» »

HP Laserjet 1018 + win7 32 bit težave

HP Laserjet 1018 + win7 32 bit težave

lupod ::

Imam 2 računalnika in 1 tiskalnik.

Prvi računalnik je win 7 32 bit. Na njem ne dela tiskalnik HP laserjet1018. Ko dam na tiskanje se sicer tiskalnik vklopi in se zažene vendar pa noče stiskati lista. Večkrat sem poskusil pognati inštalacijo pa mi včasih napiše da je uspešna včasih pa med inštalacijo javi napako. Ko printer inštaliram ga lahko vidim normalno v mapi tiskalniki in faksi, to je v primeru ko javi da je inštalacija uspešna. Ko pa hočem tiskat se nič ne zgodi in printer enostavno izgine iz mape tiskalniki in faksi. Obnovitev sistema ni pomagala. Do petka prejšnji teden je vse delovalo normalno. Nihče ni ničesar nenavadnega nameščal in tudi virusa ni. Ne pomagajo niti original hp gonilniki.

Drugi računalnik je win 7 64 bit. Tukaj vse deluje kot mora. Isti tiskalnik isti usb kabel ista kartuša vse dela in printa brez napak. Med inštalacijo ni javilo napak čeprav je isti postopek kot na prejšnjem računalniku. Tiskalnik je v mapi tiskalniki in faksi vseskozi viden in ima zeleno puščico.

Na osnovi tega lahko zaključim da je tiskalnik in kabel brezhiben. Težava je najverjetneje v gonilnikih vendar ne morem ugotoviti kje in kaj. Gre pa za tiskalnik HP laserjet 1018. Javljalo je napako printer spooler error.

Kakšna podobna izkušnja, ideja, rešitev ... ?

jest10 ::

Žal zadeva je stara in posledično so gonilniki za Visto in W7 na hitro spacani skupaj.
Recimo pri meni na XP dela brez težav, na Visti pa tudi dela... Samo res delaaaa...;(( Bedasti gonilnik tako počasi prenaša delo tiskalniku, da le ta printa vsako stran posebej. In potem 30 listov obojestransko prinataš 10minut:|

mkos2 ::

V domeni se ne vidi tiskalnik, na samem računalniku deluje, v domeni pa samo na določenih računalnikih.
Tiskalnik: HP laserjet 1018
Probal sem na xp 32-bitne, windows 8 64x..

mihagr ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP laserjet 1018 in HP Probook 6550b nikakor mi ne uspre povezat

Oddelek: Pomoč in nasveti
221845 (1619) TwingoLove
»

hp laserjet p1005 driver za win8

Oddelek: Pomoč in nasveti
61443 (1389) Saso_C
»

Starejsi HP LaserJeti in Windows 7 = no go

Oddelek: Pomoč in nasveti
93071 (2568) dbokal
»

HP Officejet 6500

Oddelek: Programska oprema
151749 (1590) soseda
»

Vrata tiskalnika v okvari?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152677 (2532) Duhec

Več podobnih tem