» »

Prenosnik za cca 2000 eur

Prenosnik za cca 2000 eur

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
5

einstein :P ::

@oldguy

glede na to, da imam hp, ki še ni crknil 6let, se mi zdi kar v redu.

@addy

hahahahahhaaha lol :))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

addy, vzemi si še malo časa in primerjaj taprave komponente...

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

addy93 ::

einstein :P je izjavil:

addy, vzemi si še malo časa in primerjaj taprave komponente...

lp


Kje pa nisem primerjal pravih komponent??? *.*

einstein :P ::

ja ti si dal link od appla, na katerem sta dva laptopa: eden ima 2.3ghz cpu in drugi ima 2.6ghz cpu, ti si pa enega čisto drugega primerjal 2.7ghz

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

no, da ti kar jaz dam score: če vzamemo macbook pro retina 2.6ghz cpu - rezultat 8584 cena tega appla: 3009,99€

cena hp-ja: 2400€

pa quadro kartica je pač bolj za kakšne, ki se ukvarjajo z modeliranjem in podobnimi zadevami, una od apla pa za igrice.

(nebi vzel appla, če ga s tem hp-jom primerjaš)

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

einstein :P ::

recimo tale: http://www.mimovrste.com/artikel/275050...
ima 3.6kg, očitno si se trudil najti ravno najtežjega. apple ima pri enakem cenovnem razredu pol manj rama in manjši ekran.

(če dodaš kakih 100-200EUR pri hp-ju dobiš še precej boljši cpu)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

sicer pa teh laptopov nad 1000€ itak noben ne izkoristi popolnoma oz. jih noben ne rabi, razen kdo, ki dela s kakšnimi zahtevnimi aplikacijami.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

oldguy ::

einstein :P je izjavil:

sicer pa teh laptopov nad 1000EUR itak noben ne izkoristi popolnoma oz. jih noben ne rabi, razen kdo, ki dela s kakšnimi zahtevnimi aplikacijami.


Oh, ko bi ti vedel...Einstein, pa takole simple minded ... oh, the irony :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

einstein :P ::

in kaj je čudnega? oz. kaj ni res, kar sem napisal?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

oldguy ::

einstein :P je izjavil:

in kaj je čudnega? oz. kaj ni res, kar sem napisal?


Eh, a bi res rad še enkrat?

Enim nam je pomembno, da gremo lahko na drug konec sveta, na avionu ali pri stranki delamo na zmogljivem stroju 8 ali več ur skupaj na eni bateriji, se ne jajcamo z 10-kilsko škatlo po letališču, po potrebi vtaknemo notri SIM, serijski port ali dodaten disk, imamo servis zanj v vsakem malo večjem mestu, obenem pa ko pridemo domov, nataknemo zadevo na docking in udobno delamo naprej na spodobno zmogljivem stroju.

Temu se reče business usage in proper laptopi za ta namen se prodajajo tudi krepko nad dva jurja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

M-XXXX ::

Brez zamere a vseeno: Se delaš norca??? Si kdaj nosil 8h prenosnik na rami???

Že več kot 8h. In sem nosil že kaj več kot težo prenosnika več kot 8h. V vsakem primeru čutiš če imaš nekaj časa nekaj na ramenih, ne glede ali je 3.3kg ali pa 3.5. In še enkrat rečem: če nisi sposoben nositi 300g več (kar nanese recimo pri ene 80kg lastne teže, plus obleke, sam laptop, ene 90kg, 300g je dobre 0.3%. Če nisi sposoben tega nosit najbolje, da takoj začnemo zbirat za tvoj novi invalidski voziček. Ker že če se malo bolje naješ boš omagal na ulici!

Si se kdaj peljal z letalom...

