» »

Nimo codek???!!!

Nimo codek???!!!

AyrtonS ::

Eno vprašanje imam. Ko inštaliram ta kodek mi nekaterih filmov sploh ne gre predvajat. Javlja ne ko napako. računalnik je IC2000. Menda je potrebno nekaj izklopit, vendar kaj JE TU VPRAŠANJE!!!!


LP, A

anton_kasnik@email.si

Blup ::

Men kkšni filmi ne delajo z Nimo packom... pol ga pa lepo odinštaliram pa dela... seveda mam inštaliran še DivX 5.1 al kok že....

včasih se kkšni kodeki mal skregajo med sabo k jih Nimo tok inštalira.. to se še posebej rado zgodi pr zvočnih kodekih...

... moj nasvet... najprej inštaliraj samo DivX kodek... če kej ne dela, inštaliraj še nimota... pol se pa mal igrej kaj kje dela in kaj kje ne dela...

Blup
:\

Aspirinix ::

Vse skupaj dol, pa NimoLitePack gor. Posebej instaliraj še xvid, ker ga lite pack še nima. To je to.
Če vzameš Nimo celi paket, maš kodekov za normalno delo preveč. Zato je Lite boljši, ker se tam kodeki običajno ne tepejo.

JLP ::

Pr teh paketih kodekov je tko da je najbol da NE inštaliraš vsega kar je not ampak samo tiste kodeke ki jih potrebuješ. Obvezno je treba uporabt Custom install. Pol ne bopa nobenih problemov več in če ker film ne bo delov pač samo tist kodek dodatno inštaliraš k ga nucaš.
Live long and prosper!

Blup ::

Ja kak pa veš ker kodek potrebuješ :D ... men se zdi, da zravn filmov to ponavadi ne piše... al pa jst zmeri spregledam in se po nepotrebnem zajebavam?8-O :D

Nimo pack 5 build 8 ima Xvid codec (Xvid 28/6/02 - Nic's Build)

Blup
:\

JLP ::

Program za gledanje filmov ti ponavad vrže error vn na katerem piše kva mu ni ratal dekodirat. Maš pa tud ene programčke k ti pogledajo fajl s filmom in povejo ker kodek je bil uporablan in podobn. Sej tko zlo velik kodekov se tud ne uporabla. Ponavad jih je itak sam ene par. Kak AC3, Ogg Vorbis, MP3 za audio pa Divx, XviD za video.
Live long and prosper!

maro ::

s programom gspot lahko ugotoviš katere kodeke rabiš.
jest iz nimo packa instaliram samo ac3 (enkrat sem rabil še divx audio), drugih pa ne rabim, ker jih imam posebej (divx, xvid, ogg).

3L33T ::

Ah, men lepo dela ACE mega codecs pack, zravn pa še DivX in XviD gor vržem pa je mir. Če rabš custom pa pač nardič suctom pr instal...
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

Lucio ::

tej Packi so vsi skupaj en ku..c. >:D
Rabiš DivX, Xvid, AC3 in MP3 codec. To je pa tudi vse, če želiš gledat filme ki si jih pretočil iz neta!

bf4ed ::

Lucio ma prav, čist nič drugega sranja ne rabiš.>:D >:D >:D >:D >:D

Blup ::

Mislm, da če bi blo to res, kar piše v zadnjih dveh postih, pol ljudje nebi mel nobenih problemov... ampak jih majo 8-O

Blup
:\

zile ::

vse kar rabiš je ffdshow filter za video pa ac3 kodec +ogg DS filter za audio :D

Lucio ::

jaz imam samo te instalirane pa mi vsi filmi delajo BP.

AyrtonS ::

Vse lepo in prav. Jaz sem naložil na 10 različnih računalmnikov a le na enem ne dela. AMD XP, starejši celeroni dela. na IC2000 pa ne.
Ko sem naložil AC3 je bilo konec.

LUCIO prosim če mi pošlješ linke, kjer lahko dobim vse te kodeke, da si jih naložim še enkrat.
Lahko pa mi jih daš na mejl
anton_kasnik@email.si

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159086 (14234) BaRtMaN
»

Najprimernejša zbirka kodekov

Oddelek: Zvok in slika
151856 (1490) Mr_Globus
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152296 (1931) Zoidberg
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223855 (3589) ferjan
»

Filmi ne delajo in ne delajo...grhhhh....!!!!

Oddelek: Zvok in slika
132326 (1892) Damjan Jagar

Več podobnih tem