» »

Nakup miške

Nakup miške

abyssus ::

Včeraj sem uničil svojo triletno "spremljevalko", Razer Orochi. Super miška, vendar ima svoje težave. Največ jih je bilo z povezanih z bluetooth povezavo, ampak sem jo večinoma uporabljal "wired" tako da me to ni niti preveč motilo. Še kaj se je našlo ampak načeloma je delovala super. No, uspelo mi je uničiti middle button - natančneje, scroll dela, klik pa ne. Ne vem, v čem je težava ampak software zagotovo ni. Bi se dalo navadit živet brez tega, vendar nočem. Je možno tudi, da bi sam popravljal, vendar pa nimam živcev za to. Če ima kdo še kakšen trik za probat, kar na dan z njim.

Sedaj iščem menjavo: najprej je seveda tu nova verzija Orochi 2013. Jo ima kdo? So težave odpravljene, so se pojavile kakšne druge?
Kaj pa ostale miške? Katera je čimbolj podobno Orochi-ju po velikosti, po možnosti brezžična, optional da bi se dala polnit preko usb(sploh je katera taka miška na trgu?).

Prosim za predloge.

3man ::

Pomoje so BT problemi povezani z Windowsi in ne miško. Middle button stikalo si fizično uničil, pomaga le menjava stikala.
Tako majhne, kot je Orochi in da je polnilna ne poznam, večje pa so...

abyssus ::

Dvomim, ker so bile težave samo z miško. Načeloma se je vsake toliko časa povezava prekinila in si moral miško vgasnit in nazaj prižgat.
Se splača to menjavat sicer?

Naštej večje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

DarwiN ::

Razer ni ravno sinonim za kakovost... Prej za lepoto..

Kupi Logitech G700s.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

amacar ::

mx performance?

jakagode ::

Js sem imel razerjevo Abyssus se je pokvarla po enem letu. Sedaj ima Deathradder in trenutno deluje super, čeprav bi ti priporočal, da sprobaš logitech g700 kot pravi zgornji komentar. Js sem Razer kupil še enkrat le zato ker sem levičar in mi Logitechove miške ne ustrezajo XD

abyssus ::

Te Logitech-e (g700s in mx performance) bom šel pogledat. Sicer so mi nekam čudno oblikovane, vendar moram prijet, da vidim kak je. Gledam še Anywhere MX, ki je cenejša in tudi manjša: je za kaj?

Razer-e pa sem imel do sedaj 3: Krait (slab scroll, uničen levi klik po 2 letih - ta miška je facepalm, tako je slaba), Abyssus (kakšnih 5 let, od tega zadnje 3 uporablja punca) še dela, pa sedaj pokvarjen Orochi po 3 letih. Verjetno bo se res treba Razer-a izognit, so mi pa te miške zelo všeč.

abyssus ::

Informativno: ker sem bil škrt, nisem nabavil nove miške in sem rajši zadeve v novih zavihkih odpiral s pomočjo kompinacije CTRL+KLIK. V četrtek je sodelavec z sredinskim gumbom kliknil in zadeva je delovala. In do danes še dela. Kaj čem, Razer me je tokrat presenetil :D

MasterTade ::

jakagode je izjavil:

Js sem imel razerjevo Abyssus se je pokvarla po enem letu. Sedaj ima Deathradder in trenutno deluje super, čeprav bi ti priporočal, da sprobaš logitech g700 kot pravi zgornji komentar. Js sem Razer kupil še enkrat le zato ker sem levičar in mi Logitechove miške ne ustrezajo XD



Js jo imam tudi že leto in 3 mesece pa je še čisto v redu. Ne vem kaj delate z miškami :P

zahec ::

Prejšni teden sem vzel g700s. Ni mi žal..

http://www.amazon.de/Logitech-G700s-Gam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kero drago miško

Oddelek: Kaj kupiti
426868 (5902) tikitoki
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38296529 (53425) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817259 (15569) Antares88
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538566 (30638) ShowDown
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394451 (3913) Dzeba

Več podobnih tem