Imam več kot 50 poletov in nikoli nisem imel problemov s težo prenosnikov. Če pa ti potuješ z nizkocenovnimi prevozniki, ki ti tehtajo in težijo pri vsakem gramu osebne prtljage je pa tvoj problem. V razliki cene, ki jo proftiraš pri nakupu cenejšega ter 200g težjega laptopa si boš lahko karnekajkrat zakupil večjo težo za na letalo.

einstein :P ::

@oldguy

hahahahahahahaha :)) a zdaj hočeš reči, da tvoj apple zdrži 8ur vrteti zahtevne aplikacije z enim polnjenjem? hahaha, bi pa res rad videl.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

para! ::

einstein :P je izjavil:

sicer pa teh laptopov nad 1000EUR itak noben ne izkoristi popolnoma oz. jih noben ne rabi, razen kdo, ki dela s kakšnimi zahtevnimi aplikacijami.

Handy kamerce za 500 ojrov dons snemajo 1080p 3D video, ti pa pravš, da navadn consumer ne more izkoristit ene mašince za jurja? Ta prav ajnštajn, nimaš kej.
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

einstein :P ::

in kaj majo kamerce veze z računalniki?

pod navadne uporabnike mislim uporabo neta, worda, kaka igra in to je to. vse to pa itak že laufa na 100€ vrednemu rabljenemu laptopu.

če jo hoče izkoristit, lahko vsak izkoristi tudi mašinco za 10k€, dobro veš, kaj mislim.

tudi na telefonu imam 3D snemanje pri 720p sicer...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Pro_moted ::

Pa o kakih težah se prerekate tukaj gor ? Primerjate ultrabooke in notebooke, po teži !

Evo, ultrabooki :

Apple MacBook Air 13,3", I5 , 1.603,43 EUR, masa = 1,35

Asus UX31A-R4003P 13,3", I7 , 1.500,12 EUR, masa = 1,3

Asus UX32VD-R4002H 13,3 , i7, 1.216,90 EUR , masa = 1,3

Toshiba Portege Z830-11J 13,3, i7, 1.270,83 EUR, masa = 1,12

Notebooki:

Apple MacBook Pro 15 , i7 , GT 65OM ,SSD ,2.307,26 EUR masa = 2,02

Asus N56VZ-S4143H, 15,6 , i7 , GT 650M , SATA 750 Gb ,1.029,66 EUR, masa= 2,7

Lenovo IdeaPad Y580 15,6 ,i7 , GT 660M , SATA 1Tb + 16Gb SSD , 1.199,00 EUR, masa=2,7


HP, Dell workstationi so pa poglavje za sebe.Kjer Apple ne ponuja nič alternative.Nevem, jaz ko pogledam cene ne vidim smisla dati za Macbooka ali Aira, RAZEN ( to pa poudarjam in se popolnoma strinjam) če se človek profesionalno ukvarja z video in audio obdelavo ! Ker RETINA ekran je res mindbloving. Drugače pa je vsaki drug na 15,6 ali celo na 13,3 z 1080p čisto zadovoljen.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

einstein :P ::

jaz sem na 23" pri 1080p čisto zadovoljen.

@Pro moted

kaj je pa audio boljši na macu, kot na drugih? just say'n
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

para! ::

einstein :P je izjavil:

in kaj majo kamerce veze z računalniki?

pod navadne uporabnike mislim uporabo neta, worda, kaka igra in to je to. vse to pa itak že laufa na 100€ vrednemu rabljenemu laptopu.

Kamerce so primer in majo veze zato, ker ljudje radi uvažajo posnetke na računalnik, kjer jih urejajo. Ljudje so tudi navdušeni nad full hd 1080p in ne vidijo razloga, da ne bi snemali v najvišji kakovosti, če že imajo celo instrumentacijo naprav, ki to podpirajo.

Moraš spremenit svojo predstavo o navadnem uporabniku. Čisto povprečen consumer ima mnogo več potrebe po neki dostojni hitrosti računalnika kot pa recimo entuziasti, ki merijo računanje pi in podobno :)
Death before dishonor!

einstein :P ::

@para!

jaz sem pred dvema letoma kupil rabljen laptop za 250€ in še danes na njem 1080p dela kot po maslu. zakaj bi torej dajal 1000€ za predvajanje 1080p, če pa to zmore že precej cenejši računalnik?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

para! ::

Ker ne govorim o predvajanju, ampak o urejanju v raznih programčkih, ki pridejo zraven kamer in v katerih ljudje veselo urejajo svoje družinske in avanturske posnetke v 1080p avchd formatu. Ja, v amaterskih programih, ki stanejo 80 EUR.

