» »

KATERE PROTEINE (WHEY)

KATERE PROTEINE (WHEY)

rajc123 ::

  • predlagal izbris: KoMar- ()

innerspace ::

Kaj treniras?
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

rajc123 ::

hodim v fitness (sem zacel hoditi)

innerspace ::

Glede na to, da si zacetnik, ne bo neke razlike med nastetimi beljakovinami. Priporocam take s cim manj barvili in sladili.
Sam imam The Whey(lesnik), so pa od MyProtein solidni, edino okusi so malo drugacni od "nasih". Ce bos vzel MP, poskusi True Whey.
Ce pa ti okus ni pomemben, vzami natural whey.

Ce bos pil shake po treningu(seveda ga bos), ne pozabit dodati maltodekstrin ali glukozo. Taka mesanica se sicer prodaja kot "gainer" a vsebujejo komercialne mesanice prevec cukra glede na beljakovine. Poleg tega je ceneje mesati kot kupiti pripravljeno.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

krOOokO ::

Če boš kupil v slo, potem je tole nedvomno najboljša izbira http://trgovina.maxximum.si/mesanica-iz...

innerspace ::

p/p ni najboljsi. Raje AminoWhey.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

innerspace je izjavil:

p/p ni najboljsi. Raje AminoWhey.



Ti priporočam enako. Vsaj sigurno ne boš imel driske!!

rajc123 ::

aha kateri pa so to p/p

jype ::

p/p pomeni price/performance, kar je po domače "kolk muzke dobiš za kolk dnara".

rajc123 ::

aha hvala torej kaj se ostali menite kateri whey vzeti sprejemam tudi vase predloge

_IKE_ ::

Brez okusa od my protein 5kg

Prednost ( vsaj zame) ker nima okusa : lahko ga dodaš tudi drugi hrani( v kosmiče, v čokolino,...) in se okus ne spremeni.

Vmešani v vodo ali mleko imajo sicer malo okusa a bistveno manj kot tisti z okusom (jagode, čokolade.,.... )

Priporočam pa ti si da si prej pridobiš vzorec od kolegov ali pa jih kupiš v trgovini, da si ne boš navlekel "kante" ki ti ni bo všeč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

rajc123 ::

aha ali kdo naroca iz myprotein da bi mi narocil zraven svoje posljke ali pa ce kdo ve ce uporabnik muc3k se prodaja whey iz myprotein in ce ima kdo kaksen kontakt od njega. kaksni so pa kaj proteini iz bulkpowders ali so isti kot iz myprotein ?

ERGY ::

Pomojem pa sploh ne rabiš ničesar v začetku, ker si netreniran in bo vse skupaj zadosti že samo da greš 3x tedensko kaj dvignit. Ostalo hrano pa normalno jest.

igor0203 ::

Peak če hočeš odlično robo. ;) Odkar jih imam, nimam več nobenih težav s teškim želodcem, kar sem pri določenih drugih imel.

rajc123 ::

aha bi mi lahko dal link od teh peak whey-a

igor0203 ::

rajc123 ::

ali se kdo uporablja peak whey kaksni so kaj kvaliteta in ostalo ?

innerspace ::

Ne uporabljam Peak, kupujem The Nutrition in obcasno MP.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

igor0203 ::

Pri Peak kvaliteta ni vprašljiva. ;)

rajc123 ::

imas kaksne podatke in ostalo da bi se lahko preprical ker prvic slism za te proteine ?

Mesar ::

Kake podatke? Ime? UTFG

Da ne govorimo o tem, da verjetno večina te robe pride od Mađarov po smešnih cenah.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Backup22 ::

Sam uporabljam Maxx Pure Whey Isolate Natural. Ni "dober", je pa zdrav ;) Poleg lahko daš naravni kakav npr...

http://trgovina.maxximum.si/sirotkin-iz...
//

Mesar ::

Kako veš, da je zdrav? Si dejansko pogledal kaj je noter? In kaj vse tiste kratice zadaj kaj je noter pomenijo? Al ti je beseda natural dovolj?
Your turn to burn!

innerspace ::

Ko kupujem whey, vedno preverim, da nima emulgatorjev in barvil ter podobnih nepotrebnih primesi.

