» »

Težave z Annijevimi Ultra cd-ji

Težave z Annijevimi Ultra cd-ji

hipi69 ::

Tko gre:
Konc leta pridm js ves vesle u trgovino Anni pa rečem tam, da bi mel Pisanke.
Tip tam mi reče da pisank nimajo, da majo sam Ultra (baje je to isto). Dober, pol pa Ultra. Vpraša me kolk bi jih, pa mu rečem, da bi jih 100 (ugodna cena pa to). Prodajalc reče mamo sam 50 pack.
Ker nism iz Lj se mi ne splača za neki 100 tolarjev še enkrat v Lj pa rečem nej mi da 2* 50.
Ko pridem domov takoj probam če dela.
Probam 2,3 pa mi sploh ne rata. Probam še pr frendu, tut tam ne dela. Počakam na prvi delovni dan pa pokličem v Anni.
Povem kuk je pa reče da je za reklamacije zadložen direktor.
Dober probam dobit direktorja pa ga nikdar ni (ga še ni v službi, je že šel, ma sestank, je na kosilu,...). Tak da ga zdej že cel let kličem pa ga še nism dobu. Tajnica mi kr naprej oblubla, da me bo nazaj poklicu pa nikdar nič. Zdej mi 90 praznih cd-jev leži na mizi ( to je skor 7000).
Je kdo že dožvel kej takga ma kdo kakšno idejo je mogoče kej narbe z mojim rač. al pa s softwerom.
(Lite on 40*12*48, Nero, win WP (tut v 98ne dela) ...);(
Give Peace A Chance

BaRtMaN ::

Defektni mediji. Sigurno. Je blo že veliko želodčne kisline prelite glede tega. Osebno se prikaži v Anniju in jih napizdi.

hipi69 ::

Hvala bom takoj ko bo možn napizdu gospoda direktorja. Tokrat osebno. Pa tut po raznih forumih in revijah bo krožla ta informacija brez skrbi!:O

TheJack ::

Anni je imel na začetku (le povzemam revijo Joker) težave z mediji, saj so po pomoti nekatere 90 minutne medije označili in prodajali kot 80 minutne.
Najverjetneje si take dobil. V Jokerju takisto piše, da Anni tistim, ki so take plošče dobili, nudi dvakratno zamenjavo plošč, karkoli že to pomeni.

Svetujem ti, da ne kličeš nič, ampak preprosto odideš tja in zahtevaš zamenjavo.

hipi69 ::

Bom prvo to probu sam je treba prvo do Lj prided sem iz KK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pofuk.. comtron

Oddelek: Kaj kupiti
345207 (2653) x45

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392169 (1400) boštjan
»

Joker Syrotka CD-R mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
222105 (1152) flipflop
»

pisanke (.si cd ji) probelmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
616114 (4534) DeLonghi
»

Sedaj bomo pekli na domače CDje...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
212205 (2205) gazda

Več podobnih tem