In te kamere so blazno popularne in poceni glede na to kaj ponujajo v primerjavi s "kamerami" v telefonih. So samo en tak primer, kako consumer grade tehnologija en izvor potreb po računski moči. Ti pa o wordu sanjaš. Kdo pa še uporablja word in zakaj?
Death before dishonor!

einstein :P ::

jaz worda sploh gor nimam, saj veš, tako se reče... :))

uredil bi pa tudi brez problema kakšen video na tistem mojem laptopu.

pričakujem pa zdajle odgovor: ja, pa na tistem tvojem bi šla obdelava par sekund počasneje, zato je treba enega za 1000€ nabavit :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

para! ::

einstein :P je izjavil:

jaz worda sploh gor nimam, saj veš, tako se reče... :))

uredil bi pa tudi brez problema kakšen video na tistem mojem laptopu.

Urejanje 1080 50fps videa ni trivialno niti za top mašine in ni domena samo profesionalcev.

Ne gre za sekunde. Pa ni treba nabavit za jurja, nisem nikjer napisal. Nasprotno, ti se bolj nagibaš v smer, da "ni prav", če nisi ekstremno "racionalen". Podobno kot tisti, ki je napisal, da pri prenosni napravi ni važno koliko tehta :)
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

einstein :P ::

no, važno da si je op dell-a nabavil (če se prav spomnim)

pa naj bo po tvoje para!, ne da se mi več :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Invictus ::

Od kdaj je I7 v Applu 10x počasnejši od I7 v HPju? Kaj pa vi kadite ?????

Tudi grafika v HPju ni bogve kaj. Sam mal več RAMa ima. Pa manjši SSD. Pa slabši zaslon. In težo za 3 Apple ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mirancar ::

200mhz več je več vredno kot vse ostalo

Pro_moted ::

einstein :P je izjavil:

jaz sem na 23" pri 1080p čisto zadovoljen.

@Pro moted

kaj je pa audio boljši na macu, kot na drugih? just say'n



Njihovi programi.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

einstein :P ::

"njihovi programi"


haha, saj lahko na windows profesionalne drage programe naložiš...

@invictus

jah, addy je izbral najtežjega možnega hp-ja in najslabši hardver za ceno.

na mimovrstah prec najdeš boljšo ponudbo.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Invictus ::

Hmm, še vedno mi noben ni odgovoril zakaj bi bil HP 10x hitrejši od Maca z enakim CPU. Mogoče HP ve kaj več od Appla.

Poleg tega je HP vseeno slaba izbira. Za ta denar bi sam raje kupil Lenovo Thinkpad W530. Te škatle sploh nočejo crknit (Lenovo namreč), pa jih imam že kar nekaj doma ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

addy93 ::

Einstein... I give up.

Apple sucks... Pc pwns...

Cya.

einstein :P ::

@addy

apple nič ne sucka, res pa je, da si izbral najslabši hp-jev deal za tako ceno. redki računalniki so tako težki.

@invictus

imaš pokvarjen sarkazem detektor, tako se pač reče, 10× hitrejši. in ja, hp je hitrejši, če pogledaš v enakem cenovnem rangu. addy je dal link od hp-ja za 2400€ in link od maca za 3000€. torej, zdaj vidiš kje je pretiravanje s ceno.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

darkolord ::

ne mi zdaj probat dokazovat, da se ne da narediti manjšega in enako močnega polnilca...
Ne, ne da se. Ker če bi se dalo, bi lahko tistega manjšega naredil še manjšega. In tistega še manjšega še manjšega.

einstein :P ::

@darkolord

razumem, kaj misliš, manjši je seveda vedno še manjši. ampak poglej npr. velikost današnjega 150W polnilca. a misliš, da ga nebi mogel stlačit na pol manjšo velikost oz. težo?

lp

jaz bom pa kar tegale naročil: :))

STAY OUT OF MY TERRITORY!

