» »

Čudne texture v igrah

Čudne texture v igrah

helsing ::

Pred nekaj mesci sem posnel video (max payne 3), katerega sem pokazal kolegom, zdaj pa se mi zadeva pojavlja pri vedno večih igrah. Trenutno v Assassins Creed 3.
Že kar nekaj časa se mi v različnih špilih pojavljajo podobne zadeve pri določenih igrah. Po ekranu se mi pojavljajo neke čudne texture, pa ne vem v čem bi lahko bila težava.



Te texture sicer niso tako hudo izstopale v nobeni drugi igri, je pa zadeva vseeno moteča (pri AC3 mi recimo včasih polek tankih črtitic in likov še utripne ekran). Sem pa ugotovil, da se zadeve pojavljajo pod določenimi zornimi koti.. recimo malo premaknem miško, pa težava zgine, dokler se zopet ne pojavi na drugem mestu.

Igre za katere se spomnim, da je v njih nastopala ta težava: Crysis3, Max Payne 3, Asassins creed 3 (ter še sigurno nekaj drugih, v katerih sem očitno sem potrpel, zdaj mi pa gre stvar že pošteno na živce).

PC specifikacije:
2600k (trenutno ni navit)
GTX 570 (ni navita)
8gb ram

Ve morda kdo od vas v čem bi lahko bil problem (sumim, da pri grafični) in kako bi se zadevo dalo popraviti?

stock ::

Pregrevanje grafičnega rama.. Maš referenčno kartico ne? Daj dol hladilnik, novo paso in predvsem nove termalne pade čez ram.

helsing ::

Sicer je od gigabyta, sem pa imel na sumu, da se nekaj pregreva.
Hvala za odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20534475 (3400) oo7
»

Alan Wake (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25829069 (7687) oo7
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558329 (5274) scipascapa
»

Katero grafično priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
459734 (9130) Riff
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
389097 (7635) Skyman

Več podobnih tem