» »

Izbira paketa ADSL

Izbira paketa ADSL

~Panter~ ::

Najbrž en neumn uprašanje, sam useen. Sem naroču ADSL, pa ga končno dobiu ene 3 tedne nazaj. Študentski seveda. Pa takoj k sem se registrirou, tist na za četku, da dobiš username pa password, sem izbrau komfortni paket. Zdej pa ne vem, a je treba potlej še enkrat se naročit na komfortnega, al mi sam tako dolg preklaplajo, ker mi na modemu še zmeri kaže 1MBit. :\
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

rhabdo ::

Ja jaz imam isto težavo in prosim če nekdo lahko pove kako je rešil ta problem.
Hvala!:)

fRiK0 ::

wait and see>:D
Hvala

LP Tadej

matter ::

Bo bo. Ti samo pačaki. Enkrat se boš pa čudu, ko boš dlju 320 :)

iration ::

onadva sta naročila komfortni paket, ne prestižnega.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

matter ::

Cifre sm zajebu 230 :)
NE gledam kaj tipkam hehe

Bug ::

Nekako je najboljsa izbira vzek "Komfortnega", saj je razlika med "Standardnim" majhna, hitrost Down linka pa 2x vecja - 2*1024 kbit/s.

bzagozen ::

Pretikanje paketov se dogaja na centralah. Meni so zamenjali v 12 dneh.
www.alkoma.si

Matek ::

Ne skrbi, pri SiOL-u so dosti fer, da ti bojo v tem času ko maš 1 megabit zaračunali pravo naročnino, ne tiste za 2 megabita.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

~Panter~ ::

Hm, ne skrbi me to da bi mi zaračunal, sm dons dobu položnco, pa je računan za 1Mbit. Me pa mal čud da mi še niso prešaltal. Sm pogledou na položnco, mam adsl od 16 januarja. Zato ne vem al nej še čakam da mi preklopjo? Al morm še enkrat kej naročit?
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Matek ::

Ne se sekirat, moj kolega si je tut enako naročil, pa so rabli par tednov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Gandalfar ::

poklici na 0801000, ce si v dvomih pa da preveris, ce ni SiOL slucajno 'pozabil' kje nate. Samo toliko, da te operater spusti skozi rac. pa ti pove kako dalec so.

andper ::

Hja jest sm šu na ADSL konec decembra, ob registraciji prav tako izbral komfortni paket in potem ravno tako čakal in čakal in čakal...

Nakar se mi po enem mesecu ni dal več čakat - kontaktirou sm tipa s SiOL foruma (username ma klemenr) in po kratki poizvedbi mi je povedal, da sploh nimajo v bazi moje zahteve po komfortnem paketu. Tko da je blo treba pol standardno (via fax/pošta) zaprosit.

Sicer pa opažam (v zadnjem mesecu, dveh), da se mnogi, ki so izbrali ob registraciji komfortni paket, pritožujejo, da čakajo in čakajo... SiOL mal 'pozabljiv' postal ja. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi ADSL paketi - uradni thread

Oddelek: Omrežja in internet
253556 (1877) Gandalfar
»

ADSL hitrost vprasanje

Oddelek: Omrežja in internet
91000 (677) undefined
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734223 (17305) RedOS
»

Vem, da danes bo srečen dan... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
655255 (5255) Dami

Več podobnih tem