» »

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju?

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju?

««
«
1 / 14
»»

first_line ::

http://www.24ur.com/ekskluziv/erotika/j...

Ja vem, na 24kur piše članek. Kar mi je dalo misliti (potrdilo moje mišljenje), je ko med komentarji mnogi omenjano zvestobo žensk na 'sindikalnih izletih'. Ker imam podobne izkušnje ko sem še študentsko delo opravljal, me zanima če vas dosti pozna primere ko so se partnerji varali v službi zraven vas, naslednji dan/teden pa ste stali zraven para in se krohotali/vam je obračalo/bili tiho... ?
  • zaklenil: bluefish ()

vorantz ::

Te konference so res en sam fukfest :P

Se spomnim je razlagal en, ki organizira žurke med drugim za razne konference...
Vsi nasuti na pol nagi laufajo po štukih v hotelu :))

black ice ::

Naj se moje mišljenje zdi še tako staromodno in klišejsko od njega ne odstopam - semper fidelis.

Čeprav moški stereotipno veljamo za prasce so ženske še hujše, vendar znajo zelo dobro zakriti sledi. Kljub vsemu preziram takšno početje. (One night standi v primeru, da sta oba samska so tukaj izvzeti)

solatko ::

Po navadi pride do varanja, izključno zaradi slabega odnosa v zvezi. V dobri zvezi, varanja ni, so pa po dogovoru dovoljeni občasni izleti (v izogib nastanka dolgočasja). Kjer pari nimajo pravega odnosa, kjer ni zaupanja, spoštovanja, skupnih interesov, pogovarjanja, izpolnjevanja želja in potreb partnerja, je varanje izhod v sili, ko je interes za ohranitev zveze zadosti velik.

Sicer je pa zanimivo definirat, kaj varanje sploh je.

Pojavlja se tudi pojem lastništva nad partnerjem - je res lahko samo naš ali ima še vedno delček pravice, do svojega življenja.

V zdravih zvezah, problema varanja, ni!!!!!

Največja ovira zdravi zvezi dveh ali več ljudi, je ljubosumje, ki uniči še tako obetavno zvezo in enemu ali obema, uniči življenje.

Vse te in podobne strahove, je potrebno razčistit sam s seboj, pred vzpostavitvijo kakršne koli zveze.
Delo krepa človeka

francek1 ::

Kot je napisal solatko: V zdravih zvezah, problema varanja, ni!!!!!

Tudi če se kdo malo pregreši, to namreč ni varanje ampak le popestritev. Problem pa nastane, ko se vklopijo čustva...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

black ice ::

Solatko, ti imaš te zadeve kar dobro naštudirane. :)

ERGY ::

Problem je v pohlepu. Vsak bi imel neko korist. Idi narazen in potem skači okoli kolikor te je volja.

first_line ::

ERGY je izjavil:

Problem je v pohlepu. Vsak bi imel neko korist. Idi narazen in potem skači okoli kolikor te je volja.


+1

Kdor vara je za to kriv popolnoma in samo on/ona sam/sama.

Če ti v zveza ne ustreza greš narazen.

Yosh ::

Imho, ženske so pač tako narejene da imajo več spolnih partnerjev. Kar naj imajo. Me ne moti, ko pa se razmnožim pa še manj :)
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Blinder ::

več spolnih partnerjev ko imajo... več žensk posexamo mi tipi. tk da je dobro tut za nas
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Xserces ::

Blinder je izjavil:

več spolnih partnerjev ko imajo... več žensk posexamo mi tipi. tk da je dobro tut za nas


WIN WIN :))
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

NeMeTko ::

Me pa resnično zanima, koliko vas, ki imate tako dolge jezike, sploh upa pomisliti na to, da bi partnerju pred odhodom na sindikalca rekli "Ne veš, kako se veselim izleta - komaj čakam, da bom položil tisto vročo sodelavko iz sosednje pisarne!".

Še bolj bi me zanimal izraz na vašem obrazu, ko bi partnerko pospremili na sindikalca, pa bi vam rekla "Vidiš dragi, kako fejst je tisti sodelavec? Če mi ga bo uspelo dobiti v posteljo, do jutra ne bom zlezla z njega."

kr1ženska ::

black ice je izjavil:

Naj se moje mišljenje zdi še tako staromodno in klišejsko od njega ne odstopam - semper fidelis.

Čeprav moški stereotipno veljamo za prasce so ženske še hujše, vendar znajo zelo dobro zakriti sledi. Kljub vsemu preziram takšno početje. (One night standi v primeru, da sta oba samska so tukaj izvzeti)


1+

Yosh je izjavil:

Imho, ženske so pač tako narejene da imajo več spolnih partnerjev. Kar naj imajo. Me ne moti, ko pa se razmnožim pa še manj :)


Koliko je pa tista optimalna cifra? Al je čist vseen če je na koncu cel svet en velik kurbenhaus?:P

francek1 ::

NeMeTko je izjavil:

Me pa resnično zanima, koliko vas, ki imate tako dolge jezike, sploh upa pomisliti na to, da bi partnerju pred odhodom na sindikalca rekli "Ne veš, kako se veselim izleta - komaj čakam, da bom položil tisto vročo sodelavko iz sosednje pisarne!".

