» »

Formatiranje računalnika

Formatiranje računalnika

Dragoyx ::

Torej jaz sem hotel formatiran računalnik in ga tudi sem ker sem imel problem, da mi je miška kar naprej klikala in nisem nič mogel delat. In sem ga lepo formatiral ko pa pridem do nastavitev za tipkovnico čas datum itd.(naložil sem XP)pa mi še vedno kar naprej samo gre tako da nisem mogel nič nastavit.

Zdaj pa me zanima kako se naj rešim tega klikanja da bom lahko normalno nastavil računalnik.
Če še moram karkoli povedat, kar vprašajte.

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore, Dragoyx.

Han ::

Menjaj miško. :\

Dragoyx ::

ne ni problem miška ker sem probal z drugo miško, in sem jo probal tud izklopit -.-

BALAST ::

Če si imel miško na usb, potem probaj z drugo miško na PS/2 vhod (ali pa če imaš adapter usb2ps/2.

Dragoyx ::

sem probal z miško na PS/2 vhod tudi mel sem pa na usb ja.
Aha pravkar ugotovil da mi z tipkovnico isto dela, ko v BIOUSU kaj delam, pa 1x stisnem mi kar cel čas gor odpira, pa sem probal z drugo tipkovnico tud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragoyx ()

cinkaCR7 ::

sem probal z miško na PS/2 vhod tudi mel sem pa na usb ja.
Aha pravkar ugotovil da mi z tipkovnico isto dela, ko v BIOUSU kaj delam, pa 1x stisnem mi kar cel čas gor odpira, pa sem probal z drugo tipkovnico tud.

strela?

Dragoyx ::

sem probal z miško na PS/2 vhod tudi mel sem pa na usb ja.
Aha pravkar ugotovil da mi z tipkovnico isto dela, ko v BIOUSU kaj delam, pa 1x stisnem mi kar cel čas gor odpira, pa sem probal z drugo tipkovnico tud.

strela?


Kaj misliš s tem?

BALAST ::

Malce nerodno situacijo imaš. Jaz bi poizkusil še zagon računalnika z odklopom vseh USB in PS/2 kablov, samo tako da se ti zažene in pokaže na ekranu, potem ugasni sistem in priklopi spet nazaj miško in tipkovnico.

Če imaš še kakšen USB vhod spredaj na računalniku ga, če ne posegaš v garancijo, izklopi direktno iz matične plošče.

solatko ::

Daj malo več podatkov o sistemu, drugače pa stestiraj rame, poizkusi vse skupaj pognat z enim ram-om.

Dragoyx ::

sem izklopil, imel sem 2 in sem izklopil oba, pa nič ne pomaga, se pa sliši že na začetku da ko še se niti nič ne naloži da že klika.

Hm.. o računalniku sicer ne vem dosti drugače pa 1GB ram(2x 512), Pentium 4, ATI RADEON 9250

Mogoče kakšna ideja?

nihče večč ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragoyx ()

Akssi ::

Mam probleme s formatiranjem računalnika. Po zagonu računalnika mi ne zazna dvd na katerem so windows7, v biosu pa ne najdem first boot device cd rom :S ko pa stisnem F11 me pa vrže na recovery od HP-a. Prosim za pomoč! :S

P.S. : aja pa napiše mi BOOTMGR is missing :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Akssi ()

logout ::

- drugič najprej uporabi Iskanje - sigurno je že kdo rešil podoben problem

- če nič ne najdeš, odpri novo temo, ne dopisuj v prastare teme z brezveznimi naslovi

- poišči v navodilih za svoj računalnik, kakšen je postopek za izbiro boot naprave

L.p., Kloko

amigo_no1 ::

In če bi prvo vpisal "BOOTMGR is missing" v google ?
Katera matična pl. ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tipkovnica za dva računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
617383 (6475) WizzardOfOZ
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387343 (6629) ecstasy
»

CMOS cheksum error Defaults loaded

Oddelek: Strojna oprema
141549 (1342) Duhec
»

Težava z miško in tipkovnico z priklopom preko USB

Oddelek: Strojna oprema
71823 (1768) Eschelon
»

PS2 osvezevanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
71052 (943) Lunik

Več podobnih tem