» »

PC igre 2013

PC igre 2013

«
1
2

Skyman ::

Naj se običaj nadaljuje v novi temi o novem gejmerskem letu 2013

Cryis 3

Tomb Raider

Splinter Cell Blacklist

Sniper: Ghost Warrior 2

Grid2

GTA VI(za PC en velik ?)

Tr0n ::

Nic pametnega torej. Bomo videli, kaj bo indie scena sproducirala. Pa The Last Guardian pretty please!

VoidRay ::

Pa se Starcraft 2 HotS.
Work can't kill you, but why take a chance?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zero0ne ()

Mipe ::

Sim City pa morda še nov Dwarf Fortress release. Kaj drugega me ne zanima pretirano, niti Larine zizike. Sem se jih nagledal že kot mulc.

DarkSite ::

Tudi sam bi kak embeded video dodal sam ne znam, ker je znanstvena fantastika dodati tukaj video. V FAQu ni nobenega primera, samo pravila, ki jih je nek programer napisal. Programerji pa itak ne znajo pisat user friendly pravil.

Skyman ::

Gres na yt pa prilimas link res znanstvena fantastika!ce si noob ti se znanstvenik ne pomaga :))

Ja za konec leta pricakujem spet kaksn cod mw4 komaj cakam trailer heeh pa Bf4 cakam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

DarkSite ::

Sem šel na yt vzel link za embeded in ga prilimal na mesto kakor piše v pravilih. Še vedno ne dela. Če bi bila pravila ok napisana in če bi bil kak primer v pravilih bi lahko primerjal ali je vse ok s kodo. Ker pa tega ni pač ne morem to primerjati. Tukaj se pač razlikujejo user friendly strani in user not friendly strani.

vorantz ::

neeeee
čist navadn link za video vzameš in ga prilimaš tle

http://www.youtube.com/watch?v=jFhgupR565Q

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

bluefish ::

Meh, turobno leto.

Upal sem, da bo nov SimCity ponovno pričaral vzdušje četrtega dela, pa me trenutni posnetki bolj ko ne odvračajo od igranja.
Za Company of Heroes 2 se govori, da kaj posebnega ne bo. Kljub vsemu pa to morda niti ni slabost.
Splinter Cell franšiza pa gre dokončno v franže.

Ni kaj, manj zanimivih iger, veliko več časa za ostale reči.

Za vstavljanje YT posnetkov enostavno kopiraš povezavo iz brskalnika in jo prilepiš v odgovor:
http://www.youtube.com/watch?v=B5j0cBqhm3A

Tr0n ::

Skyman je izjavil:

Ja za konec leta pricakujem spet kaksn cod mw4 komaj cakam trailer heeh pa Bf4 cakam!

Mogoce se staram, ampak z vsakim preteklim letom me ta nadaljevanja zanimajo vedno manj. BF4, MW4, Crysis 3,... re-skinan cash-grab, kjer ze danes tocno vemo, kako bo izgledal. Lepa grafika, nezanimiva zgodba, klasicno streljanje in zelo malo inovacije. Dobro morda za pubertetnike, ne pa vec za nas "old time" gamerje, ki od tega medija pricakujemo vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Guzzy ::

Tr0n je izjavil:

Skyman je izjavil:

Ja za konec leta pricakujem spet kaksn cod mw4 komaj cakam trailer heeh pa Bf4 cakam!

Mogoce se staram, ampak z vsakim preteklim letom me ta nadaljevanja zanimajo vedno manj. BF4, MW4, Crysis 3,... re-skinan cash-grab, kjer ze danes tocno vemo, kako bo izgledal. Lepa grafika, nezanimiva zgodba, klasicno streljanje in zelo malo inovacije. Dobro morda za pubertetnike, ne pa vec za nas "old time" gamerje, ki od tega medija pricakujemo vec.


Dishonored, try this

Tr0n ::

Sem, pa me ni ravno preprical. Ce odstranis "blink" ability, imas dokaj klasicen stealth/action game. Podobno kot nov Hitman, ki so ga po vecini cisto "zajebali".

