» »

Windows 8 - zaslon na dotik.

Windows 8 - zaslon na dotik.

jure-haz-pc ::

Imam prenosni računalnik z Windows 8.
Prenosnik nima ''touchscreena'' zato je malo težje za uporabo. Ko igram npr. Angry Birds ali pa ko ga nimam na mizi.
Rad bi nekje dobil zaslon na dotik narejen za Windows 8 kot je naprimer ta iz tega oglasa:


-Kakšna bi bila cena takega monitorja?
-Kje bi ga lahko dobil? (Ni nujno da v sloveniji)..


Že vnaprej hvala za pomoč. Jure

Siddh ::

v hoferju so meli enkrat neko akcijo 22" ekran z touchscreenom


jure-haz-pc ::

Siddh je izjavil:

v hoferju so meli enkrat neko akcijo 22" ekran z touchscreenom

pa je imel multi touch funkcijo?

Siddh ::

nism ziher


SLO_Matej ::

To v videoposnetku ni le zaslon, temveč kar vse-v-enem sistem Lenovo IdeaCentre A720.

Sicer pa LG že napoveduje 23" zaslon občutljiv na dotik; http://www.engadget.com/2012/10/31/lg-t...

roCkY ::

Zaslon na dotik na mizi je traparija. No vsaj zaenkrat mi zgleda povsem neuporabno. Kakšne večje uporabnosti mislim da ne bo.
Me pa včasih piči, da iz Android tablice prek Splashtopa tapkam po WIN namizju. Sicer ponavadi le če mišu zmanjka energije. Win8 je glede tega kar nekoliko smotan, ker je pri tej kombinaciji precej nerodno uporabljat hot spote.
Kako se bo obnesel namenski zalon bo treba sprobati. Na prenosniku bi bil pa tak ekran sigurno dobrodošel.

SLO_Matej ::

Saj na teh vse-v-enem PC-jih za Windows 8 lahko nastavljaš nagib zaslona občutljivega na dotik in ga imaš lahko npr. čisto vodoravno poravnanega z mizo in upravljaš z njim, kot bi s prsti vlekel po mizi.

Thunder wave ::

Jaz imam tisti 22" zaslon iz Hoferja. Sicer podpira multitouch, a samo 2 dotika naenkrat. Tehnologija zaznavanja je IR in včasih se ekrana sploh se ne dotakneš pa že zazna dotik. Je pa prednost ta, da lahko tapkaš po ekranu z vsem mogočim, priloženo je tudi pisalo. Kako se obnaša v W8 še mi ni uspelo poskusit, poročam ko bom imel več časa.

PacificBlue ::

V sluzbi imam HP Smart Touch(ne vem tocno katera serija), velikost monitorja je 23". Podpira multitouch lahko pa si tudi sam zbirko prilozenih aplikacij prilagodis dotike. Gor imam namescene windowse 7. Uporaba je enostavna, imas pointer na zaslonu, ki ti olajsa klikanje, pa tudi virtualna tipkovnica dobro deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup All-in-one

Oddelek: Kaj kupiti
306474 (5159) Mravlek
»

Microsoft razprodaja še Surface Pro (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
15548376 (43386) HunterMan
»

Izšel je Windows 8 Release Preview (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
18651301 (42092) kitara8
»

Primerjava zaslonov na pametnih mobilnikih

Oddelek: Novice / Android
476046 (3896) borchi
»

Nokia N97 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
546248 (4578) Atrax

Več podobnih tem