Invictus ::

einstein :P je izjavil:

@addy

apple nič ne sucka, res pa je, da si izbral najslabši hp-jev deal za tako ceno. redki računalniki so tako težki.

@invictus

imaš pokvarjen sarkazem detektor, tako se pač reče, 10× hitrejši. in ja, hp je hitrejši, če pogledaš v enakem cenovnem rangu. addy je dal link od hp-ja za 2400€ in link od maca za 3000€. torej, zdaj vidiš kje je pretiravanje s ceno.

Sem podal link da se da tega Maca dobiti za 2000 EUR ... Garancija je pa tako ali tako mednarodna ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

einstein :P ::

@invictus

če se pa tega maca da dobit za 2k€, potem se da hp-ja dobit za 1k€

lp
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: addy93 ()

Invictus ::

Ko boš pokazal, bom verjel ...

Link prosim ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

einstein :P ::

jaz ti ga ziher ne bom iskal, se mi ne da, če češ ga sam najdi.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Argumentirana debata in to. Adijo.

oldguy ::

einstein :P je izjavil:

@oldguy

hahahahahahahaha :)) a zdaj hočeš reči, da tvoj apple zdrži 8ur vrteti zahtevne aplikacije z enim polnjenjem? hahaha, bi pa res rad videl.


Viš, sem ti rekel da brat ne znaš. A sem kje rekel, da uporabljam Appla? :)

zmaugy ::

addy93 je izjavil:

nuclear je izjavil:

V tej temi je toliko nelogičnih argumentov Apple fanov.

"Moramo se vprašati kaj potrebujemo od prenosnika?"

- Če rabiš prenosnik za pisanje in internet, plačaj 200EUR za Asus, MSI,.. ne pa 1500EUR za macbook. Ampak ok, če imaš macbook se lahko hvališ.

"Ne morem nositi 300g težji laptop, odpadla mi bo rama, raje dam EUR1000 več za 300g lažji prenosnik AKA ki je macbook, tako da se bom lahko hvalil ker ima lepo ohišje."

- Ok.

--------------------
A najbolje je ono, ko daš dva popolnoma performančno ista prenosnika skupaj, z istimi komponentami, en applov in drugi recimo asusov.. Razlika v ceni pa 2000EUR vs 1000EUR, in bo apple fan rekel, da je apple prenosnik vseeno boljši.

Isto kot če bi znanstveniki bili zmožni ustvariti vesolje, bi se religiozni ljudje vseeno zahvalili bradonji.


Ne, nimaš prav. Isto kot einstein in m-xxxx ne maraš Appla in to je to.
Zanimivo je to, da ste se obesili za to težo pa to. Nobeden izmed vaju pa ni komentiral o uporabi prenosnika za kar je namenjen. Še zmeraj zatrjujem, da od PCja z istimi komponentami kot Macbook Pro Retina 15, ne dobiš niti 4 ure ven iz baterije. Prenosnik ni prenosnik če ga morš met zmeraj na štrom priključen.

Pa dajmo it v ekstreme in preveriti ali gre res le za 300 gramov.

http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv... 5,5kg...

http://support.apple.com/kb/SP653 2,02kg...


To je lepih 300gramov x 10!


Ne vem kje si ti videl 5,5 kg. ELitebook tehta po podatkih z linka 3,1 kg.

S tem da za HP lahko čez leto ali dve nadgradiš disk, ram, pri Applu pa kaj?

oldguy ::

S tem da za HP lahko čez leto ali dve nadgradiš disk, ram, pri Applu pa kaj?


Khm, disk? ram?

zmaugy ::

oldguy je izjavil:

S tem da za HP lahko čez leto ali dve nadgradiš disk, ram, pri Applu pa kaj?


Khm, disk? ram?


