» »

Razer Orochi

Razer Orochi

abyssus ::

Imam miško Razer Orochi, ki deluje prek Bluetooth-a. No, kar naenkrat mi je nehala delovati. Premikam miško, dela normalno, naenkrat pa se ustavi. Ker nisem vedel, kaj je, sem pač miško ugasnil in vklopil. Ni delovalo. Restart računalnika prav tako ne. Potem sem miško zbrisal iz Bluetooth devices in ponovno dodal. Jo je dodalo ampak ko se vsi gonilniki namestijo, se avtomatsko miška zbriše od tam. WTF?!?! Bluetooth na računalniku dela, ker najde vse druge naprave, vključno z mojo miško, ki jo pa takoj izbriše. Kaj še lahko naredim, ker nimam več idej? Aja, na kabel še miške nisem priklopil ker sem na faksu in ga nimam zraven. Tako da ne morem povedat, če na kabel dela.

OptimuZ ::

Maš možnost probat, če deluje na katerem drugem compu?

abyssus ::

Zaenkrat ne, ker mam ostala dva prenosnika brez bluetootha. Se bom potrudil. Sicer pa žično dela normalno.

MrGTO ::

Ali kdo ve, če bi se dalo dobiti novo Razer Orochi 2015 verzijo miške kje v Sloveniji? Ni mi problem skočit čez v Italijo, seveda če ni predaleč od meje..
Kar prodajajo v Slo so še 2013 verzije, letos je pa prišla nova.

abyssus ::

2015 verzija je zaenkrat na voljo samo za prednaročit. Prodajati se začnejo 30. septembra oziroma takrat jih bo Razer komaj začel pošiljatji.

http://www.razerzone.com/eu-en/store/ra...

MrGTO ::

Kateri pa je pooblaščeni serviser za Razer v Sloveniji? Naročil jo bom na amazonu, pa me zanima glede garancije..

Nwanko ::

Eventus sistemi.

abyssus ::

Na mimovrste se je pojavila verzija 2015: https://www.mimovrste.com/miske-in-tipk...
Zaenkrat še brez znanega roka dobave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066005 (4705) yayo
»

Nakup miške

Oddelek: Pomoč in nasveti
91053 (857) zahec
»

bluetooth miška - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
192257 (1978) Dzuro10
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394394 (3856) Dzeba

Več podobnih tem