» »

Katera bluetooth miška?

Katera bluetooth miška?

IceIceBaby ::

Ni ravno veliko izbire, ampak vseeno me zanimajo predlogi za kakšno dobro bluetooth miško, ki dela brez USB donglov.

Kakšnih posebnih zahtev nimam, ne igram iger itd. Lepo je, če ima kak dodaten gumb za "back" v browserju in, da je kvalitetno izdelana.

Tomay ::

Tudi jaz sam iščem podobno zadevo za prenosnik. Trenutno imam V270 navadno z donglom. Obstajaj V270 Bluetooth ampak je že iz prodaje, zamenjala jo je V470 BT ampak je samo v modri in beli barvi. Imam tudi BLM3000A samo je premajhna za daljšo uporabo. Tudi microsoft ima Notebook mouse 5000, samo mi ni vščeč barva.

Na nekaj firmah imajo tudi mx1000 BT ampak jih toplo odsvetujem, ker včasih zaštekajo, se ne zbudijo in imajo ogromen lag. Že za normalno delo vačsih niso, kaj šele za igre.

Najboljši kompromis je VX Nano, ker vsaj s trenutnim logitechovim adapterjem za V270 nimam težav predvidevam, da bo tudi s tem tako.

Bluetooth po moje ni ravno najboljši standard tako z vidika varnosnti, kot zanesljivosti. Vem, da so v trgovinah uporabljali Bt čitalce črtnih kod, pa so vse zamenjali, ker so z njimi imeli težave. Bomo počakali na wireless USB.;)
Voodoo 4Ever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomay ()

IceIceBaby ::

VX nano sem gledal, ampak mi nekako ne ustreza dongle. Imam samo 2 USB porta na prenosniku. Sicer običajno ne uporabljam drugih USB naprav, ampak če se da bi se rad izognil USBju.

V470 je kar primeren kandidat. Ta MS notebook mouse 5000 pa izgleda malo majhna.

Še en primeren kandidat je Apple Mighty mouse, ampak ne vem kako zadeva dela v Visti.

maticm ::

No tudi jaz sem bil v dvomih katero BT miš kupit. Imam V470 in lahko rečem samo da se zelo dobro obnese. Fajn se prilega roki, tako da nimaš zmatrane roke po urah uporabe. Ima stikalo za izklop se pa tudi sama po določenem času izklopi, da ne porablja baterij (seveda se spet vklopi, ko jo premakneš). Aja še kako dela. Samo prižgeš, počakaš da ugasne indikator za baterijo in že dela...

IceIceBaby ::

Koliko časa pa baterije zdržijo?

Meni je dizajn všeč, edino kar me matra je pomanjkanje tipk.

Tomas 33 ::

Preverite še Genius Navigator 900. Je solidna BT miška, žal pa ima le 2 gumba in kolešček.

maticm ::

Ne vem, ker jo imam šele 1 mesec in ti težko rečem. Kaže da so še v odličnem stanju. Aja 2 Duracelke dobiš zraven.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321864 (18060) mancini
»

bluetooth miška - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
192262 (1983) Dzuro10
»

BT Miš - Microsoft vs. Logitech

Oddelek: Kaj kupiti
6881 (767) bluefish
»

miška za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
121910 (1721) No Can Do
»

Katero miš za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
71509 (1299) trek@s

Več podobnih tem