Še bolj bi me zanimal izraz na vašem obrazu, ko bi partnerko pospremili na sindikalca, pa bi vam rekla "Vidiš dragi, kako fejst je tisti sodelavec? Če mi ga bo uspelo dobiti v posteljo, do jutra ne bom zlezla z njega."

Če bi kdaj to delal bi vedel, da se to tako NE dela...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Alfonzo ::

Očitno majo nekateri že izkušnje s takimi zadevami. Če misleš varat zame nimaš jajc, da bi svoji povedu da je konc zveze.

Blinder ::

sej če varaš še ne pomeni da je konec zveze. pomeni prej obratno, da se veza nadaljuje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

francek1 ::

Alfonzo je izjavil:

Očitno majo nekateri že izkušnje s takimi zadevami. Če misleš varat zame nimaš jajc, da bi svoji povedu da je konc zveze.

Jajc nimaš, če dveh muc nisi sposoben obdelat...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Alfonzo ::

Zakaj bi pa rabu jajca za dve muci obdelat?

T0RN4D0 ::

Eni smo še. :]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

by00 ::

Glede spolne strukture sem v zadnjem Globalu našel en članek, ki ga povzemam.

Podatki za ZDA kažejo, da je v celotni populaciji število moških, ki so kadarkoli prevarali partnerko večje od števila prešuštnic (20-40 % proti 10-25 %), vendar so pri mlajših generacijah te številke bolj podobne, čeprav so razlogi različni:
- ženske varajo, ker niso zadovoljene njihove čustvene potrebe in če v partnerstvu niso enakopravne (med tistimi, ki so varale, je svoj zakon označilo za srečen 34 % žensk)
- razmere v zakonu imajo manjši vpliv na varanje pri moških (med prešuštniki je 56 % takih, ki so označili svoj zakon za srečen).

Nekateri psihologi ugotavljajo, da je najpomembnejši razlog za varanje priložnost, sledi pa mu občutek, da si nas zakonec več ne želi in želijo samopodobo popraviti izven zakona.
Omenjajo tudi službena potovanja - da se največ varanja zgodi v mladih kolektivih in v mačističnih poklicih, kjer si moški tako potrjujejo svojo moškost.

Menda je razlog za to tudi v naših možganih, ker imamo ločene centre za spolno poželenje, romantično ljubezen in navezanost, pa tudi v nekem genu, ki nadzira našo naklonjenost monogamiji.

Torej, mogoče je čas, da se sprijaznimo s temi podatki.

Unknown_001 ::

Varanje?

To velja le v primeru, če gre kdo sklent kako resnejšo zvezo, pol pa na drugo prešalta, nikakor pa ne, če se v zvezo ne zaplete.:|

Je pa stvar dans že taka, da čim drugo pogledaš eto šamar in adijo.:'(

solatko ::

ERGY - V čem vidiš ti pohlep v zvezi. Pohlepen si lahko do stvari, ki jih imajo drugi. Verjetno si mislil strah pred osamljenostjo, posestništvo, žlehnobo...., tega je namreč v zvezah več, kot preveč.
Kdo ti daje pravico, da si lastiš partnerja. Za dobro zvezo je potrebno čustva, prijateljstvo, naklonjenost, spoštovanje, želja, interes, obzirnost, sodelovanje, konverzacija in seveda zaupanje.
Od kje ti utvara, da je partner tvoja last, da lahko počneš kar te volja, istočasno pa njemu/njej kratiš enako pravico.