@mesar - vse pise na embalazi; ce ne razumes pomena, se informiraj.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

gendale ::

za začetek 1 mesec pridno treniraj brez dodatkov, da vidiš, če ti je fitnes sploh zanimiva oblika vadbe

kaj če se čez 3 tedne naveličaš, maš pa še skor polno kanto proteinov?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

energetik ::

gendale je izjavil:

kaj če se čez 3 tedne naveličaš, maš pa še skor polno kanto proteinov?
Tudi če ne treniraš so dober dodatek k obroku; recimo dodaš 1 merico k ovsenim za zajtrk. kg beljakovin težko dobiš ceneje.

ERGY ::

energetik je izjavil:

gendale je izjavil:

kaj če se čez 3 tedne naveličaš, maš pa še skor polno kanto proteinov?
Tudi če ne treniraš so dober dodatek k obroku; recimo dodaš 1 merico k ovsenim za zajtrk. kg beljakovin težko dobiš ceneje.


Pa maš sploh tako potrebo? Absorbcija wheya je 8-10g / uro. Veš kak hitro je to v primerjavi z ostalimi viri? 50% sigurno poščiješ oz shraniš v špeh.

gendale ::

kot ga jaz razumem, mu je on rekel, kaj naj naredi s skor polno škatlo wheya, če neha hodit na fitnes

ne pa kot nasvet, da naj si kupi whey tudi če ne bo treniral

@energetik:
ni slaba ideja, pod pogojem da ne kupi kakih z zanič okusom :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Looooooka ::

Odlicno!
Nihce ni niti vprasal kok je star, kok je visok, kok tehta, kokrat na teden misli trenirat, kaksni so njegovi cilji, koliko prostega casa ima na dan in ali lahko dobi dovolj beljakovin/Oh-jev z rednimi obroki(glede na trening, ki ga misli izvajati).
Super.
Vsak zna zgleda brati misli in sploh ve kateri proteini so najboljsi.
Niti enega vprasanja glede razmerja beljakovin/OH-jev.
NIC OD NIC.
Priblizno tko kot, da bi napisal, da se bom zacel, da bom zacel vozit koli pa bi mi pol foruma zacelo prodajati gorsko kolo brez da bi me vprasali kje se mislim vozit.
I mean...c'mon!
Enako tistemu, ki je zacel temo.
Glede na podatke, ki si jih napisal je najbolje, da si kupis najvecjo skatlo wheya(ignoriraj mesanico) in najvecjo skatlo(po moznosti v jupol barva velikosti) maltomaxxa. Obvezno se ena kila kreatina in 2 kili glutamina.
Zakaj?
Ker ti je ocitno samo vazno, da mas neko prehrano za fitness :D

TRIROG ::

Looooooka je izjavil:

Odlicno!
Nihce ni niti vprasal kok je star, kok je visok, kok tehta, kokrat na teden misli trenirat, kaksni so njegovi cilji, koliko prostega casa ima na dan in ali lahko dobi dovolj beljakovin/Oh-jev z rednimi obroki(glede na trening, ki ga misli izvajati).
Super.
Vsak zna zgleda brati misli in sploh ve kateri proteini so najboljsi.
Niti enega vprasanja glede razmerja beljakovin/OH-jev.
NIC OD NIC.
Priblizno tko kot, da bi napisal, da se bom zacel, da bom zacel vozit koli pa bi mi pol foruma zacelo prodajati gorsko kolo brez da bi me vprasali kje se mislim vozit.
I mean...c'mon!
Enako tistemu, ki je zacel temo.
Glede na podatke, ki si jih napisal je najbolje, da si kupis najvecjo skatlo wheya(ignoriraj mesanico) in najvecjo skatlo(po moznosti v jupol barva velikosti) maltomaxxa. Obvezno se ena kila kreatina in 2 kili glutamina.
Zakaj?
Ker ti je ocitno samo vazno, da mas neko prehrano za fitness :D


Ja no, če se pa spodobi, da če hodiš v fitnes , po koncu popiješ še šejk. :)

thramos ::

Backup22 je izjavil:

Sam uporabljam Maxx Pure Whey Isolate Natural. Ni "dober", je pa zdrav ;) Poleg lahko daš naravni kakav npr...

http://trgovina.maxximum.si/sirotkin-iz...


