» »

bluetooth miška - kaj kupiti?

bluetooth miška - kaj kupiti?

Alen T 1978 ::

Zdravo.

Zanima me bluetooth miška pa da ima dobro resolucijo zaznavanja. Kaj je tko mal bolšga pa da se da pr nas dobit? Gledal srm mimovrste, ceneje in enaa. Je še kje kakšna? Tele mi nekak ne zgledajo profi. Rabim za hobi računalniško grafiko pa glasbeno produkcijo. Igre me ne zanimajo. Čeprav slednje imajo visoke dpi-je.

Alen T 1978 ::

Zanima me tudi da nima implenentirane baterije. Da ima recimo napredno tehniko varčevanja z energijo.

Alen T 1978 ::

tale mi zanimivo izgleda.
- dizajn je sprejemljiv. ni tolk vusi.
- je bluetooth
- ima antibakterisjki material
- ima napredno tehnologijo za varčevanje z energijo
- je standard 3 butthole
- je kompatibilna z winsi 7

pa še draga ni. 30€.

http://www.lexmausa.com/products/Produc...

tt1024 ::

Zakaj za vraga bluetooth, imel sem ze veliko razlicnih bt misk, s skoraj vsako so bili problemi, razparitve in potrebne ponovne uparitve, vecja poraba baterij, slabsa odzivnost,... Edini plus je da ne rabis receiverja ampak vecina novih misk ima nano receiverje, ki se skoraj povsem skrijejo v usb vhod. Drugace ce res zelis bt misko bi razer orochi pomojem ustrezala tvojim zahtevam.

Alen T 1978 ::

hm. da so slabe? ja bluetooth bi imel za to, da se čim bolj znebim kablov pa usb priključkov. sploh čim bolj brez te navlake. sej vem , da so usb dongli večino že micro, kar mi je všeč vendar sem rekel, da bi raje bluetooth.

ja tale razer je mal draga za moj buđet. pa še grda je.

kako to misliš razparitev? da se signa lizgubi? prekine povezava? pa moraš pol ponovno vzpostavljat le-tega? hm... ja to sucks, če se pogosto ponavlja oziroma dogaja.

ja pa a so dandanes bluetooth miške še kar take? si mel ti izkušnje pred leti ali zdej pred kratkim, če bi se tko izrazil?

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

tt1024 je izjavil:

Zakaj za vraga bluetooth, imel sem ze veliko razlicnih bt misk, s skoraj vsako so bili problemi, razparitve in potrebne ponovne uparitve, vecja poraba baterij, slabsa odzivnost,... Edini plus je da ne rabis receiverja ampak vecina novih misk ima nano receiverje, ki se skoraj povsem skrijejo v usb vhod. Drugace ce res zelis bt misko bi razer orochi pomojem ustrezala tvojim zahtevam.

Podobne izkušnje z BT tipkovnico. Sicer uparjanje ni bilo nikoli problem, a se je zelo nepredvideno zgodilo, da je ful hitro popapcala baterije (eneloopke), slabša odzivnost, ponavljajoče črke... Nikoli prej si nisem mislil, da lahko imam probleme s ... ... tipkovnico ;((.

tt1024 ::

Vse BT miške so take. Vzemi raje radijsko, precej večja izbira. Zakaj misliš da ima npr. Logitech samo 2 miški na BT :)

Recordman ::

Jaz že dolga leta uporabljam Logitechov model, mislim da v270(?), ki ga ni več na tržišču. Razlogi za BT so enaki, kot pri OP, micro-mini-nano-whatever sprejemnikom pri radijskih miškah navkljub.

Sem se pa že nekajkrat oziral po menjavi in kot primerne lociral Microsoftove izdelke. Keč je zgolj v tem, da so pri nas slabo zastopani, ampak itak jo verjetno naročiš nekje on-line.

Alen T 1978 ::

ja danes/jutri jo moram kupit. pol radijska. ok pol. preverjena zadeva.
ma ne. glupo se mi zdi, zakaj nimajo laptopi isto kot desktopi že vgrajene konektorje za externo tipkovnico pa miško. recimo wireless. desktopi že majo ps2 vhoda. zakaj ne bi laptopi imel kaj podobnega sma da wireless glede na to da je vse mobilno. mah... cepci.

poročam kaj kupim, če kupim.

LP vsem!

twom ::

Imam dve Logitech V270 (verjetno ene 8 let) in eno M555b (dve leti, s to delam 8 ur/dan v službi, pred tem sem delal z V270).
Eneloopke polnim na dva meseca. Parjenje? Kaj je že to? Pa rad imam kratke gibe za cel ekran... Nobenih težav, no ja, parkrat v 10 letih. Morda so malo bolj zbirčne glede podlage (mat miza ali navaden papir je ultra dobro, nekatere svetlikajoče površine pa znajo nagajat)

Tudi sam ne maram nepotrebnih kablov in donglov.

Lp,
Peter

5er--> ::

Jaz sem imel v470 pa je štekala, čim je bil procesor malo bolj obremenjen. Po mojem je problem tudi v bluetooth modulu, ki ga ima prenosnik.

Alen T 1978 ::

tole sem kupil: http://www.mimovrste.com/artikel/225001... - Canyon, 1600dpi, mini USB, 2x AAA, 6 mesecev, 2,4GHz, 15 metrov

Alen T 1978 ::

miška je kr prilično kul. velka je lih prav. oblečena je v neko, oziroma narejena je iz neke mase ki izgleda kot neka ultra fina trda guma. pa gladkost drseja po mizi je ful velka. zelo dobro. 22€.

Dzuro10 ::

De ne odpiram nove teme...
rabim brezžično miško, ki mi bo lovila skozi steno (knauf). Najbolje bi bilo, da se lahko poveže kar z bluetoothom vgrajenim v prenosnik, in da ni potrebno dodatnega adapterja. Prenosnik - miška bi bila oddaljena 3m, vmes je knauf (cca 10cm).

nightbird ::

mogoče bi bilo boljša wifi miška, če se gre za večjo razdaljo in steno vmes. nekaj takega http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

Dzuro10 ::

Pa se wifi miška poveže direktno na prenosnik, ali gre povezava preko wlan routerja?

KTr1sk ::

če prav jaz razumem gre do do wifi sprejemnika in ne oddajnika-router
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

Dzuro10 ::

ja ampak piše da ni potrebe po zunanjem usb sprejemniku? Kako pa potem ve kam se mora connectat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzuro10 ()

KTr1sk ::

..ne vem kako oni mislijo, jaz mislim da so zato to napisali, ker je kao namenjeno za prenosne računalnike in prenosni računalniki imajo že vgrajeno wifi v samem prenosniku in ni potrebe po usb sprejemniku? To jaz ugibam,
kako pa menijo/-te drugi?
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Dzuro10 ::

Očitno software priložen miški namesti virtualno mrežno kartico in se na njo potem miška poveže samodejno...
http://answers.microsoft.com/en-us/wind...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32067141 (5841) yayo
»

Bluetooth tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
152982 (883) rokp
»

Nakup miške

Oddelek: Pomoč in nasveti
91079 (883) zahec
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321999 (18195) mancini
»

Katera bluetooth miška?

Oddelek: Kaj kupiti
61526 (1429) maticm

Več podobnih tem