first_line - Koliko si star? Si v zvezi?
Zapomni si eno - vzrok za varanje, je vedno slaba zveza, vedno sta kriva oba.
Če si en od mnogih moških, z rogovi, se najprej vprašaj, kaj vaju v zvezi združuje, kaj počneš narobe, kako se obnašaš do partnerke/partnerja, koliko prispevaš v zvezi za popestritev lete. Če vedno samo čakaš, če ne poznaš želja, če si želiš karkoli in to držiš zase, če nisi pripravljen nič storiti za izboljšanje zveze, potem si dobrega partnerja, enostavno ne zaslužiš.
Ko in če prevarani naredijo samoanalizo, po navadi ugotovijo, da na tak način, tudi sami s seboj, nebi mogli srečno živeti.
Varanje je vedno posledica slabe komunikacije med partnerjema. Če je sex tabu tema, o kateri se ne razpravlja, če si v sexu ne znamo ali nočemo predvsem osrečiti partnerja/ko, potem je taka zveza na najboljši poti za rzhod.
Veliko so krivi starši, ker preko katoliške vzgoje, ne nudijo svojim otrokom osnovo za srečno zakonsko življenje. O sexu se je potrebno pogovarjati, kot o drugih vsakodnevnih opravkih.
V dobrih zvezah, sta partnerja svobodna, svobodno izbirata partnerje za telovadbo, za pravi odnos pa poskrbita doma. Ni vsako valjanje po rjuhah, varanje. To postane šele takrat, ko negativno vpliva (ljubosumje, strah, naveličanost, dolgočasje, monotonost - doma) na odnos.
Spolno življenje imaš lahko urejeno tako, da si vsak dan z drugo osebo, v lastni spalnici, potrebna je samo volja, malo fantazije in predvsem odprt odnos do spolnosti.
Meni ni potrebno varati, če imam doma nekaj popolnoma različnih žensk, v eni osebi.
Za zabavo se je potrebno igrati, ne pa odslužiti zakonske obveznosti na brzino, v temi, po možnosti še malo pijan.
Spolnost se začne v dobri zvezi zjutraj in konča pozno ponoči, vsak dan, pa čeprav velikokrat, sploh ne pride do odnosa.
Če te kemije ni, potem zveza pač ni uspešna, saj večina zadovoljstva izhaja ravno iz uspešnosti spolnega življenja partnerjev.
Delo krepa človeka

by00 ::

Ima pa tudi svoje slabe plati, saj je potreba po pripadanju in ljubezni ena od človekovih pomembnih potreb (Maslow).
Zdi se mi, da predvsem moški to potrebo zanikamo, negativne posledice ob njeni odsotnosti pa tlačimo vase ...

Matjaž Lojen ::

Ga ni problema takega, da alkohol ne reši ga.:))
Pero je močnejše od meča.

Unknown_001 ::

Tudi pri izbiri partnerja:D

Sj veš kak pravjo: po tatretem litru je že vsaka dobra:))

Matjaž Lojen ::

Takrat grejo vse grde domov!:))
Pero je močnejše od meča.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: k4vz0024 ()

NeMeTko ::

Zagreti zagovorniki teka čez ovire oz. skokov čez planke zadeve zelo enostransko prikazujete.

Nakladate izključno o VAŠEM videnju, ki je bolj opravičilo pred samim seboj, da nebi rabili imeti slabe vesti, kot pa kaj drugega.
Druga stran, tista ki doma čaka na vas, pa običajno niti ne sluti, da tako razmišljate.

Zelo rad bi videl tisto normalno žensko, ki pri 25ih skoču v zakon, vedoč da je možno, da se bo njen novopečeni mož že na poročno noč morda pozabaval s katero drugo.
Ra bi videl tisto, ki bi ji 10 min pred oltarjem razlagal "draga, če ti bom pred oltarjem obljubil zvestobo, to ne smeš jemati tako dobesedno v fizičnem pomenu", pa da bo potem pred oltarjem še dahnila tisti "DA".

Te iste teorije, s katerimi že v naprej opravičujete nek svoj potencialni skok čez planke, pa običajno kar čudežno izpuhtijo, če nekega dne ugotovite, da se jih je poslužila vaša boljša polovica.

Res zelo zelo redko, se najdeta dva, ki dejansko delita takšno 'liberalno razmišljanje' o zvestobi. Še takrat, ko mislite, da je temu tako, večinoma eden 'požre' stvar in se pretvarja, kot da je to ok zanj, v resnici ga pa žre toliko časa, dokler enkrat ne poči.

Za moj okus, se mi zdi malo smešno, če nekdo izjavi, da sta si s partnerjem zvesta, da pa se oba kurbata naokoli.

Lahko povem tudi drugače:

Koliko vas 'gobčnih' bi prišlo domov, našlo ženo v postelji v vroči akciji z nekim pregretim tipom in mirno vprašalo "Ali naj zunaj počakam, da bosta opravila, ali naj se vama pridružim?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeMeTko ()

solatko ::

NeMeTko - Moj post počasi preberi še enkrat. V spolnem življenju je ob uporabi igre, fantazije, malih sivih celic ob tebi vsak dan druga oseba - danes nedolžna deklica, jutri razvratna konkubina, naslednjič nežna zapeljivka, pa nedolžna kmečka deklica...., ravno tako pa si lahko ti en dan goreč, potenten ljubimec, pa sramežljiv deček, grob gozdar ali nežen, nedostopen gay......, garantirano, paru ne bo nikoli dolgčas in spolno življenje se bo odvijalo praktično vsak dan z drugo osebo. Predvsem pa se je potrebno o spolnosti, tudi z otroci, pogovarjat odkrito in pošteno. Nikoli ne skrivaj pred partnerjem svojih želja, tudi če so čudne, ti bo morda partner enkrat naredil uslugo in ti izpolnil tudi najbolj skrite in preverzne želje (v okviru normalnega sexa - zoo, pedo in podobno, ne spada v zvezo).
Delo krepa človeka

