» »

American Pie CD-xvid

American Pie CD-xvid

akulp ::

Dogaja se mi da se ta film, skompreisran v Xvid foramtu, tam okrog sedme minute ustavi...in potem so težave..zvok gre naprej slika ne, tudi če prestavim film ročno naprej ni nič boljše, poskušal sem uporabiti divxfix vendar potem mi sploh ni hotel brati datoteke, kot da nimam codeca, čeprav sem poskusil vse od več verzij Xvid codeca, do Nimo packa,...uporabljam RadLight, vendar pa mi film ne dela v nobenem programu.

Zanimivo pa je da prijatelju dela noramlno po tem ko ga je popravil z DivxFixom..meni pa ga sploh ne bere...ve še kdo kakšen trikec:)?

Dogaja pa se mi tudi da če poženem CD nekje na sredini da le -ta deluje vendar samo v ČB načinu, barve kar izginejo...?

AJa.....tole rabim za varnostno kopijo mojega DVD-ja:), tko da ne zaklepat prosm..

Tnx, Lukc
  • premaknil: V-i-p ()

OrkAA ::

Nej ti prjatu zapeče na cd pa boš mel;) (zavarovane podatke):D

Tiger ::

instaliraj ffdshow filter

V-i-p ::

akulp: teme ne bom zaklenil, v kolikor bo ostala v okviru "tehničnega problema", brez skrbi. Če se bo razvila v kakšno hudo warez temo, pa bo zaklenjena.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tr0n ::

Film enostavno preskoci do sedme minute in nekaj sekund in bo lepo naprej laufal :).

akulp ::

uuuuu....super orodje tale ffdshow filter
...pogagal...tnx fatje...

Sm je pa en kup enih nastavitev tle..a se je kdo ubdalda s tem, kaj uporabnega..recmo za to da bi se film mal manj zatikal, ker je moj proc mal švoh...pa ma učasih mal težav..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158577 (13725) BaRtMaN
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183154 (2173) matmel
»

3dfx voodo3 in kodeki za filme

Oddelek: Zvok in slika
51058 (1058) kixs
»

Nova izdaja kodeka DivX

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152857 (2857) TheJack
»

Nimo codek???!!!

Oddelek: Zvok in slika
132134 (1878) AyrtonS

Več podobnih tem