» »

Katero 2GB NVIDIA grafično kartico kupiti za 200 EUR?

Katero 2GB NVIDIA grafično kartico kupiti za 200 EUR?

Sandi1987 ::

Čas je, da zamenjam mojo ATI Radeon HD 6850 1 GB grafično kartico za NVIDIA z 2 GB pomnilnika za približno 200 EUR. Katero priporočate? GeForce 660? ATI Radeon me je razočaral glede iger.

stock ::

Druge izbire niti ni. Pa še za kak Mhz navij i3 :))

Sandi1987 ::

Procesor bo še dober za to grafično kartico. Čez 1-2 leti bom zamenjal še matično ploščo in procesor.

Buggy ::

Čas je, da zamenjam mojo ATI Radeon HD 6850 1 GB grafično kartico....ATI Radeon me je razočaral glede iger


seveda, da te je razocaral saj imas najvecji jajc in nateg od kartice, ki jo je AMD/Ati kdaj ven spravil...

Janac ::

za 230 7870 2gb

hojnikb ::

Janac je izjavil:

za 230 7870 2gb

+1

Lahko pa ubereš drugo pot in kupiš še eno 6850 ;)
V vsakem primeru te bo vsaj malo procesor bremzal..
#brezpodpisa

VoidRay ::

GTX 660.

AlienRR ::

hojnikb je izjavil:

Janac je izjavil:

za 230 7870 2gb

+1

Lahko pa ubereš drugo pot in kupiš še eno 6850 ;)
V vsakem primeru te bo vsaj malo procesor bremzal..

SLI/CF grafični performance na slabem procesorju je lahko še slabši kot samo z eno grafično kartico.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

Dr_M ::

Vsekakor GTX660. Da se dobit kaksno Gigabytko za dobro ceno.
V tem cenovnem rangu je brez veze gledat AMD, ker nima niti enega samega plusa napram 660.

vaščan ::

Ah dejte no 7870 pa 660 koštata isto s tem da je 7870 za malenkost hitrejša.
Samo pri tebi bo potem vrjetno problem to, ker imaš kakšno jedro premalo za novejše igre in bo procesor tisti, ki ti bo bremzal špile. Ne pričakuj neke revolucije z novo grafično.

Dr_M ::

Hitrejsa? A si ti kej takega pojedel?

Buggy ::

Dr_M je izjavil:

Hitrejsa? A si ti kej takega pojedel?


Pa ne ze spet...dej nehi ze enkrat s svojim fanboyevkim trolanjem. 7870 tako stock kot OCed je v vecini iger boljsa od vanilla 660

...tudi i3@4Ghz ne bo spet ne vem kaksen bottleneck pri igrah na visji resoluciji, da nebi razmisljal o nadgradnji same grafike. Ce pa OP zeli menjati graficni tabor pa je zgolj pohvalno, za razliko nekih trmastih privrzencev enega ali drugega tabora.

Trenutno bi jaz na tvojem mestu vzel 7850 2Gb za 170€ in jo navil na frekvence 7870 ali cez pri stock voltazi...za razliko v denarju pa bi peljal punco/zeno na eno vecerjo, pa bi bil volk sit in koza cela :P

Dr_M ::

Ma fanboya si ti nekam zatlaci.
3 dni nazaj si racunalnik dobil, zdej pa ze cel pameten.
Vsak lahko najde kaksen test, ki mu bolj odgovarja.

Jest ze zaradi tega ne bom nabavil AMD grafe, ker se nocem poistovestit s takim idiotsko zahojenim folkom.

Mimogrede, je OP lepo napisal, da noce imet tretjerazredne AMD graficne in mu se vedno hocete ta srot podturit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

oemdzi ::

Jest ze zaradi tega ne bom nabavil AMD grafe, ker se nocem poistovestit s takim idiotsko zahojenim folkom.


Potem ste si podobni ;)

Očitno je človeštvo nagnjeno k nekemu neracionalnemu navijaštvu, še pri grafah se zaplete, da športa, politike sploh omenjam ne ...

Pro_moted ::

Dr_M je izjavil:

Ma fanboya si ti nekam zatlaci.
3 dni nazaj si racunalnik dobil, zdej pa ze cel pameten.
Vsak lahko najde kaksen test, ki mu bolj odgovarja.

Jest ze zaradi tega ne bom nabavil AMD grafe, ker se nocem poistovestit s takim idiotsko zahojenim folkom.

Mimogrede, je OP lepo napisal, da noce imet tretjerazredne AMD graficne in mu se vedno hocete ta srot podturit.



S tem si povedal vse o sebi.

Lp
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

mailer ::

Najbolje, da se sam odločiš, kaj boš vzel, možnost izbire imaš tako pri ATI kot Nvidii. Če ti zadeva ne odgovarja pa še vedno lahko prodaš in greš k drugemu proizvajalcu. Na internetu pa lahko najdeš veliko testov tako ene in druge kartice in jih med sabo primerjaš.

Buggy ::

Dr_M je izjavil:

Ma fanboya si ti nekam zatlaci.
3 dni nazaj si racunalnik dobil, zdej pa ze cel pameten.
Vsak lahko najde kaksen test, ki mu bolj odgovarja.

Jest ze zaradi tega ne bom nabavil AMD grafe, ker se nocem poistovestit s takim idiotsko zahojenim folkom.

Mimogrede, je OP lepo napisal, da noce imet tretjerazredne AMD graficne in mu se vedno hocete ta srot podturit.


uhuhu...hvala ti za tole care, po malci mi vedno pase dobra doza smeha, pomaga pri prebavi :))

Janac ::

Buggy je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ma fanboya si ti nekam zatlaci.
3 dni nazaj si racunalnik dobil, zdej pa ze cel pameten.
Vsak lahko najde kaksen test, ki mu bolj odgovarja.

Jest ze zaradi tega ne bom nabavil AMD grafe, ker se nocem poistovestit s takim idiotsko zahojenim folkom.

Mimogrede, je OP lepo napisal, da noce imet tretjerazredne AMD graficne in mu se vedno hocete ta srot podturit.


uhuhu...hvala ti za tole care, po malci mi vedno pase dobra doza smeha, pomaga pri prebavi :))


Dr_M nobenega to ne zanima, kupi kar hočeš. Pa 7870 je kar konkretno boljsa od 660.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica gigabyte gtx600

Oddelek: Pomoč in nasveti
323806 (3559) klkkkkkkkkkk
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8610771 (8882) Brias
»

Nakup gaming računalnika ~ 900 eur

Oddelek: Kaj kupiti
274745 (3934) Nejcos
»

AMD a10 5800k vs intel Q 6600 GO

Oddelek: Kaj kupiti
312592 (1840) Unknown_001
»

Nvidia predstavila prvega keplerja: GTX 680

Oddelek: Novice / Grafične kartice
4514549 (11656) Isotropic

Več podobnih tem