» »

METAL GEAR SOLID 4 Guns of The Patriots PS3 - problem ?

METAL GEAR SOLID 4 Guns of The Patriots PS3 - problem ?

Gorazd Zver ::

Poravljeni! Sem novi član tukaj in ne vem točno kako to gre? Rad bi sledeče: Prosim, da mi kdo pomaga in pove pri tej igri - METAL GEAR SOLID 4- ko igram tisti del; (Ver.2) Snake arrives at Metal Gear REX where Wamp awaits hin.. "Kako naj premagam Wampa, ki se med borbo nenehno prenavlja in ga nikakor ne morem premagati? S čem, kakšnim orožjem ga naj napadem in na kakšen način, da ga premagam? Kje naj dobim to orožje? Težava je tudi v tem, da ne razumem angleško! Malo po nagonu razumem, ampak dobesedno angleščine, žal ne razumem. Tako da mi sam tekst pri taki igri kaj dosti ne pomaga. Sem pač starejša generacija in angleščine se nikoli, žal nisem naučil! Hvala za prijazen odgovor. Zelo bom vesel Vašega odgovora in nasveta, in opisa, kako mi lahko kdo pomaga pri tem! Lepo vas pozdravljam! Hvala. Gorazd

yayo ::

Še nisem igral ampak internet pravi, da ga ubij in medtem ko oživlja se postavi za njegov hrbet s pripravljeno injekcijo, pritisni R1 da ga zagrabiš pa potem trikotnik, da iglo zapičiš v njegov vrat.
Tole je tudi bolj pc-jaški podforum, imaš sicer sekcijo namenjeno konzolam
https://slo-tech.com/forum/45
ampak, če precej igraš na PS3 se skoraj raje udeleži debat na
http://www.ps3.si/
in
http://www.konzole-slovenija.com/vb4/fo...

Gorazd Zver ::

Yayo Prisrčna hvala za pomoč! Zdaj sem rešil zadevo in igrica gre naprej! Hvala lepa in vse dobro! Gorazd

Berserker ::

Ko boš pri Psycho Mantis ti bomo z veseljem pomagali. :)

yayo ::

Gorazd Zver je izjavil:

Yayo Prisrčna hvala za pomoč! Zdaj sem rešil zadevo in igrica gre naprej! Hvala lepa in vse dobro! Gorazd


Ni problema, pa ne se izgovarjat na generacijo, ker so tudi drugi "seniorji" tukaj. ;)

Arntor ::

O ja... those memories. Sicer offtopic, ampak guns of the patriots je en boljših špilov, kar jih je igričarska industrija kdaj splavila na ta svet. Just sayin.

yayo ::

ja, zanimivo kako so japonci v devetdesetih vladali v svetu videoiger, posebno konzolnih, s svojo inovativnostjo in odštekano kreativnostjo, potem pa je cela scena počasi propadla. Baje zato, ker niso doumeli, da je potrebno zaradi konkurenčnosti razvijati stvari naprej in investirati več finančih sredstev zato, da bi se lahko kosali z zahodno igričarsko industrijo. Pa namesto, da bi še naprej igrali na karto svoje vzhodnjaške posebnosti so pričeli igre (neuspešno) prilagajati zahodnjakom. Zadnji primer je Resident Evil 6 kjer so iz igre vzeli ves horror zaradi katerega je postala znana in vanjo vpletli nekakšen COD gameplay.
No moj PS3 že dolge mesece nabira prah, od kadar sem preigral zadnjo PS3 ekskluzivo (za vse ostalo imam raje bolj "intimni" odnos s PC monitorjem, pa še (pre)majhen televizor imam). Takoj ko končam Far Cry 3 bo treba začeti Metal Gear Solid HD Collection in kasneje še Guns Of patriots. 8-)

Gorazd Zver ::

yayo je izjavil:

Še nisem igral ampak internet pravi, da ga ubij in medtem ko oživlja se postavi za njegov hrbet s pripravljeno injekcijo, pritisni R1 da ga zagrabiš pa potem trikotnik, da iglo zapičiš v njegov vrat.
Tole je tudi bolj pc-jaški podforum, imaš sicer sekcijo namenjeno konzolam
https://slo-tech.com/forum/45
ampak, če precej igraš na PS3 se skoraj raje udeleži debat na
http://www.ps3.si/
in
http://www.konzole-slovenija.com/vb4/fo...


Hvala za nasvet g. Berserker! Še vedno se lovim, Psycho Mantis se mi izmika, ker me ovira pri streljenju. S katerim orožjem naj zadanem ti dve lutki, ker se mi zdi, da jih nikakor ne morem. Vse mumije sem pobil tako da ko so me objele, sem jih vrgel na tla in s tem pobil. Ko pride Psycho Mantis nižje, vse mumije zopet oživijo. Tisti dve lutki, ki lebdijo zraven Psycho Mantis, po tvojem navodilo mi še ju ni uspelo ustreliti z nobenim orožjem? Psycho Mantis pa streljam samo z uspavalno pištolo, vendar ji prav nič ne škoduje! Zelo hvaležen Vam bom za nadaljna navodila.
Hvala v naprej. Gorazd

Berserker je izjavil:

Ko boš pri Psycho Mantis ti bomo z veseljem pomagali. :)

Hvala za nasvet g. Berserker! Še vedno se lovim, Psycho Mantis se mi izmika, ker me ovira pri streljenju. S katerim orožjem naj zadanem ti dve lutki, ker se mi zdi, da jih nikakor ne morem. Vse mumije sem pobil tako da ko so me objele, sem jih vrgel na tla in s tem pobil. Ko pride Psycho Mantis nižje, vse mumije zopet oživijo. Tisti dve lutki, ki lebdijo zraven Psycho Mantis, po tvojem navodilo mi še ju ni uspelo ustreliti z nobenim orožjem? Psycho Mantis pa streljam samo z uspavalno pištolo, vendar ji prav nič ne škoduje! Zelo hvaležen Vam bom za nadaljna navodila.
Hvala v naprej. Gorazd

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Če v Youtube iskalnik vpišeš Metal Gear Solid Guns Of Patriots Mantis Boss Fight ("Boss Fight" pomeni spopad s šefom, šefi so ponavadi najmočnejši nasprotniki katere srečaš na koncu določenega poglavja igre) bo med prvimi tremi rezultati zagotovo video spopada s katerim imaš težave. Vsakič ko imaš problem vpiši v okence za iskanje na Youtube naslov igre, ime nasprotnika, pa dodaj še boss fight ali samo fight. Pa kolikor se spominjam je Psycho Mantis bil šef v MGS1, v Guns Of The Patriots je nasprotnik Screaming Mantis. Berserker se je verjetno zafrkaval ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Berserker ::

Ja screaming manis je malo sem zajebal. To sem igral nazadnje 2008. Prvi del pa komaj 2004. Mislim da je Kojima še vedno zvezda japonske gejmerske industrije. Ni se uklonil raznih trendom ki narekujejo vodenje za rokico, ter cod nažiganja. Ravno se dela na novem MGS 5. Da pa razumeš celotno zgodbo, pa moreš polistat kar nekaj forumov in mgs wiki. Sicer pa sem samo zaradi četrtega dela kupil ps3.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19634001 (758) oo7
»

Metal Gear Rising: Revengeance

Oddelek: Igre
71143 (778) oo7
»

metal gear solid 4

Oddelek: Konzole
194388 (3436) puginho
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826637 (23215) Pesimist
»

Konami nezadovoljen z znižanjem cen PS3

Oddelek: Novice / Igre
93770 (3187) Trdi

Več podobnih tem