» »

Grafična kartica?

Grafična kartica?

patriot10 ::

Zdravo.

Kupujem eno grafično kartico, ki bi bila boljša od Radeon HD 4850 512MB in bi bila dost dobra za igranje iger, ki so trenutno uzuni. Cenovni razred nekje do 50€, če je to sploh mogoče, pa da ni kakšna basic crap zadeva...

Več si v tem trenutku ne morm privoščit, bom pa verjetno v roku pol leta kupil eno pošast...

Ful hvala!
FORZA JUVE!

Killermode ::

Ne splača se ti menjat. Razen, če dodaš še 200EUR

Zgodovina sprememb…

patriot10 ::

Problem je, da je tale trenutna šla rakom žvižgat. Rabim pa cenovno ugodno rešitev, saj sem ravno menjal plato, proc, ram in me je že to pošteno udarilo po žepu...

200€ bom našparal v pol leta in nato si bom lahko privoščil nekaj boljšega...
FORZA JUVE!

Killermode ::

Svetujem ti 4850 al pa 4870 iz bolhe za ta čas.

eric_cartman ::

Sam je to iz bolhe problem, ker moraš gledat tako, ki ni bila navita..Ne veš kaj je lastnik z njo počel.. Vsaj če hočeš, da ti normalno dela naslednje leto in se ti ne začne pregrevat že naslednji dan...

Killermode ::

Res je na bolhi ni nobene garancije. Če najdeš tako, ki je v bljižini tebe se zmeni za testiranje.

patriot10 ::

aha. hvala. :)

se bom malce pozanimal, če se da kaj ugodnega dobit in seveda nenavito. :)
FORZA JUVE!

chucki ::

Škoda, da ti crknala že prej, sem par dni nazaj prodal 550ti za 70€
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

patriot10 ::

škoda, ja. :D

katera firma pa dela najboljše Radeone? ker vidim, da vsak prodaja drugo firmo...

hvala.
FORZA JUVE!

stock ::

Vsekakor vzami kaj z Dx11, serijo 5 npr.. 5770 je konkretno hitrejša od tvoje prejšnje.. cca 45%

patriot10 ::

hm, sem celo našel en oglas za 5770. bomo vidli, če bo kaj iz tega. :)
FORZA JUVE!

fr4nc ::

patriot10 je izjavil:

škoda, ja. :D

katera firma pa dela najboljše Radeone? ker vidim, da vsak prodaja drugo firmo...

hvala.


Jaz priporočam Sapphire, drugače pa še kak Gigabyte in MSI pa še kaj bi se verjetno našlo ;)... aia pa XFX je tukaj... v glavnem, dejansko je skoraj vseeno, samo je pa fajn, da ima 2 ventilatorja.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

L1nK ::

vzameš tako kjer bakren hladilnik pokrije vse elemente ki se grejejo tudi vrm in ram, ne da ti samo termalni trakec nalimajo gor in potem ne moreš normalno navit, take so moje izkusnje z referencnima modeloma, leadtek 8800 gts in sapphire radeon 5850. ne vem iz katere kovine tocno je blo ohisje samo mislim da je blo pri sapphire iz aluminija, bakren heatpipe je samo na gpu. termalni trakec na ohišje iz aluminija oz . drugih slabše toplotno prevodnih materialov, tega se izogibaj. se prav referencne sapphire raje ne. dvomim da so se kaj popravli.

patriot10 ::

imam 550W napajalnik.

INTEL CORE i5 3570 in Radeon 4870 bi laufala na tem?
FORZA JUVE!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero graficno kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
201553 (1100) Seljak
»

Nakup nove grafične (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16031607 (28175) JC Denton
»

HD5770 ali HD4870

Oddelek: Kaj kupiti
294635 (3795) Meizu
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
957143 (5235) matonson
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87559317 (23555) Galaxy

Več podobnih tem