» »

Zakaj je racunalnik obcutno pocasen ?

Zakaj je racunalnik obcutno pocasen ?

iiyamaa ::

Imam Leadtekovo plato k7ncr18d... z nforce in procesor AMD 2100+ uspelo mi ga je naviti na 2.37 ghz ... imam zaenkrat 256 ddr 400mhz ram in ati radeon 9700 pro vendar mi pri GTAIII zatika ... nevem zakaj vendar mi je pri slabsih nastavitvah bolje delalo ... nevem a so to driverji ali je kaj drugega ?:\

Thanatos ::

kupi še dodatnih 256rama

Trupl0 ::

jst mam 256mb rama pc2100 in mi GTA3 super laufa z 1800+XPjem ter gf4 4200...zato se mi zdi da ni problem ram temveč lahko da je krivo to da maš OCjan sistem...
If you are going through Hell, keep going !

TESKAn ::

Lahko, da te disk kaj zafrkava - ne deluje najbolje na večji frekvenci...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

asPeteR ::

No disk sigurno ni ... (ima Nforce2 cihipset)

In overclock tud sigurno ni problem!:D

Imas pa lahko nastavitve ZELO narobe (bios), kakne stare driverje ... Mogoce kaksno sumljivo PCI enoto ... Mogoce se kaksna IRQ kanala tepeta ...

Nared se enkrat windows clean instal, pa najprej daj nastavitve v biosu na default, potem preveri GTA, nato pa sele navijat, da vidis razliko ...

Thanatos ::

nuclear in verjetno gonita GTA3 v istih nastavitvah kajne? Tip ma verjetn vklopljene razne AAje in AFje + visoko resolucijo kar pa 256MB rama ne zmore.

iiyamaa ::

Fantje imam sistem na novo nalozen in gonilnie za disk od nvidia ... pac in najnovejse driverje za graf. calysta 3.0 + directx9.0 final .. mi sevedno zatika .... tudi pri duke nukem MP .... nevem kaj je narobe pri duku ko hodis se ti zatakne nevem vsake 2 sec. tko da nevem v cem je problem ...:(

Klemenn ::

kot je će bilo rečeno..glejte če mate slučajno kej vklopljen 8xaa ali pa un filter...sej men več ali manj pri 4600 in spodnji comp dol..pa mam oboje na 4x pa dela vse ..do zdej :\

morphling1 ::

A ne bi bilo pametno narediti nekaj benchmarkov za vsak del računalnika da potem lahko ugotavljaš kje je problem ? Drugače ne boš nikamor prišek z ugibanjem
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

iiyamaa ::

Vse sem stesteral 3d mark mi dela odlicno ... tudi sisoft sandra da vse od sebe .. .vendar se zmeraj ... se zatika .... tudi v gta 3 ... ko je na zacetku oni ogenj k gori v avtu .... šteka.... mislim prej sem mel amd 1800+ pa je delalo vse ok ... tudi ko sem dal še 256 mb rama tako da imam 512 mb in se zmeraj steka ............ znoru bom
;((

zile ::

dej izklop vse nepotrebne stvari. run ----> msconfig.

morphling1 ::

iiyamaa, ne nori ampak raje trezno razmisli. Če ti vsi ostali špili delajo kot po maslu in so tudi vsi testi dobri, potem enostavno ni nič narobe s sistemom ampak je prepočasen za ta špil, ali pa si pretiraval z nastavitvami AA in Aniso
Me pa zanima če so tvoji rezultati res tako dobri.
Zakaj mi ne postaš primerjalnega linka za 3dmark 2k2 default benchmarka pa recimo Sandra memory benchmark, pa bo hitro jasno
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

[|yuka|] ::

mogoce je pa fora v directx 9 ...nalozi raj directx 8.1 pa pol sprobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519326 (4312) Nyana
»

Problem z Colinom McRae Rally3!!!!!

Oddelek: Igre
161517 (1111) podrenek
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382371 (1621) R33D3M33R
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322122 (1522) AtaStrumf
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191633 (1248) Ashrack

Več podobnih tem