» »

Kje kupujete vaši najljubši krompirček in kako ga pripravite ?

Kje kupujete vaši najljubši krompirček in kako ga pripravite ?

;-) ::

Kje kupite vaš najljubši krompirček in kako ga pripravite?

Zdaj domač je itak najboljši, ampak včasih ti pač ni krompirja lupit itd. Ga vsi pečete v fritezi ali se poslužujete bolj "zdravih" načinov priprave brez toliko olja ?

Kje bil dobil tak krompirček kot je tisti "ameriški" v mcdonaldsu ?

bdoxx ::

v mecdonaldsu

Xserces ::

Včasih jedel veliko krompirja. Največkrat pečenega na putru. zdaj pa samo še občasno pojem kšno žlico tenstanga da se spomnm kakšen okus ima drugače pa ne jem več krompirja.

v mcdonaldsu je za vas dobr pomfri? Diši zlo dobr ja ampak okusa nima nic :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

dela ::

Najraje imam domačega, ocvrtega v olju, po cvrtju dobro popivnanega in mlačnega do hladnega (da odsedi kakšne pol ure - verjetno nenavadna preferenca). Od kupljenih mi je okej en iz lidla, ki je relativno tanek (kg vrečke), ostalih ne poznam preveč (tisti, ki jih, so mi manj všeč).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

DimmniBurek ::

Sam res, če vam je v Macu najboljši krompirček pol ste totalni ne-gurmani in vaše mame ne znajo narest dobrega krompirčka doma. :D

Doma, mladega skopanga na njivi, samo opranga z vodo, zrezanga na četrtine in ocvrtega.
There Is No Stronger Drug Than Reality

RejZoR ::

Jezst kupim kateregakoli zmrznjenega in ga naredim v konvekcijski pečici. Cheapo verzija Tefal ActiFry sistema kjer rabiš minimalno maščob...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Looooooka ::

pomfrit pa pecen krompir nista ista stvar in ne vem zakaj ju sploh primerjate.
ce se ze spravljate na mcdonaldsov krompir pol vsaj napisite, da si ga doma narezete na trakce.drugace jeste navaden pecen krompir.
NOT THE SAME THING.

;-) je izjavil:

Kje kupite vaš najljubši krompirček in kako ga pripravite?

Zdaj domač je itak najboljši, ampak včasih ti pač ni krompirja lupit itd. Ga vsi pečete v fritezi ali se poslužujete bolj "zdravih" načinov priprave brez toliko olja ?

Kje bil dobil tak krompirček kot je tisti "ameriški" v mcdonaldsu ?

samo v mcdonaldsu.
http://www.farms.com/ag-industry-news/f...
razen ce ti tocno ne povejo kaj not zmecejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Mipe ::

Na njivi. Nariban na trakce kockastega traku. Zakaj bi rezali, če imamo namensko orodje? Speče pa se ga lahko kot lahko odreš mačko: na več načinov. V vročem zraku, v olju, kakor ti paše.

Neprimerno bolj zdrav od McDonaldsovega, ker ni not dodane šare, ki te naredi bolj žejnega in lačnega. Domači krompirček me hitro nasiti in ne užeja me tako zelo, medtem ko po McDonaldsovem odidem bolj žejen in lačen, kot sem prišel. Banda kapitalistična.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko kalorij Hood burger in krompirček

Oddelek: Loža
3411320 (1846) zee
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185033 (10096) ahac
»

Rezanje krompirja

Oddelek: Loža
176018 (5321) PacificBlue
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143993 (118053) Spock83
»

McDonald's (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766723 (6063) blue96

Več podobnih tem