Primerjaj sestavo tegale izolata s tistim iz Myprotein.com ... potem še ceno ... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

energetik ::

gendale je izjavil:

kot ga jaz razumem, mu je on rekel, kaj naj naredi s skor polno škatlo wheya, če neha hodit na fitnes

ne pa kot nasvet, da naj si kupi whey tudi če ne bo treniral
Ja, to sem mislil. 1 merica koncentrata vsebuje okoli 13g beljakovin. Ne zdi se mi neka grozna količina za 1 obrok.

alexa-lol ::

1 merica ni 1 obrok... 1 obrok je 350kcal... od tega recimo 10g olivnega olja je to potem 260kcal iz wheya... to pa pride nekje 60g wheya kar je nekje 40g beljakovin.

energetik ::

alexa-lol je izjavil:

1 merica ni 1 obrok... 1 obrok je 350kcal... od tega recimo 10g olivnega olja je to potem 260kcal iz wheya... to pa pride nekje 60g wheya kar je nekje 40g beljakovin.
O čem ti to sanjaš? Napisal sem, da zmešam ca. 80g ovsenih in 1 merico (~16g) wheya. Kot odgovor nekomu, ki ne ve kaj bi s celo kišto wheya, če nehaš trenirati.

rajc123 ::

kaksni so kaj teli proteini jih je kdo jemal kaksni se vam zdijo ? https://www.proteini.si/sl/?subpageid=1...

Assass1n ::

Prijatelj jih je dolgo imel pa ni nič slabega o njih povedal, potem smo raje prešaltali na olimp ima 5g več beljakovin na merico, takrat je bila cena tam-tam sedaj so pa olimp malo dražji.
Katerekoli vzameš so vredu.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

rajc123 ::

aha sam sem tudi nameraval kupiti olimp potem pa sem videl da so z 39€ prisli na 45€ pa sem potem videl te vpx pa me malo zanima kasni so kaj

alexa-lol ::

V neki temi je link do MyProtein.com . Tam dobiš za 56EUR 5kg proteinov brez okusa (natural). V praksi je okus tak kot mleko razrečeno z veliko vode.
40EUR za 2.5kg je 2 much.
Jaz sem nad temi kvazi-sintetičnimi okusi ala DarkChocoalte obupal... natural zmaga pa še brez E-jev.

Zgodovina sprememb…

rajc123 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rajc123 ()

alexa-lol ::

http://www.myprotein.com/uk/products/im...
5kg, unflavored

56€ za 5kg.. boljše cene ne boš našel, okus sicer po razredčenem mleku ampak še najbolj "naraven" kar sem ga okusil pri beljakovinskih praških.

rajc123 ::

hmm nwm nekako imam na razpolago kot vidis v prejsnjem postu so vsi proteini okoli 40€ tako da me zanima kateri so od teh zgoraj nastetih najboljsi ?

krOOokO ::

če hošeč kvalitetno in z normalno ceno, kupi kjerkoli drugje kot na proteini.si.

leti123456 ::

krefi ::

pozdravljenji
kje kupoujee proteine da dobis najvec za doloceno ceno ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Alien123 ::

Nutrition

jk ::

dolphinfitness.co.uk

Domobrancek ::

Najcenejši, kar sem jih jaz našel so tule: https://si.myprotein.com/?affil=mpppc&t... . Na strani so redni popusti (na beljakovine je skoraj vedno vsaj 20-25% popusta. Najde se tudi 30% znižanje, če redno gledaš.). Imajo tudi redno velike popuste na aminokisline, preworkout..itd.. Je precej kvalitetna roba tako, da te ne rabi skrbeti glede tega. Pri okusih proteinov pa bodi pozoren, ker so nekateri res ogabni.

slodreamer ::

men se pa zdijo tile dobra izbira - so raslinskega izvora (kombiniram pol z tistimi z sirotko - da ni preveč enolična prehrana) - pa mislim da precej naravni

ramiz?! ::

slodreamer je izjavil:

men se pa zdijo tile dobra izbira - so raslinskega izvora (kombiniram pol z tistimi z sirotko - da ni preveč enolična prehrana) - pa mislim da precej naravni

Sori, sam okus teh je pa kot dri*ka... sam se jih ne bi več dotaknil niti s palco
Never regret anything, there's always a reason things happen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037136 (14306) link_up
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5318807 (16464) D3m
»

proteini (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6515348 (11421) killa bee
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318856 (8089) alexa-lol

Več podobnih tem