NeMeTko ::

solatko je izjavil:

NeMeTko - Moj post počasi preberi še enkrat. V spolnem življenju je ob uporabi igre, fantazije, malih sivih celic ob tebi vsak dan druga oseba - danes nedolžna deklica, jutri razvratna konkubina, naslednjič nežna zapeljivka, pa nedolžna kmečka deklica...., ravno tako pa si lahko ti en dan goreč, potenten ljubimec, pa sramežljiv deček, grob gozdar ali nežen, nedostopen gay......, garantirano, paru ne bo nikoli dolgčas in spolno življenje se bo odvijalo praktično vsak dan z drugo osebo. Predvsem pa se je potrebno o spolnosti, tudi z otroci, pogovarjat odkrito in pošteno. Nikoli ne skrivaj pred partnerjem svojih želja, tudi če so čudne, ti bo morda partner enkrat naredil uslugo in ti izpolnil tudi najbolj skrite in preverzne želje (v okviru normalnega sexa - zoo, pedo in podobno, ne spada v zvezo).


Kaj ima to veze s skakanjem čez planke, ki ga nekateri tako zagreto reklamirajo, kot edino pravo pot do zadovoljstva v zakonu?

solatko ::

Vprašanje kaj je sploh varanje. Če si nekateri pari privoščijo swinganje ali dogovorijo svobodno zunaj partnersko aktivnost, zaradi popestritve domače spolnosti, to sploh ni varanje, temveč odločitev dveh zrelih in spolno dozorelih, odprtih ljudi. Kadar pa se partner odloči za skok čez plot in to pred drugim partnerjem skriva, pa je nekaj hudo narobe s tako zvezo.
Sama taka zveza je hujše varanje, kot pa tisti skok. Nekdo v tej zvezi pač ne dobi tistega, kar bi rad.
Vzrok za težave pa je nesposobnost komuniciranja in tabu teme.
Predvsem se to konstantno pojavlja v krščansko vzgajanih zakonih, kjer je spolnost namenjena zadovoljevanju potreb po otrocih in eventualno zadovoljevanju moža, ženska pa je predvsem zato da ustreže.

Take zveze so čisto varanje. Po navadi ni v njih nič takega, kar bi partnerje razveseljevalo, zadovoljevalo in nosilo srečo obema. Pri dobrih, zaupanja polnih zvezah, razpadov zveze, praktično ni. Bistvo je občutek neujetosti, svobode in lastnih odločitev, kako in kaj.
V zvezah, kjer prihaja do skokov čez plot, se tudi za razpad zveze en morejo normalno dogovorit in le redki, ostanejo prijatelji, tudi po razpadu.

Ravno zato, ker cerkev dobro pozna to situacijo in jo s svojimi nauki še poslabšuje, je ločitev teh zvez po kanonskem pravu, skoraj nemogoča, saj cerkev ne potrebuje srečnih, temveč poslušne, slabovoljne ljudi.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

1. Brez dobrega seksa dobre zveze ni. Pa kakorkoli obrnete zadevo. Tudi tisti, ki rečete, da obstaja ljubezen brez dobrega seksa (se verjetno samo tolažite). V resnici pa je v podzavesti vedno tam dejstvo, da si želite dober seks, ampak ker nočete razočarati partnerja si ga ne privoščite.

2. Če eni nebi skalali čez plot, nebi ugotovili, da je z nekom drugim boljše. Seksualno takorekoč, posledično pa mogoče tudi kaj več.

3. Ne verjamem ženskam, ki imajo recimo tipe, ki ne morejo (zaradi fizičnih omejitev) seksat sli niso dobri v postelji, da jim rečejo, da jih imajo rade itd. V resnici pa se jim vsaj enkrat na dan ustvari fantazija o božanskem seksu in pomanjkanju užitka, ampak si to zaradi usmiljenja do partnerja večno stiskajo v podzavest.
* To velja tudi za moške... Stem, da majo ženske pri seksu več pripomb kot moški...

4. Vsaka čast tistim, ki zgoraj navedenemu, še vedno vstrajajo v zvezi in se lažejo samemu sebi, da brez dobrega seksa lahko zveza tudi uspeva.

5. Jaz sem zaenkrat zvest, zadovoljen v ljubezni in seksu. Se pa mi zdi butasto, da bi se pri teh letih omejil zgolj na eno punco. Firbec me matra, kakšen je seks z debelo punco, suho, mišičasto, višjo, nižjo, japonko, črnko itd.

A zdaj zaradi te monogamistične "religije" ne smem izpolnit svojih seksualnih sanj, samo zaradi tega, ker se smatra kot varanje?

