» »

Next World - novi Facebook???

Next World - novi Facebook???

uros86 ::

Pozna kdo spletno stran http://www.nextworldevo.com/ ?????

Po informacijah ki sem jih dobil. Naj bi bil novi Facebook, in hiter zaslužek z parimi kliki vsak dan, na tej aplikaciji.
V USA naj bi celo že spodrival FACEBOOK. Ampak tisti Virtualni svet, ima drugačen spletni naslov. Ki ga seveda nisem najdel, ne dobil nobene informacije.

V začetku naj bi bile udeležene države v Evropi Italija, Anglija, Romunija, Slovenija. In prav tako naj bi aplikacija tudi v teh jezkih.

Kdo mi ve kaj povedat glede teh VIRTUALNIH SVETOV in dogajanj na njih???

Ker imam občutek, da tole sama potegavščina in nič res kaj pametnega....


Hvala!!!

Looooooka ::

Ce mas na spletni strani link do svojega facebook profila in ga tudi oglasujes potem je zelo logicno, da NISI novi facebook.
Sploh se pa resnim ljudem z denarjem v zepu ponavadi ne da zajebavat s 3D svetovi.
Pa tud na tem podrocju so nezanimivi, ker jih je ze zdavnaj prehitej second world(mislim, da smo mel clo slovensko veleposlanistvo al neki tazga gor).

uros86 ::

Vsekakor da se resnim ljudem ne da zabavat stem 3D svetom.
Hiter zaslužek??? Brez dela tudi ni €€€€. Moje mišljenje. Ter da služi samo onih prvih 10 ljudi in ustvarjalci tega.
Ter da ti VIRTUALNI SVETOVI so sama potegavščina za lahkomiselneže oz. naivneže.

Bi pa bil vesel, da mi kdo dokaže kaj nasprotnega :)

Phantomeye ::

uros86 je izjavil:

Pozna kdo spletno stran http://www.nextworldevo.com/ ?????

Po informacijah ki sem jih dobil. Naj bi bil novi Facebook, in hiter zaslužek z parimi kliki vsak dan, na tej aplikaciji.
V USA naj bi celo že spodrival FACEBOOK. Ampak tisti Virtualni svet, ima drugačen spletni naslov. Ki ga seveda nisem najdel, ne dobil nobene informacije.

V začetku naj bi bile udeležene države v Evropi Italija, Anglija, Romunija, Slovenija. In prav tako naj bi aplikacija tudi v teh jezkih.

Kdo mi ve kaj povedat glede teh VIRTUALNIH SVETOV in dogajanj na njih???

Ker imam občutek, da tole sama potegavščina in nič res kaj pametnega....


Hvala!!!



In kje si dobil (te) informacije, da tole italijansko sranje izpodriva facebook? Dejansko prvic slišim za tole. pa zgleda kot nek second life spinoff.

uros86 ::

Phantomeye je izjavil:

uros86 je izjavil:

Pozna kdo spletno stran http://www.nextworldevo.com/ ?????

Po informacijah ki sem jih dobil. Naj bi bil novi Facebook, in hiter zaslužek z parimi kliki vsak dan, na tej aplikaciji.
V USA naj bi celo že spodrival FACEBOOK. Ampak tisti Virtualni svet, ima drugačen spletni naslov. Ki ga seveda nisem najdel, ne dobil nobene informacije.

V začetku naj bi bile udeležene države v Evropi Italija, Anglija, Romunija, Slovenija. In prav tako naj bi aplikacija tudi v teh jezkih.

Kdo mi ve kaj povedat glede teh VIRTUALNIH SVETOV in dogajanj na njih???

Ker imam občutek, da tole sama potegavščina in nič res kaj pametnega....


Hvala!!!



In kje si dobil (te) informacije, da tole italijansko sranje izpodriva facebook? Dejansko prvic slišim za tole. pa zgleda kot nek second life spinoff.



Tudi jaz sem prvič slišal za tole, zato tudi sprašujem, če kdo kaj pozna oziroma če je komu kaj znano glede tega.

blackbfm ::

dej ne sanjaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zuckerberg prihodnost Facebooka vidi predvsem v VR in AR

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
226794 (5566) Utk
»

Vohunijo in prisluškujejo - vsi in povsod

Oddelek: Novice / NWO
3211431 (9162) poweroff
»

Ali ste preveč časa na internetu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657419 (5683) Kamran
»

Piše se 2013 in preprodaja lastnih MP3-jev še vedno pod vprašajem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6121493 (18972) B86Tech
»

Aretacija zaradi kraje virtualnega pohištva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
504680 (4680) nitro2

Več podobnih tem