» »

Nokia N97

Nokia N97

1
2
»

Mare2 ::

Jin, glej da ne bš zaradi izražanja "pregorel". :)

Atrax ::

Mene pa zanima ce je res to kaj sem slišal. Da si lahko z to nokio skos povezan preko satelitov na internet zastojn? Če mi lahko do pove ko ima to nokio!

Good Guy ::

Mene pa zanima ce je res to kaj sem slišal. Da si lahko z to nokio skos povezan preko satelitov na internet zastojn? Če mi lahko do pove ko ima to nokio!


preko satelitov?

za takšno bedarija pa prvič slišim..

mogoče misliš wireless
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

c00L3r ::

Mene pa zanima ce je res to kaj sem slišal. Da si lahko z to nokio skos povezan preko satelitov na internet zastojn? Če mi lahko do pove ko ima to nokio!

Lahko si skoz povezan na internet preko GPRS/3G omrežja. To so antene od ponudnikov mobilne telefonije. To seveda nekaj stane. Lahko pa si povezan na GPS satelite. Ti nimajo interneta. Pošiljajo samo koordinate (in uro), da lahko veš, kje na zemlji si.

Atrax ::

Mene pa zanima ce je res to kaj sem slišal. Da si lahko z to nokio skos povezan preko satelitov na internet zastojn? Če mi lahko do pove ko ima to nokio!

Lahko si skoz povezan na internet preko GPRS/3G omrežja. To so antene od ponudnikov mobilne telefonije. To seveda nekaj stane. Lahko pa si povezan na GPS satelite. Ti nimajo interneta. Pošiljajo samo koordinate (in uro), da lahko veš, kje na zemlji si.


Ok te pa sem verjetno to slišal za GPS satelite. Ono sn pa tak vedo za wireless pa za 3g. Najlepša hvala za odgovor
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Oddelek: Kaj kupiti
292980 (1409) zigaorama
»

Nokia N97 ali 5800 xpressmusic?

Oddelek: Kaj kupiti
344282 (2266) Bor H
»

Nokia N900 zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
639148 (5806) GizmoX
»

iPhone 3GS z milijon prodanimi kosi v enem vikendu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11612613 (10075) amacar
»

Nokia N97

Oddelek: Mobilne tehnologije
354500 (2573) MadMicka

Več podobnih tem