To da bi seksal z katero drugo izmed zgoraj naštetih punc še nebi spremenilo dejstva, da uživam življenje s svojim partnerjem, da jo imam rad in da uživam v seksu.

Problem bi se pojavil takrat, ko bi mi zneko bilo boljše kot s trenutno punco in mogoče na kaki kavici ali kosilu ugotovil, da se po karakterju mogoče še bolj ujemava, kot s trenutno.

Kaj v tem primeru narediti? Punci povedat, da sem si našel boljšo? Si potem prasec, ker si si našel nekoga, ki ti bolj ustreza?

Ali pač eni mislite, da ko imate nekega stalnega partnerja, da ne obstaja več možnosti, da bi bilo skom mogoče bolj zanimivo in zato nebi probali nč?

Meni se zdi varanje zelo zelo zakomplicirana zadeva... O varanju po mojem obstaja toliko mnenj kot je ljudi in njihovih izkušenj v svetu zaljubljenih.

Zdaj pa me mirne duše napadate, ampak vsak ima pravico do svojega mnenja. To je čar forumov.
Moje mnenje pa lahko iz čez čas varira, glede na okoliščine.

lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Alfonzo ::

Seveda ma lahko vsak svoj menjen. Ampak zanima me pa zakaj potem greš probat drugač, če si v zvezi? Zakaj tega nebi probral preden si šel v zvezo? Takrat ni zanimivo al kaj?

NeMeTko ::

Tisto o srečnih swingerjih nekako ne morem pustiti skozi, ne da bi jo komentiral.

Po mojem mnenju je razmeroma malo resnično srečnih swingerjev, ki sta se oba enako zagreto lotila te 'dejavnosti'.
Trdno sem prepričan, da velika večina na to pristane zgolj iz strahu, da partnerja nebi izgubili, v resnici pa jih to početje niti malo ne mika, ali pa še huje - morda celo gnusi.

Pri tem je pogosto predlagatelj tako zaverovan sam vase, da sploh ne opazi stisko partnerja in naokoli razlaga, kako da sta srečna.

Večinoma se ljudje nekako zavedamo, da je rahlo nerealno pričakovati neko večno zvestobo od partnerja, vendar kljub temu nas večina raje nebi nikoli izvedlo, kdaj s kom in kako je to naš partner izvedel, če je že 'moral'. Kar ne veš, pač ne boli.

Ni mi pa jasno, zakaj vraga se gre nekdo poročiti, če ima že v tistem trenutku cel spisek, kaj oz. kakšne ženske mora še podreti v življenju, da nebi slučajno umrl 'neveden'.
Razumem, da se lahko kasneje v zakonu nekomu prižje zlobna lučka, ki išče odgovore na vprašanja 'kakšnega okusa je trava na sosednjem travniku', če se prej nisi uspel napasti na različnih travnikih. Predvidevam tudi, da to sploh ni redek pojav, ki je nekako tudi logičen in samoumeven - kar pa še ni nujno tudi štartni signal, da je treba vse te odgovore tudi poiskati iz prve roke.

Ne morem pa razumeti, da se greš vezati, ne da bi imel najmanjšega namena biti izključno s svojim partnerjem. V današnjem času, se poročiš zaradi zaljubljenosti, ta pa te naredi slepega za čare drugih osebkov nasprotnega spola. Če pa se greš poročiti, ker ga preprosto enkrat nisi pravočasno potegnil ven, potem pa ja...postane partner krivec, ki te je prikrajšal za vse tiste sočne izkušnje in poiščeš pota, da nekako opravičiš pri sebi nadoknajanje 'zamujenega'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NeMeTko ()

solatko ::

m0LN4r - Dobrega sexa ne dobiš nikjer, moraš si ga naredit. Prvo pravilo dobrega sexa je pogovor. Pogovor o sexu na splošno, željah, potrebah, načinih, svobodi.....

Ne vem kako si predstavljaš dober sexs, če partnerju ne upaš povedat da si želiš oralo, analo, sadomazo, preoblačenje, igračke, v naravi, dvigalu, kuhinji....., vse to pa brez problema poveš ljubici ali prostitutki.
Morda se bo partner na začetku čudil, te celo proglasil za iztirjenca (odvisno od vzgoje) ali pa te bo presenetil s še večjo zalogo načinov, za popestritev edine, brezplačne človeške zabave (nekateri to smatrajo kot obvezo, delo ali kaj drugega).

Vedno se zavedajte, da je največja spolna celica v glavi - možgani. Ostalo so samo pripomočki, velikokrat se lahko gre spolnost tudi brez njihove uporabe.

Še z nobeno mi ni bilo bolje, kot mi je z mojo partnerico, nobena me ni tako spoznala, tudi skrite kotičke, kot ona. Niti enkrat nimam občutka, da mi karkoli manjka.