Ce bi radi videli, kaj pomeni inovacija v stealth game zanru, si poglejte Mark of the Ninja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

chrispy ::


obvezno tole dodaj ;)

Skyman ::

Ja company of heroes 2 tu bu tud ena taksna stretegijska igra ki jo bom igral skor nobene strategije ne igram razn COH serij!
Kar se pa tice mw4 bf4 ja res je itak skos vse isto.Edino kar me pritegne pri bf serijah je itak MP.SP itak skor noben ne da vec povdarka mogoce 5h igranja potem je pa konec vsega preostane ti se MP. COD serije sm ze koncal igrati vsaj MP del kjer je vse eno in isto tako kot SP

Kar se tice Splinter cell blacklist je prvi gameplay prikazoval spet conviction style! Ampak po nekaterih novih filmckih mi je se vedno dobr stealh igranje sicer da me ne bo zdej kdo narobej zastopil je se vedno ta stealht nacin dalec od starega splinter cella v mislih imam 1.2.3 splinter cell



Pozabil sm omeniti se watch dogs

Dr_M ::

Crysis 3 in Grid 2. Edino tole je dokaj zanimivo.

pek/ ::

upam, da ne bomo PC gamerji gledali trailerja za gta5 še leta 2014 :/

Guzzy ::

takrat bo verjetno GTA 6

listje123 ::

Ali že napovedujejo kaki novi cod?

Dr_M ::

Glede na to, da ze 8 let zaporedoma izzide novembra/decembra "nov" COD, bi se tudi letos to znalo zgodit.

miraldi ::

Kaj pa tele večinoma horror:

Dead Space 3:
!

Metro: last Light


Aliens: Colonial Marines:


Outlast:


Drugače pa standard nov Call Of Duty(da spet zaslužjo) nič novega isto sr***e v drugi embalaži.
Battlefield 4 pa upam, da pride do konca leta. GTA V pa slabo kaže, da bo kaj za PCje.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Call of Duty 10 (2013)is the tenth main Call of Duty game. It is being developed by Sledgehammer Games.

Call of Duty 11(2014) is the eleventh main Call of Duty game. It is being developed by Infinity Ward and is set for release on next generation consoles.

ahac ::

Bioshock Infinite
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

VoidRay ::

chrispy je izjavil:


obvezno tole dodaj ;)

Saj sem mu ze jaz napisal :-) Nevem kako je lahko pozabil dalec najboljso stratrategijo in najboljsi e-šport.
Work can't kill you, but why take a chance?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: krispe ()

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Call of Duty 10 (2013)is the tenth main Call of Duty game. It is being developed by Sledgehammer Games.

Call of Duty 11(2014) is the eleventh main Call of Duty game. It is being developed by Infinity Ward and is set for release on next generation consoles.


Kaj potem treyarch-a ne bo vec? in bosta samo slaghamers games in infinity ward ?

oo7 ::

Skyman je izjavil:

oo7 je izjavil:

Call of Duty 10 (2013)is the tenth main Call of Duty game. It is being developed by Sledgehammer Games.

Call of Duty 11(2014) is the eleventh main Call of Duty game. It is being developed by Infinity Ward and is set for release on next generation consoles.


Kaj potem treyarch-a ne bo vec? in bosta samo slaghamers games in infinity ward ?



Pomoje bodo oni delali za 2015,ker z 2014 bo dobil COD nov pogon vsaj kolikor sem jaz razumel:)

Bolf3nk ::

Cod11 cod12... ne me jebat...

a še ga boste igrali do cifre cod 1532532? lol

dottor ::

A za BF4 se ve kej? Da vidim kolko časa imam še da preobrnem 3ko pa na MPju pridem čim višji lvl.

Drugače pa Metro Last Night je na žalost pod vprašajem zaradi vsega kar se dogaja okoli THQja. Upajmo da bo, ker Metro 2033 mi je bil noro dober. Me prav firbec matra kako se nadaljuje zgodba. Jaz sem jih na koncu enke vse pobil, bomo vidli če je atomska kej pomagala :D
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ahac ::

En seznam iger za 2013:
PCGAMER - The best PC games of 2013
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

miraldi ::

dottor je izjavil:

A za BF4 se ve kej? Da vidim kolko časa imam še da preobrnem 3ko pa na MPju pridem čim višji lvl.

