» »

Ugasanje racunanika

Ugasanje racunanika

integral15 ::

Pozdravljeni, imam problem. Vceraj, ki je bilo tolk snega nismo mel cel dan elektrike prihajala je kdaj pa kdaj za minuto cel dan ene 20x sigurno no zvecer pa koncno prisla. Po parih urah delovanja racunalnika se je zacel problem racunalnik je miroval jast sem bil pa v sosedni sobi in prvic crkne racunalnik kot da bi zmankalo elektrike za milisekundo in se zopet prizge nazaj sam tv je delal normalno vse druge naprave so delovale normalno kot da nebi zmankal elektrike no ces kako uro spet isto pc crkne kot da zmanka elektrike in se prizge nazaj ampak samo racunalnik spet. Danes je racunalnik deloval dopoldne cisto normalno pred kake 2 uri pa spet crkne in se prizge nazaj sam mene ni blo doma ampak sem opazu ko sm prsu nazaj da so vsi programi zagnani, ki jih imam nastimane da se zazenejo ob zagonu sistema. Pred kakimi 10 min sem prisel spet pred racunanik in spet vsi programi zagnani ker je crknu racunalnik. Virus ni mozen, kaj bi lahk blo ? napajalnik da ga je cisto zmesalo ker je elektrika stalno prihajala pa odhajala ? prosim pomoc hvala.

eric_cartman ::

Mogoče bi bil lahko problem v tem, da se na električnem omrežju še vedno pojavljajo prekinitve... In se ti lahko zato računalnik ugaša... Lahko se ti pregreva napajalnik.. mogoče je problem tut v tem, da se je mogoče napajalnik uniču...

Težko je karkoli rečt tkole...možnosti je kr nekej...

integral15 ::

Upam da je res samo elektrika kriva sam zakaj bi se potem sam racunalnik ugasal niti modem se ni ugasnu.

SplitCookie ::

Umira na obroke
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

solatko ::

Preglej kondenzatorje na matični plošči.
Delo krepa človeka

Han ::

Je v računalniku cenejši LC napajalnik, star 3 leta?

integral15 ::

solatko

Niso kondenzatorji ce bi bili neb pc sploh vzgal . Zdaj je v redu kot kaze je blo krivo izpadi elektrike.

Han
Nimam jast LC napajalnika nisem tak clovek da kupi cipshit stvari.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Daj UPS pred pc, če začne piskati vsake toliko vam Eles še ni dokončno popravil dobave elektrike kot bi morala biti.

OP
napiši HW konfiguracijo in starost komponent.


Niso kondenzatorji ce bi bili neb pc sploh vzgal.

Najbolj mi gredo na živce pametnjakoviči tvojega tipa, ki nekaj sprašujejo in hkrati trdijo, da nekaj ni možno.
Tudi z napihnjenimi kondiji lahko pc dela, vendar ga vsake toliko zmanjka&zamrzne.


Nimam jast LC napajalnika nisem tak clovek da kupi cipshit stvari.

Vsa roba crkuje, tudi ona draga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC se po par sekundah starta nepričakovano ugasne

Oddelek: Strojna oprema
422978 (2240) suhi
»

Philips lcd tv problem

Oddelek: Zvok in slika
216819 (6115) staher
»

Menjava napajalnika, delajo le ventilatorji

Oddelek: Strojna oprema
151920 (1688) Janac
»

Menjava kondenzatorjev - LCD monitor

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193781 (3411) GrimReaper
»

Display driver has stopped...

Oddelek: Pomoč in nasveti
473991 (3386) stricky

Več podobnih tem