Ne boš verjel, kako se da partnerja/ko zadovoljiti, tudi če imaš kakršno koli hibo - tudi impotenca ni problem, je pa seveda potrebno sexsati z največjim spolnim organom - možgani, pa ne bo partnerju prišlo na misel, da bi šel drugam, kjer bi dobil samo golo telovadbo. Ja lahko globoko ljubiš in spoštuješ tudi hendikepirano osebo, če ima le možgane, ki jih zna tudi uporabljat.

Dober sexs je odvisen samo od dobrega delovanja možgan, te pa so ob primerni uporabi v dobri kondiciji, tudi še takrat, ko ostalo odpove.

Bogi revež, celo življenje sexaš z eno punco in ona z enim decom - uporabita malo možgane, pa sta lahko vsak dan na drugem mestu, z drugo osebo, saj taka kot sta, vama že postaja rutina in s tem dolgčas. In ne slepi se - nista zadovoljna s svojim spolnim življenjem - imata zelo malo časa, da se spravita k pogovoru, preden bo nekdo od vaju, skočil čez plot in pričel z razpadom, sicer, morda čisto dobre zveze.
Vzemita si čas, pustita telovadbo in začnita s polnim spolnim življenjem, za telovadbo pa obiščita kak fitnes.

Vse kar si želiš, lahko izpolniš s svojo partnerko, saj si lahko ob pravem obnašanju partnerke, čisto lepo predstavljaš debelo, črno, suho..., sam tehnike malo spremeni in uporabi največji spolni organ.

Če pa boš takten, se ti lahko zgodi, da boš za rojstni dan, dobil zapakirano debelo prijateljico svoje žene (včasih znajo po dobrem pogovoru, partnerji presenetit drug drugega z nezamisljivimi dejanji), s pogovorom boš morda zvedu, da si tvoja partnerka želi poleg tebe, istočasno še enega ali eno. Vse je stvar fantazij in uresničitev držita v svojih rokah samo vidva.
Predpogoj pa je res odkrit pogovor o vajinem odnosu.

NeMeTko - Začni gledat na zvezo, kot skupnost dveh samostojnih subjektov, od katerih ima vsak svoje želje. Izpolnjevanje želja je pa odvisno od obeh. V zvezi, kjer tabu teme ne obstojajo, je vključevanje novosti v zvezo (dodaten osebek, igrače, porno filmi....), popolnoma svobodna odločitev obeh. Tu ne gre za strah pred izgubo, temveč želja po še boljši utrditvi in popestritvi spolnosti, tako kot druge oblike sexa med dvema.
Nekatere se gredo tudi oralo zato, da ne izgubijo partnerja, pa jim niti najmanj ne paše ali pa ne dobijo enake storitve nazaj - a to se ti zdi pa v redu.
Vedno trdim, da je za srečno in zadovoljno spolnost, potrebeno odkrito pogovarjanje in dogovarjanje, potem pa je vse samo stvar izvedbe.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Zato da izveš kakšno je življenje z nekom, se moraš vezat vsaj za nekaj časa. Kako boš to izvedel v 2-3 dneh ?!

In če ti takrat v tistem trenutku recimo v enem letu vse ustreza in vse štima (vse je superduper),
a to mora človek vzet za fiksno ?

A to pomeni, da ne more biti skom drugim še boljše in še bolj zanimivo? Kaj pa če greš probat in ugotoviš, da ti je bilo z prejšnjim boljše kot z trenutnim?

Seveda ima človek biti namen, da bi bil izključno s svojim partnerjem, ampak to še ne pomeni, da mogoče s kom drugim nebi bil bolje srečen.

Banalno:
Celo življenje voziš bencinarja in ga imaš rad bolj kot karkoli na svetu in nikoli nisi pomislil na to, da bi ga menjal, pa nikoli te ni razočaral.
Kako pa boš ugotovil, da ti dizel bolj ustreza, če ga nesmeš probat niti enkrat, ker nesmeš in nočeš svojga bencinarja prevarat (kaj pa šele da bi ga sprobal za dlje časa)?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

OrkAA ::

Kako sploh veš da ne smeš zelene mušnce pojest če nisi še nkol poskusu?

Al pa met istospolnih odnosov?

m0LN4r ::

Smrt pa užitek ni isto, wtf...
Tako, da če pomislim na istospolni odnos, mi je slabo... isto kot pri mušnici... ko pomislim, da bi jo jedel.

@solatko
Je res, da si dober seks moraš narediti in pogovor blabla.
Sam to še ne pomeni, da lahko svojega partnerja spremeniš v azijca ali mu rečeš "čuj zredi se jaz bi probal kak je to ko te primem za goro špeha okoli pasu (in obratno)" ali ne moreš mu spremeniti glasu med seksom z pogovorom.

Lahko se pretvarjaš, samo pretvarjanje ni tako dobro kot izkušnja iz prve roke po mojem.