Drugače pa Metro Last Night je na žalost pod vprašajem zaradi vsega kar se dogaja okoli THQja. Upajmo da bo, ker Metro 2033 mi je bil noro dober. Me prav firbec matra kako se nadaljuje zgodba. Jaz sem jih na koncu enke vse pobil, bomo vidli če je atomska kej pomagala :D


Bf4 naj bi izšel enkrat jeseni. Hja upam, da bo izšel Metro: Last Light. Zahteve bodo pa itak ubijalske ;((
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Skyman ::

Command & Conquer zgleda obetavno!
Upam za GRID 2 da ne bo prevec prelaganja z izidom da jo probam na volan igrat seveda tudi MP ker ze grid 1 del je bil fun MP gejm to sm res veliko preigral s kolegi

Berserker ::

Letos bo carsko leto, dosti kickstarter projektov izide pa še novi Rome Total War 2 pride, daleč najboljša strategija.

VoidRay ::

Starcraft je najboljsa strategija definitivno.
Work can't kill you, but why take a chance?

chrispy ::

VoidRay je izjavil:

Starcraft je najboljsa strategija definitivno.



Rome total war pa starcraft se nemoreta primerjat, sicer sta obe strategiji ampak sta narejeni na čisto drugačen način :P
Igram občasno obedve in sta mi obe res jaki. 2013 bo kar bogato s kvalitetnimi(upam?) igrami

kmetek ::

starcraft bejba je huda.

VoidRay ::

Kerrigan :)
Work can't kill you, but why take a chance?

Tr0n ::

ahac je izjavil:

En seznam iger za 2013:
PCGAMER - The best PC games of 2013

No, to je ze boljsi seznam.

vorantz ::

Bolf3nk je izjavil:

Cod11 cod12... ne me jebat...

a še ga boste igrali do cifre cod 1532532? lol


kaj šele ko bodo prevzeli cikel razvoja brskalnikov :))

Mipe ::

Kdaj bodo končno prenehali s prakso CG trailerjev, ki so svetlobna leta daleč od aktualne igralnosti/videza?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

yayo ::

Bah, imam kakih ducat starih špilov za katere je vprašanje, če bom našel čas za jih preigrat. Tako da me v 2013 resnično rajca samo ena igra, natančneje mod, pa niti ni popolnoma gotovo, če oziroma kdaj bo izšel. Držim pesti...

opeter ::

Se strinjam. Toliko iger je in toliko različnih prodajnih akcij (Steam, D2D, GG, Desura, GOG, Dotemu itn. ter razni komercialni in indie bundle-i/paketi), da moraš biti človek in pol, da lahko igre selektiraš, kupiš in vse to preigraš. Jaz jih ne morem.

Nočem pa več bit zbratelj iger ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dronyx ::

yayo je izjavil:

Bah, imam kakih ducat starih špilov za katere je vprašanje, če bom našel čas za jih preigrat. Tako da me v 2013 resnično rajca samo ena igra, natančneje mod, pa niti ni popolnoma gotovo, če oziroma kdaj bo izšel. Držim pesti...

Za Lost Alpha sem malce zaskrbljen, ker niso posneli spota za Happy New Year 2013. Sicer pa...glede na čas razvoja Black Mesa, imajo oni še par let v dobrem. :)

yayo ::

Pravijo, da za spot nimajo časa, sicer pa je konec decembra bil objavljen video o podzemlju Pripyata.

Mod so baje predstavili Sergeyu Grigorovichu, lastniku GSC Game World, ki naj bi celo dal svoj uradni žegen, bomo videli... (je rekel slepi)

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Fez za PC bi pasal. Baje ze portajo za druge "platforme".

Skyman ::

o jej kje je sele avgust za izdi grid 2

Dr_M ::

Uuuu nov carmageddon. Carsko. :D:))

miraldi ::

Kaj pa tole:



Zgleda kar vredu :) Upam, da nebo preveč arkadno..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Berserker ::

Tole je navadno skropucalo od igre. Nisem še videl Cryengine 3 v slabši podobi. Moraš imeti res nizke standarde da greš igrat CI igre.

Skyman ::

Novi TRAILER!

Splinter Cell: Black List prestavljen na 20.8.2013! uradno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123991 (6883) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653659 (18298) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613275 (7836) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937315 (22957) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100048 (74877) Klemzz

Več podobnih tem