» »

hack

hack

snake1717 ::

mene zanima kako postati heker mislm rd bi se naucu vsaj osnove in nevem kako se naj naucim. nocm postat hekr da bi pocel kej ilegalnega sam pac tko osnove hekanja za drobre namene.

M-XXXX ::

osnove hekanja za drobre namene.

Primer pa je:D?

snake1717 ::

ja hodm pac na racunalnisko solo in igrc se mi mi neda igrt na kompu in bi se rad naucu na sploh programerat al pa hekat ker v soli nimamo glih velik programeranja za enkrat skor nc sm pa 2letnik. zato pac bi se ucil vem da hekanje ni legalno sam pac bi rd znou vsaj oskove da bom razumel kaj je to sploh.

blackbfm ::

http://www.amazon.com/The-Web-Applicati...

sam ne jokat pol če po parih straneh ne boš več vedu za kaj se gre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

hurikhan ::

Bolj ko se boš spoznal na arhitekturo omrežij, informacijskih sistemov, mobilnih omrežij,... bolj ti bo jasno kaj je hackanje ;)

gendale ::

hurikhan je izjavil:

Bolj ko se boš spoznal na arhitekturo omrežij, informacijskih sistemov, mobilnih omrežij,... bolj ti bo jasno kaj je hackanje ;)

tole

čim bolj poznaš delovanje tehnike, lažje boš našel ranljivosti, ki jih lahko uporabiš

pa znanje matematike ti tudi ne bo škodilo (ubistvu ti to nikoli ne škodi)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

vorantz ::

za začetek se nauči programirat
hekanje (v ta pravem pomenu besede) je tako ali tako glavni del...

če hočeš bit pa 1337 hax00r do jutri ne bo nič

korenje3 ::

hekerji smo talenti. razmišljati te ne bo nihče naučil, tudi povečanje iqja se ne da naučiti.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mipe ::

Vsi vemo, da pravih hekerjev ni. So samo krekerji.

OrkAA ::

Js poznam ludi k poznajo prave hekerje.

korenje3 ::

gozdarji ne štejejo... oni hekajo drevesa.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Yacked2 ::

No ja...
1.začni programirat ja...odloči se za en jezik, jaz sem začel z C# -->VB.net -->c++, pyhton Če želiš programirati vizualno ti priporočam Microsoft Visual Studio, kjer lahko izbiraš console/form applications. Vse temelji na .NET knjižnicah, zato pa programi niso tako prenosljivi kot se zdi (isto velja za C#).
2.Linux, začni ga spoznavat, ker veliko "hekerskih" programov teče pravilno le v Linuxih (priporočam distribucijo BackTrack, ki ima veliko takih programov že vgrajenih ala airckrack).
3.Virtual Box ! Veliko stvari, ki se jih boš naučil je dobro tudi poiskusit, ker pri tem ostajamo znotraj zakona lahko hackaš samo lastno mrežo. Če imaš več robe (ruterji, računalniki) je dobro, ker lahko potem stvar stestiral kao real life verzije (meni deluje bolj reakno kot VirtualBox. Primer: postavi ruter z WiFijem (najprej zaščita WEP in jo poiskušaš zlomiti, nato MAC filtriranje in WPA), ker pa verjetno ne želiš odkrivati tople vode ti priporočam GOOGLE. Razni metasploiti ti bodo priši prav...spet VirualBox, nanj naloži Apache, pa poiskušaj vanj udret. (COMP1----COMP2 ali COMP1----RUTER-----COMP2)
4.znanje angleščine (predvsem), ker je gradiv na netu dovolj, samo v slo niso.
5.učlani se na kakšen "hack" forum www.hackforums.com ter si malo oglej vodiče, članke, če ti kaj ne bo šlo poiskusi popraviti sam, drugače piši na forum.

Vse seveda samo v izobraževalne namene.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

einstein :P ::

l33t
STAY OUT OF MY TERRITORY!

r3dkv1c4 ::

OrkAA je izjavil:

Js poznam ludi k poznajo prave hekerje.

js sm pa srecu soseda k pozna enga k pozna prjatla od jankoviča, jankovič ma pa enga k pozna cel kup hekerjev......

bullshit my friend!!!!

mat xxl ::

Najprej bodi vrhunski programer, izdelovalec strani ..... varnostni strokovnjak, ko to dobro obvladaš pa razmišljaš naprej.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako se začeti učit hekanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6815795 (13479) einstein :P
»

Ali je udor hekerju v računalnik zločin?

Oddelek: Informacijska varnost
141823 (1399) TRIROG

hekanje..

Oddelek: Pomoč in nasveti
263345 (2972) OmegaBlue
»

Prispevek o vdiranju v sisteme in podobnem. Je kdo zainteresiran za pogovor oz. inter

Oddelek: Loža
332943 (1914) Stepni Volk
»

Krekerji ne počivajo, drugi del. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
638657 (7022) BigWhale

Več podobnih tem