12ni ()

lommmp ::

Da bi se iz kamerce na prenosniku videlo sliko na mobiju ne vem, vem pa da se lahko vidi sliko iz kamerce android telefona na android telefon. Tako se z prijatelji igramo.
Program se imenuje Camera WiFi LiveStream, na voljo je v Google Play trgovini. Zastonj verzija omogoča takorečeno gledanje v drugo kamerco le dve minuti ampak je kupljeno verzijo mogoče dobit tudi zastonj.

Lp

Skrat2510 ::

Eden od možnih načinov je, da mu narediš screen shot namizja in mu ga nastaviš kot ozadje. Potem pa daš vse njegove ikone v eno mapico in ji zamenjaš slikco kot da je kakšen txt dokument, vrstico start pa skriješ. Sam sem tako naredil sodelavcu in je rabil kar nekaj časa da je ugotovil zakaj se gre:)

be12ni ::

https://play.google.com/store/apps/deta...
S tem maš neomejeno minut live slike
Po moje screenshot ni glih najbolj izvirna ideja ker če je mal več na laptopu bo ugotovil da mu ena ikona preuč hodi men je to edn naredu pa sm u 5 minutih ugotovu (me je štopu) pa sm na računalniku 2 do 3 ure na dan pa še to sam u deževnih dnevih drgač pa skor nč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2532871557 (1224) sbawe64
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20548816 (27521) RC37
»

Jaz iz Androida na IOS (Iphone SE)

Oddelek: Loža
162559 (1676) shadeX
»

HTC nepričakovano z višjo izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9728761 (26724) hojnikb
»

Program za "Motion detection"

Oddelek: Programska oprema
102221 (1932) BIG_Yack

Več podobnih tem