» »

pisanke (.si cd ji) probelmi

pisanke (.si cd ji) probelmi

1
2
»

Han ::

Kewl, kje pa prodajajo UltraCrap™ in po koliko?

Brane2 ::

Jaz sem zadnjih par pošiljk kupu pri Comtronu.

Srebrne-nepotiskane CDjke v tirolski po 100 kosov 700Mb/80 Min, dekalrirane za 12x, s tem da jih snemam 20x po metodi "cepaj bato".

O ceni pa ne morem tu, so pa veliko cenejše od Annijeve ponudbe za nepotiskano in golo pisanko v količini 5000 kosov...

TheJack ::

NoBady:
Aja pa se nekaj vsem tistim ki jim ne delajo cd-je in se pritozujejo... Doben vas ni silo da jih morete kupit, to je prvi slovenski proizvod te vrste in lahko bi bili ponosni da mamo kaj takega, saj v tem delu Evrope se doben se ni lotu tega zahtevnega projekta. In mislim da bojo cd-ji ces casa vedno boljsi...


Kaj naj bi tole pomenilo? Jaz sem do sedaj preizkusil dva 50 packa Pisank. Oba dva sta bila defektna (glej zgoraj). Kaj naj ju sedaj postavim na častno mesto v stanovanju in si zraven ponosno žvižgam Zdravljico?! Prodali so mi (dvakrat) defekten proizvod (nisem edini), sedaj pa naj bom ponosen nanj in na tiste, ki so mi ga prodali?! Kje jemlješ take?

Ne, res me nihče ni silil, da bi Pisanke kupil. Sem se pa zanje odločil po vzvišenem poročilu na Annijevi strani in še bolj navdušenih besedah njihovega prodajalca, ki mi je zagotavljal kvaliteto prve klase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

3LeR. ::

To je ubistvu res bedarija kar je naredil Anni. Itak vsi vemo da bojo ti cedeji čez nekaj mesecev dobri.. In vsi vemo da vsaka stvar rabi "beta" fazo, sam zelo nepošteno je, da so to beta fazo prenesl na kupce.. Črna pika Anni in slaba reklama za naprej..

lp 3ler

flipflop ::

Ne,vsi ne vemo,da bodo ti CD-ji kdaj dobri. Vem pa,da si jih ne bom kupil,ker niso tak poceni,pa me cist briga kak proiizvod je. Zato raje ostajam pri traxdati,mmore inu smartbuy,ki mi bojo delal BP ae veliko mnogo.8-)

flipflop ::

Retoricno vprasanje: kaj se bolj splaca:pisanka ki ne dela za 73 SIT:| ,ali popolnoma delujoci smartbuy za 70 SIT?:D
LP

darkolord ::

smartbuy so kulj pa še poceni so...

dexter_II ::


smartbuy -ime pove vse:D

(vcasih kaki zataji ampak splosno zadovoljen)
sem kupu en SLO pack v big bangu za 990 sit-prvi ki je bil odprt ima res lise spodaj,pa se skoz se vidi (sparajo na barvi:D )
bom pa porocu kako se snemajo na samsungu pri 32x (toliko so deklarirani)

KTr1sk ::

Jz sem v Celju kupu v Big Bangu te zelene SLO CDeje, 10 slim pack in sem videl da imajo res ene lise spodaj, posnel sem en Audio cd, ki se je posnel uspešno in tud špilu v stolpu je dobro, ampak potem sem ta cd pregledal s programom CD-R Diagnostic in mi je pokazal da ima cd 12 errors, čudn pa je to, da drgač cd normalno dela. Zanima pa me, če je potem zmeraj več errorjev na CDeju, če so a se potem ne more CD več presnet na računalnik. Snemal sem pa z HP 8/4/32.

Mojster Jaka ::

Sem malce prebral vase izkusnje... Zanimivo...

Sam sem kupil paket v petek, 20.12. (na Anniju - direkt)
Cez vikend sem pridno pekel (darila...) in spekel tudi 732 MB.
Vsi (poudarjam VSI) kruhki so bili peceni OK.

Verjetno ste ostali (tisti s tezavami) kupili beta verzije. Pr men (Teac-ov pekac) dela vse ok.

Bom prasu se kolega s faksa (oba sva kupila socasno), ce je mel on kej tezav

Bodte fajn!

MJ

flipflop ::

Zdej me pa že firbec matra. Bom kupil 5 CD-jev,sam za probo.Če dela,še kupim,sicer pa nikoli več!>:D

DeLonghi ::

Sem tudi jaz sel danes na Anni zamenjat pisanke; mi je Nero zaznal le 10 minut dolge CDje - tako, da je res; zgleda da je prejsne tedenska proizvodnja bila zgresena oz. nekontrolirana
V cem je problem? ..zapis je mozen le na prvih 10 minut, ostala sled naj bi bila nekalibrirana in zato nerazpoznavna na ostalih 70 minutah

Na anniju sem 2x kupil cdje;
prvic 50 BOX in mi dela super, tako kot mora; pece na 32x, sem dal na verify in tudi CD speed in je zapis brez napak (writer TEAC 40x)
drugic: sem kupoval prejsni teden 4*25 pack pisank in je bil VSAK cd dolg le 10 minut
Sem nesel danes nazaj zamenjat; so mi takoj rekli, da mi prec zamenjajo in so mi dali ULTRA CDje; sprobal danes in delajo BP; tudi verify in CD speed

Tako, da ce boste kupovali, kupite zaenkrat ULTRA oz. ce pisanke, potem prosite na ANNiju na prevzemnem mestu, ce vam iz istega packa en CD stestirajo oz. preverijo media info.

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

800MB CDR mediji?

Oddelek: Kaj kupiti
91077 (935) kihc
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776244 (4155) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978413 (6659) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382173 (1422) LeQuack
»

Sedaj bomo pekli na domače CDje...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
212199 (2199) gazda

Več podobnih tem