Se pravi vzamem izvijač, odprem Macbooka Retino, zabrišem ven originalni SSD in rame in noter vržem nove, privijem in zaprem. 2 minuti dela, ja? Seveda lahko uporabim katerikoli standardni SSD ali ram in seveda mi pri tem garancija ne propade. A je to to?

oldguy ::

Za zadnjega ne vem, pri predzadnjem je dejansko bolj ali manj tako. Je res, da je jabolko precej bedno glede nadgradljivosti kar se tiče vendor lock-ina, a še zdaleč zadeva ni nenadgradljiva. Je bolj izbirčna, a še vseeno ni krize.

Grafične pa ne boš menjal ne v enem ne v drugem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

zmaugy ::

oldguy je izjavil:

Za zadnjega ne vem, pri predzadnjem je dejansko bolj ali manj tako. Je res, da je jabolko precej bedno glede nadgradljivosti kar se tiče vendor lock-ina, a še zdaleč zadeva ni nenadgradljiva. Je bolj izbirčna, a še vseeno ni krize.

Grafične pa ne boš menjal ne v enem ne v drugem...


Kolikor vem v retinah to ni mogoče. Kar kupiš, na to si obsojen.

Greg91 ::

Dejansko je pri MBP Retina možen upgrade SSD-ja, to je pa tudi vse kar se da nadgradit.

para! ::

oldguy je izjavil:

Za zadnjega ne vem, pri predzadnjem je dejansko bolj ali manj tako. Je res, da je jabolko precej bedno glede nadgradljivosti kar se tiče vendor lock-ina, a še zdaleč zadeva ni nenadgradljiva. Je bolj izbirčna, a še vseeno ni krize.

Grafične pa ne boš menjal ne v enem ne v drugem...

Nimaš pojma kaj govoriš. Vse do mbp retine je bilo možno menjat ram in disk (praktično karkoli ni prilotano) s katerimkoli ramom in diskom, nobenih vendor lockinov kar se tiče hwja. Naivčine jasno kupijo "apple certified" diske in rame, ampak to ne pomeni, da drugi tam ne delajo.

Pri retini pa je ram zalotan gor kot pri airu. Ne boš ga menjal. Tudi, če crkne ram, boš veselo koristil apple care, če ga nimaš pa boš menjal plato.

Seveda lahko uporabim katerikoli standardni SSD ali ram in seveda mi pri tem garancija ne propade.

No, a res misliš, da ima apple posebno vrsto rama v povsem klasičnih intel chipset platah in posebno vrsto diskov? Ne, gre za klasičen sodimm ddr3 in sata priklope. Ja, jasno in samoumevno je, da lahko uporabiš katerikoli standardni ssd ali ram.
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

Invictus ::

Po dveh letih tako ali tako zamenjaš laptop. Zakaj bi ga nadgrajeval?

Če v 2 letih nisi sposoben z laptopom zaslužit za nov laptop, pojdi delat kaj drugega.

Moj trenutni laptop ima 16 GB RAMa. Naslednji bo imel toliko ali več. 512 GB SSD je dovolj za vse perverzije, ki se jih človek spomni. Razen seveda za storage filmov. Za resno delo malokdo rabi več ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oldguy ::

para! je izjavil:

oldguy je izjavil:

Za zadnjega ne vem, pri predzadnjem je dejansko bolj ali manj tako. Je res, da je jabolko precej bedno glede nadgradljivosti kar se tiče vendor lock-ina, a še zdaleč zadeva ni nenadgradljiva. Je bolj izbirčna, a še vseeno ni krize.

Grafične pa ne boš menjal ne v enem ne v drugem...

Nimaš pojma kaj govoriš. Vse do mbp retine je bilo možno menjat ram in disk (praktično karkoli ni prilotano) s katerimkoli ramom in diskom, nobenih vendor lockinov kar se tiče hwja. Naivčine jasno kupijo "apple certified" diske in rame, ampak to ne pomeni, da drugi tam ne delajo.


Hja, sodelavcu se je že zgodilo da je imel z no-name rami probleme, tako da ne bi bil tako prepričan v to, da nimam pojma in da lockinov ni.

