» »

Standby

Standby

vir ::

Zanima me kaj je treba naredit da bo delal StandBy kot treba.
Ko pritisnem StandBy se mi PC ugasne tako da ni slišat diska, ventilatorja, tipkovnica mrtva, miška tud. Sveti samo lučka na PCju kar pomeni da je pc še živ. Ko ga hočem potem zbudit ga ne morem ker je tipkovnica in miška mrtva. Tudi če pritisnem na tipko za prižgat se nič ne zgodi zato moram tipko držat nekaj sekund, da se do konca ugasne in ga potem lahko spet na novo prižgem.

imam Windows XP

ThomasSGS ::

Imaš miško in tipkovnico na USB pogon prikjučen ?

Dahakka ::

Malo pregled nastavitve v biosu. Po vsej verjetnosti bi lahko izbiral možnosti izklopa/vklopa posameznih naprav v določenem stanju računalnika.

ThomasSGS ::

Jaz imam BIOS resetiran nastavitve ampak jaz imam miško in tipkovnica na USB pogon priključeno in mi v Standby ne zazna miške in ne tipkovnice ker ponavadi se USB pogon izklopi ko je v standby !

Če nima prikjučeno na USB pogon potem je v nastavitah nekaj narobe in probaj BIOS nastavitve resetirat

In ravno zato sem si kupil miško in tipkovnico brez USB pogona !

Zgodovina sprememb…

vir ::

Res imam miško in tipkovnico priklopljen na usb.

Na drugem računalniku imam na usb miško, tipkovnico pa imam na star priklop, pa se mi računalnik vseeno zbudi iz standby tudi z miško ki je priklopljena na usb.

Dahakka ::

Torej, kje je težava? Vzami miško in tipkovnico iz drugega računalnika ter ju priklopi v ta tvoj računalnik, ki imaš težave. Če se računalnik ob iteraciji zbudi je potem napaka v tipkovnici ali miški, če ne bo težava nekje z nastavitvami v operacijskem sistemu ali biosu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121744 (1034) amigo_no1
»

tipkovnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
91134 (879) stefp
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282471 (1337) *ziga*
»

Miš in tipkovnica se občasno ne odzivata

Oddelek: Strojna oprema
352204 (1873) bluefish
»

Težava z miško in tipkovnico z priklopom preko USB

Oddelek: Strojna oprema
71812 (1757) Eschelon

Več podobnih tem