"Nemoreš jesti jagode in se prepričat, da ješ osliča na žaru v hrenovi omaki"

Btw jaz z seksom nimam nobenim problemov, sem pač nasplošno rekel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

algo ::

Na splošno bi rekel, da imamo moški veliko več vesti kar se varanja tiče kot ženske. Lepe ženske so pač razvajene/navajene, da imajo precej "povpraševanja" in so zavrnile že tok tipov, da jih to ne gane preveč. Tko da tudi pri varanju nimajo toliko vesti. Saj tipi znamo biti tudi prasica ampak če mene vprašaš je veliiiiiko več prasic kot prascev ;) Sem pa proti varanju.

OrkAA ::

A možnosti da človek enostavno nima želje po spolnih odnosih z drugimi ljudmi pa pravte da ni?

solatko ::

To da izveš v kakšno zvezo greš, boš ob popolni odkritosti, zvedel v mesecu, dveh. Z drugo osebo moraš najprej postati dober prijatelj (seveda ti je oseba najprej všeč in se morda celo zaljubiš), potem si morata pridobiti zaupanje, spoštovanje, skupne interese in seveda najpomembnejše (zaradi tega se baje razpadajo zveze), vprašanje spolnosti.

O spolnosti se je potrebno pogovarjat skozi, vedno ti mora biti cilj, zadovoljiti partnerja/ko.

Če je v teh prvih spoznavanjih znak spolne zaostalosti, zavrtosti, tema celo tabuizirana, lahko pričakuješ sicer solidno kanto za praznjenje, nikakor pa ne boš dosegel nirvane, nasprotno, če je partner dojemljiv, odprtga uma, pripravljen na preizkušanja, izzive...., potem imaš 90+%-ov možnosti za srečno zvezo (govorim predvsem iz lastnih izkušenj in izkušenj dobrih prijateljev, s katerimi brez problema odkrito govorimo o vseh plateh življenja, tudi o spolnosti, tako da se praktično drug od drugega učimo).

m0LN4r - Sive celice v spolnosti, delajo čudeže - v temi je pa vsaka krava črna.
Če imaš pravo partnerko in si to zaslužiš, ti bo dovolila tudi obisk azijke, črnke ali slonice, pusti se presenetiti. Predpogoj je, da partnerka to ve, to pa lahko dosežeš v odkriti zvezi, samo s pogovorom.
Drugače se pa temu pravi preizkušanje različnih etničnih skupin, z namenom popestritve zveze (gre za to, če ima morda obrnjeno počez, ker samo tehniko azijk, afričank, eskimk....., je moja uspešno naštudirala, z namenom, da mi izpolni skrite-odkrite želje).

Nebi pa razlagal, kaj vse sem bil že sam v teh 40-ih letih, lahko pa rečem, da za njeno neizpolnjeno željo ne vem ali pa mi je povedala vse.

Lahko ti zagotovim, da v enkratnem, hitrem sexu, niti slučajno ne ugotoviš drugačnosti. Je boljša fantazija in primerno obnašanje partnerke, sama oblika in barva telesa je brezpredmetna.

Komot se pretvarjam, da jem jagode z okusom osliča - ne boš verjel, celo vonj po osliču dobiš v nosnice, če si to močno predstavljaš. Možgani delajo čudeže.

A tvoja ve za te tvoje skrite želje po raziskovanju drugih celin.

OrkAA - Seveda obstoji tudi možnost rahlo zavrtih spolnih potreb in želja, vendar je vseeno potreben s partnerjem odkrit pogovor in iskanje rešitev, če ima partner teh potreb več. Verjetno si ne želiš nezadovoljnega partnerja ali potem v tem uživaš (tudi taki primerki se najdejo).
Nikoli, oziroma skoraj nikoli ne najdeš partnerja, ki bi imel popolnoma enake želje in potrebe, kot jih imaš sam, zato je potrebno za srečno zvezo, vedno uporabljat pogovor, tudi takrat, ko s kakšno stvarjo nismo zadovoljni.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

m0LN4r ::

@solatko
Čist vse zastopim kaj si napisal. Jaz hočem samo povedati to, da če ti partner pusti da pofu*aš debelo, bodo nekateri ljudje gledali na to kot varanje nekateri pa ne.

Hočem povedati to, da univerzalne razlage za varanje ni. Pravtako ni univerzalne meje, ker za ene je varanje marsikaj za ene pa ni nč.

Hehe glede jagod pa osliča pa nismo vsi na tako visoki stopnji meditacija ala monki tam gor v himalaji :D
edit: Ja lahko si z domišlijo prelisičiš čute, če jih maš ful slabe :D Fake is fake :D

Ja ve, sam še nisva vidla luštne japonke v sloveniji, povrh tega pa, da bi mi še dala tak mimogrede. Hehe.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

opeter ::

m0LN4r je izjavil:

Smrt pa užitek ni isto, wtf...
Tako, da če pomislim na istospolni odnos, mi je slabo... isto kot pri mušnici... ko pomislim, da bi jo jedel.


