» »

wd passport 500 gb

wd passport 500 gb

tonepo ::

Pozdravljeni

imam vprašanje in sicer kupil sem omenjeni trdi disk (zunanjo enoto), ki pa mi na računalniku deluje, ko pa ga priklopim na dvd predvajalnik pri tv pa mi se izpiše na tv da disk not suport. Zanima me, če bi moral (wd passport) predvajati risanke tudi na tv preko dvd predvajalnika ali pa jih lahko samo na drugem računalniku? Hvala za kakršni koli odgovor

black ice ::

Verjetno DVD predvajalnik podpira samo FAT32 datotečni sistem. Za drugo vprašanje si pa poglej navodila katere kodeke/formate podpira predvajalnik.

tonepo ::

predvajalnik je že star, fora pa je v tem, če dam risanko ne usb ključek dele če pa je ta ista risanka na wd-ju pa ne dela

black ice ::

Poglej vrsto datotečnega sistema na ključku in prenosnem disku (Moj računalnik -> desni klik na disk -> lastnosti). Poišči še model DVD predvajalnika, šele potem lahko debatirava naprej.

tonepo ::

se opravičujem ker je malo trajalo. takole ključ ima datotečni sistem fat32, wd pa datotečni sistem ntfs

black ice ::

Evo, formatiraj disk na FAT32.

tonepo ::

bi mi lahko povedal, kako se to naredi

black ice ::

Moj računalnik -> desni klik na zunanji trdi disk -> formatiraj

tonepo ::

hvala ti black ice, če bi "lahko" bi ti dal za pijačo.sedajle moram dati spat otroke, potem pa na delo in upam, da mi bo ratalo. hvala šeenkrat

cen1 ::

Formatiranje ti bo hkrati tudi pobrisalo cel disk. Samo kot opozorilo če op slučajno ne ve, ne da bi se delal pametnega.

nomad_soul ::

+ največja velikost datoteke bo na fat32 4Gb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Passport

Oddelek: Strojna oprema
475437 (3013) Bevcan
»

NTFS ali FAT32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212705 (2258) bluefish
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
252891 (1932) dudl
»

povezava - predvajalnik DVD in trdi disk

Oddelek: Zvok in slika
62265 (2103) bomber1111
»

kako razsiriti datoteko večjo od 4gb?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131229 (1229) Mr.B

Več podobnih tem