» »

Spletna stran občasno ne deluje, ko druge delujejo normalno

Spletna stran občasno ne deluje, ko druge delujejo normalno

marko123 ::

Na vsake toliko mi ena spletna stran ni dostopna in sicer na način kot, da ne bi mel internetne povezave, medtem, ko vse ostale strani delujejo normalno. Najbolj pa me bega pri tem to, da se mi to dogaja samo, ko sem povezan na internet pri starših doma, ne pa recimo, če grem na kakem drugem naslovu na to spletno stran. Pa tud, če v času nedelovanja vprašam druge, če jim deluje, jim deluje normalno. Je pa tak, da crkne na vsake tolko časa (zelo različno) in pol nekaj časa ni dostopno, dokler ne probam enkrat čez nekaj časa pa je spet dostopna. In pol spet crkne, pa spet pride nazaj pa spet crkne itd. itd.

Veste mogoče kaj bi lahko blo narobe in kako se reši? Sem googlal ampak nisem našel podobnegva problema.

Hvala za pomoč.

kloko ::

Takšni problemi so pogosto povezani z delovanjem DNS strežnikov. Če je isti problem prisoten pri tebi, lahko testiraš z ročnim vpisom OpenDNS ali Google dns strežnikov v nastavitvah za tcpip.

L.p., Kloko

r3Qui3m ::

Takrat, ko ne moreš na stran, preveri če je tvoj IP na blacklisti. Iz mojih izkušenj in preverjanj je že tako. Restart modema in dela. (sem na siolu)

pisoy ::

r3Qui3m je izjavil:

Takrat, ko ne moreš na stran, preveri če je tvoj IP na blacklisti. Iz mojih izkušenj in preverjanj je že tako. Restart modema in dela. (sem na siolu)

LoL. Restart modema ti dodeli le novi IP, nimaš nešteto IPjev. Zakva bi sploh bil na blacklisti? Leecher?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem privat domene in e-pošte

Oddelek: Omrežja in internet
184340 (3601) atlet
»

Analiza slovenskega Facebook botneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5015377 (12303) ABX
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116889 (16134) Tilen
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322433 (1824) BlazP
»

[SiOL] povezava se prekinja

Oddelek: Omrežja in internet
212337 (1792) kriko1

Več podobnih tem