» »

Težava z prenosniku

Težava z prenosniku

Bojan7 ::

Imam nov Dellov računalnik in mi vse dela super,ko pa zaženecm internet explorer pa zašteka program sam ...z mozzilo pa še vseen lahko normalno delam .Potem inštaliram MIcrosoft office dela normalno. Zatem inštaliram Refog program tudi od zelo šteka ,potem inštaliram free youtube to mp3 converter tudi ta program zelo šteka ? Imam pa windows 64bit ,ki so ži sami bili inštalirani na prenosniku . Če gdo ve v čem je težava bi bil zelo vesel odgovora hvala ! :)

stock ::

Kater windows maš? XP, 7? Napiši specifikacije računalnika.

Mikec17 ::

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam podoben problem. Ko sem včeraj odprl Mozillo Firefox mi je delovala par sekund nato je zmarznila. Zaprl sem jo šele ko sm v upravitelju opravil končal proces. Nato sem jo še enkrat odprl in mi je spet šteknila. Potem sem hotel en film pogledat pa mi je tudi Bs-player zmrznil pa sem ga ravno tako mogel zapret. Pa tudi zvok mi ni deloval. Kaj bi lahko bilo narobe??

Moj prenosni
Toshiba Satellite L750-1N3
OS Win7 Ultimate 64-Bit
Procesor Intel Core i7 2,2GHz
Grafična kartica nVidia GeForce GT 525M, 1 GB
8GB RAM

Barbarian ::

namenjeno bojan7:
Sicer predlog ni ravno najboljši vendar ti svetujem da formatiraš disk ter ponovno namestiš operacijski sistem. To ne bi smel bit problem, saj imaš na prenosniku zagotovo nekakšno recovery particijo, preko katere se praktično samodejno vse na novo naloži. Nato pač naloži še programe ki jih želiš dodatno imeti nameščene. Na tak način boš v nekaj urah imel delujoč sistem, sicer pa se bomo zelo dolgo lovili okoli iskanja težave in niti ni nujno da najdemo njen pravi vzrok.

namenjeno mikec17:
Si vmes resetiral sistem? Si pred kratkim posodobil kakšne gonilnike? Ali se ti napaka pojavlja naključno, ali pa vedno, ko poizkusiš predvajati zvok?

Svetujem ti da povsem izbrišeš vse gonilnike zvočne kartice in jih ponovno namestiš iz spletne strani proizvajalca.

edit.: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

Mikec17 ::

Sem 2-krat pa ni bilo nič bolje. Potem zvečer sem ga še enkrat je pa vse delovalo normalno. Danes ko sem ga prižgal ista pesem mozilla šteka, zvoka mi ne predvaja ne na youtube, ne pri kakšni pesmi in še bs-player mi šteka.
Gonilnike sem posodobil pred nekaj meseci, sedaj pa sem tudi preveril z programom DriverUpdate in Driver Reviver pa so vsi gonilniki najnovejši. Kar se tiče zvoka do včeraj je vse lepo delovalo sedaj pa ne več.

Yacked2 ::

Mikec17: Ali imaš orginalne Windowse ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Mikec17 ::

S partisa zlowdani. Aktivirou sem jih z Windows 7 Loader-jem.

Mikec17 ::

Evo sedaj vse lepo deluje. In mozilla in zvok in bsplayer. Samo računalnik sem 10 ponovno zagnal ko sem se matral z namestitvijo gonilnikov za zvok.

Barbarian ::

ljudje nalagajo nelegalne OS in potem se čudijo da nič ne deluje. smešno.

Mikec17 ::

Ali si prepričan da je to krivo, ker ni originalen OS.??

Yacked2 ::

Ni nujno da je to...mogoče si downloadov backdoorano verzijo, z prednaloženimi virusi,črvi...amapak s partisa je pomojem vredu !
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Mikec17 ::

Ja možnu je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HD Posnetki štekajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
699454 (3380) showsover
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439690 (8665) Gregor3
»

Ubuntu 10.04 LTS - Change is coming (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
999139583 (102469) Icematxyz
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266511 (66103) Seljak

Več podobnih tem