Hvala pa za opozorilo glede nove retine. Precejšen deal braker, če mene vprašaš...

zmaugy ::

para! je izjavil:

oldguy je izjavil:

Za zadnjega ne vem, pri predzadnjem je dejansko bolj ali manj tako. Je res, da je jabolko precej bedno glede nadgradljivosti kar se tiče vendor lock-ina, a še zdaleč zadeva ni nenadgradljiva. Je bolj izbirčna, a še vseeno ni krize.

Grafične pa ne boš menjal ne v enem ne v drugem...

Nimaš pojma kaj govoriš. Vse do mbp retine je bilo možno menjat ram in disk (praktično karkoli ni prilotano) s katerimkoli ramom in diskom, nobenih vendor lockinov kar se tiče hwja. Naivčine jasno kupijo "apple certified" diske in rame, ampak to ne pomeni, da drugi tam ne delajo.

Pri retini pa je ram zalotan gor kot pri airu. Ne boš ga menjal. Tudi, če crkne ram, boš veselo koristil apple care, če ga nimaš pa boš menjal plato.

Seveda lahko uporabim katerikoli standardni SSD ali ram in seveda mi pri tem garancija ne propade.

No, a res misliš, da ima apple posebno vrsto rama v povsem klasičnih intel chipset platah in posebno vrsto diskov? Ne, gre za klasičen sodimm ddr3 in sata priklope. Ja, jasno in samoumevno je, da lahko uporabiš katerikoli standardni ssd ali ram.


http://www.techrepublic.com/blog/cracki...

para! ::

Hja, sodelavcu se je že zgodilo da je imel z no-name rami probleme, tako da ne bi bil tako prepričan v to, da nimam pojma in da lockinov ni.

Meni se je to večkrat zgodilo tudi na desktop PCjih, sploh ko gre za kakšne bolj zategnjene nastavitve ali high end robo. Zato obstajajo seznami kompatibilnosti, če hočeš bit ziher pač preveriš.

Po dveh letih tako ali tako zamenjaš laptop. Zakaj bi ga nadgrajeval?

Če je ram zalotan imaš manj opcij, kot si sam ugotovil, moraš menjat laptop, četudi bi morda rabil zgolj ram.

Če v 2 letih nisi sposoben z laptopom zaslužit za nov laptop, pojdi delat kaj drugega.

Kakšen je pa to argument? Tudi, če zaslužiš za nov laptop v dveh letih, to ni razlog, da ga kupiš, če ga ne rabiš.
Death before dishonor!

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

Po dveh letih tako ali tako zamenjaš laptop. Zakaj bi ga nadgrajeval?

Če v 2 letih nisi sposoben z laptopom zaslužit za nov laptop, pojdi delat kaj drugega.

Moj trenutni laptop ima 16 GB RAMa. Naslednji bo imel toliko ali več. 512 GB SSD je dovolj za vse perverzije, ki se jih človek spomni. Razen seveda za storage filmov. Za resno delo malokdo rabi več ...


Argument, ki bi ga dobrohotno imenoval "vsak izgovor je dober". Realno bi temu lahko rekel tudi kako drugače. >:D

Ne vem zakaj bi vsaki dve leti kupoval nov prenosnik (razen če to ne bi bil vedno znova kakšen pofl, ki crkne po dveh letih)?

Invictus ::

Zato ker so po 2 letih računalniki hitrejši. In hiter računalnik ti prihrani veliko časa.

Sam s SSDjev v škatli določene zadeve naredim še enkrat hitreje, ker mi ni treba čakat na navaden disk.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook Pro - iStyle (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7010445 (8078) Meizu
»

Dell XPS 15 vs. Lenovo X1 Carbon (4th gen) vs. Macbook pro 15

Oddelek: Kaj kupiti
314050 (3367) Invictus
»

Najtišji laptop

Oddelek: Kaj kupiti
369825 (8544) DonMatejo
»

Novi Macbook Pro 15 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
8611710 (9677) JayKay
»

Apple MacBook Pro, vaše mnenje in nasveti glede na kupa (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6817018 (15556) algo

Več podobnih tem