Ja, ampak lahko fašeš kakšno spolno bolezen in to z hudimi posledicami. Kaj bo pa pol?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

m0LN4r ::

Nevem kakšen odgovor bi rad.
Verjetno zeleno mušnico ni probal samo en človek na svetu, da bi vedel kakšnega okusa je.
Verjetno tudi ne poznajo vsi zeleno mušnico :D

Glede spolnih bolezni pa je problem, ja. Sej pa kot je Solatko rekel, preden seksaš se pogovoriš :D Prosiš zdravniško potrdilo itd.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

ERGY ::

solatko je izjavil:

ERGY - V čem vidiš ti pohlep v zvezi. Pohlepen si lahko do stvari, ki jih imajo drugi. Verjetno si mislil strah pred osamljenostjo, posestništvo, žlehnobo...., tega je namreč v zvezah več, kot preveč.
Kdo ti daje pravico, da si lastiš partnerja. Za dobro zvezo je potrebno čustva, prijateljstvo, naklonjenost, spoštovanje, želja, interes, obzirnost, sodelovanje, konverzacija in seveda zaupanje.
Od kje ti utvara, da je partner tvoja last, da lahko počneš kar te volja, istočasno pa njemu/njej kratiš enako pravico.


Npr tvoja žena je lahko pohlepna do tvojih financ, saj jih je veliko takih. Medtem, ko ti živiš v sedmih nebesih in sladko tipkaš po forumu, se ona lahko lepo zabava s tvojim kolegom. Da bi te lahko izkoriščala na dolgi rok, ti bo dala tistih 5 in več min na dan in je to to pa še v obraz se ti bo lepo zlagala. Sicer nikjer nisem zapisal, da si lastim oz sploh želim koga lastiti, še manj pa da komu kratim pravico.

NeMeTko ::

A se mogoče samo meni zdi, da solatko zlorablja tematiko, da bi se nekaj hvalil?

@Solatko - kje si pa ti našel, kakšen sex naj bi oz. ne bi imel JAZ ?!? Nekaj mi napotke daješ, ob tem da tudi z eno samo besedo nisem omenil, kaj se, ali se ne dogaja v moji spalnici.

Glede tvojih miselnih igric - če bi farmoštra vprašal, bi rekel, da koj zmoli tri zdravemarije in usta splakni z žegnano vodico!

Moje mnenje pa je: če tebi ustreza in tvoji partnerki? zakaj pa ne?

Istočasno pa je tudi moje mnenje, da s tem ne boš nikogar spravil na 'pravo pot'. Če hoče nekdo povaljati tisto sosedo z velikimi....modrimi očmi, si lahko pri domačem sexu še toliko živo predstavlja, da ima v rokah sosedo, ampak na koncu, se mu bo še vedno kolcalo po sosedi.

Na splošno se sploh nočem obregati ob to, ali je skakanje čez plot moralno ali ne - to naj kar lepo vsak sam s seboj in svojim partnerjem razčisti!

Kdor je pazljivo bral, kar sem pisal, ta je mogoče uspel razumeti, da se obregam ob bleferje, ki tu zagovarjajo nekakšno legitimnost skakanja čez plot, doma pa pred svojo tudi za kakšno fejst žensko pogledat ne upajo, kaj šele, da bi svoji rekli 'to pa bi kresnil...'.

Rias Gremory ::

ne varam roke.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Isotropic ::

konference so dost fukarjenje ja. sam ne na NT konferenci :D

tpleko ::

sem prebral tale komentar na 24ur: ženske so vse enake, malo ji pihaš na dušo in jo čez en teden že jahaš.
in pol sem bil cel naslednji dan zamorjen, ker vem da je to res in da jaz ne uporabljam tega nasveta v praksi. ;(

sicer pa monogamija ni bila dobra za razvoj družbe v preteklosti, ko je bilo pomembno, da je imela vsaka plodna ženska čimveč otrok, saj jih je itak polovica pomrla. pri monogamiji pa velikokrat vidiš par brez otrok, v polovici primerov pa je ženska čisto plodna, ampak noče prevarati moža, in gre čisto zdrava vagina v franže. to je pa škoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

Buggy ::

solatko ima prekleto prav!

Invictus ::

Angleži so delali raziskavo ali so uradni očetje tudi biološki očetje svojih otrok. Preverjali so pa samo krvne skupine.

Izkazalo se je da 25% otrok ni njihovih. Se pravi jih je zaplodil nekdo drug.

Sklepe naj si izpelje vsak sam ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Female bodybuilders (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10825578 (22656) first_line

Uravnotežen pogled na vloge spolov (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998137503 (128103) Gandalfar

Več podobnih tem