» »

Utripajoče pismo na Nokii E5

Utripajoče pismo na Nokii E5

smesnoje ::

ali ve kdo kako se izključi utripajoče pismo(spodaj na ekranu pri telefonu nokia E5)
nima veze z neprebrano pošto, niti pošiljanje niti nič

In pa ali ve kdo kako se normalno naštima slika za ozadje-brez obrezanja pri telefonu prestigio multiphone 4040 duo

BullDozer ::

Mogoče preveč zaseden pomnilnik? Poskusi zbrisati nekaj fotografij, videov, sporočil ...
"The madman is a dreamer awake"
- Sigmund Freud

dukedl ::

poglej spročila na SIM (in kakšnega pobriši), nastavi da se ti smsi shranjujejo v pomnilnik telefona, poglej v mape če je kakšn sms "v pošiljanju"...
lp dukedl

Tavher ::

Sem imel enak problem. Pomagalo je da sem dal SIM v nek predpotopni telefon in izbrisal sporočilo iz SIM.

smesnoje ::

sem use probal, na koncu sem izbrisal vsa sporocila prejeta shranjena in poslana v posiljanju, nic ne pomaga, aja pa to utripa ze skoraj1 let

Apple ::

smesnoje je izjavil:

sem use probal, na koncu sem izbrisal vsa sporocila prejeta shranjena in poslana v posiljanju, nic ne pomaga, aja pa to utripa ze skoraj1 let


Potem si hard user, da te je začel motit po enem letu :D . Joke...

Poglej, če obstaja nov firmware, drugače si naloži ponovno zadnjega...
LP, Apple

skyline ::

lukaz ::

Sporočila>Možnosti>Sporočila na SIM
Dela 100% na katerikoli symbian nokii :)

Ajrina ::

Sem imela iste težave. Pomagalo je samo meni --> dnevnik --> možnosti --> nastavitve --> trajanje dnevnika --> 1 dan. Sem imela obdobje, ko sem imela ogromno klicev in sms-jev in se je ta dnevnik napolnil. Prej ga še pobriši tako, da greš meni --> dnevnik --> en zavihek bolj desno --> možnosti --> počisti dnevnik. Restartaj telefon in to je to.

smesnoje ::

hvala usem od lukaz-a je pomagal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrisat sporočilo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
71611 (1360) Golden eye
»

Pomoč pri alcatelu one touch 331

Oddelek: Mobilne tehnologije
6616 (589) matjaz1973
»

Windows Mobile - SMS Exporter 2.1 razlaga datuma?

Oddelek: Programska oprema
5779 (705) cucolino
»

Telefon brez omejitev za SMSe

Oddelek: Mobilne tehnologije
162141 (1669) 20sdfj093f
»

Čudno sms vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
143213 (2938) aljazh

Več podobnih tem