» »

Windows Complete PC Restore

Windows Complete PC Restore

Cervantes ::

Pozdravljeni sotrpini!

Imam Visto in že od vsega začetka delam Windows Complete PC Backup na vseh (štirih) mašinah pod mojo iurisdikcijo, vse za primer, če disk crkne ali kaj drugega.

Zdaj je pač prišlo do te situacije (odletel disk). No problemo. Imam Windows Complete PC Backup!

Ampak. Moji backupi so na zunanjem USB disku (WD MyBook). Ko startam Vista instalacijski disk, mi seveda pod opcijo Repair ponudi Windows Complete PC Restore.

Ampak. USB diska seveda ne vidi, ker (how clever) USB driverji niso naloženi. Potem ti ponudi instalacijo nekih driverjev, ampak nič od tega.

Windows Help Center je glede tega precej zgovoren, v smislu, da te opcije sploh ne omenja.

Help, anybody?

DareKri ::

Kdaj si priklopil zunanji USB disk?

Če se prav spomnim, najprej PC bootaš z Vista DVD, nato priklopiš zunanji disk in sedaj naj bi ga prepoznalo.

Cervantes ::

No, USB disk imam neprestano gor.

Spajky ::

Brez OS-ja, ki ne vidi zunanjega diska (na bilokakem vodilu) zaradi nenaloženih raznoraznih drajverjev, ne bo šlo.

Novi disk obdelaj (format, bootable nastavitev) s kakim programom v drugem kompu in nato nanj skopiraj pravi bekap. Nato ga prenesi v "bolani" PC in ga zaženi z instalacijskim DVD-jem ... pol bi pa moral videt Repair obnovitveno točko (bekap) in dalje boš valjda znal ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Cervantes ::

Oho! no, bom probal. Hvala zaenkrat!

Cervantes ::

Hi,

Če grem na AdministrativeTools--> DiskManagement... tam lahko seveda disk formatiram - ampak kako nastavim, naj bo bootable? Sorry ne najdem te opcije, najbrž sem slep..?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniranje diska

Oddelek: Programska oprema
254182 (3336) Duhec
»

Complete PC Restore, pod Visto

Oddelek: Operacijski sistemi
14958 (529) lopov
»

Windows se ne zažene zaradi zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
473192 (2572) ManDriver
»

Windows 7 dviguje prah

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
317243 (4619) MrStein
»

Najboljsi Backup Program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
112422 (2210) zee

Več podobnih tem